Dislikes Dislikes:  0
Faqja 13 nga 13 I parėI parė ... 345678910111213
Duke shikuar rezultatet 361 ne 375 nga 375

Teme: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

 1. #1
  Anėtar i Nderuar Avatari i Snow Hristina
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  ne djall ska cte te duhet ty
  Mosha
  30
  Postime
  3,721
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  201

  Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

  ketu jepni apelin sa here dilni ose vini ne forumi pra mbrema nga mu klm ne vashdim
  :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
  sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
  :lekund:
  Likes Aaaaa liked this post

 2. #361
  Rjeti Social Nderkombetar
  Antarėsuar nė
  May 2012
  Vendodhja
  Sarande
  Mosha
  27
  Postime
  431
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  256
  Pėshėndetje tė gjithė ju, tė rinj e veteranė mqse po bėj njė kohė shumė tė gjatė pa u parė.
  I lutem atyre qė kanė shumė fytyra, jepjani ndonjė fytyrė atyre qė s'kanė fare !
  Likes Monique liked this post

 3. #362
  Anėtar i Respektuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  1,166
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  119
  ika se kom pune...

  do bej icik qejf se me zuri dreka tu marr me moniken.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 4. #363
  Anėtar i Respektuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  1,166
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  119
  ika se qenka noizy shume ketu sot...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 5. #364
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  29,343
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Naten e mire te gjithe!
  Fillim jave te mbare neser!


  Likes jana80, Arlea liked this post

 6. #365
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  38
  Postime
  16,942
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8080
  A keni vape o popull?
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 7. #366
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  8,938
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2849
  Naten forumi..lexohemi
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/QiQxIm2sWcs

 8. #367
  Anėtar i Respektuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  1,166
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  119
  ec se shkruhemi neser...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 9. #368
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,436
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1267
  Bye...........

  100-gif

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur dhe jo duke pritur..… 10. #369
  Anėtar i Respektuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  1,166
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  119
  Ika tani se me filloi edhe mua weekendi si shumica e forumisteve...

  Kalofshi bukur
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 11. #370
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,436
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1267
  goodbye-jpg
  ....

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur dhe jo duke pritur..… 12. #371
  Anėtar i Respektuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  1,166
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  119
  Kalofshi mire per momentin... po jemi akoma me nge mbase hyjme e i japim edhe nje lluster deri ne darke forumit,,,
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 13. #372
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  1,692
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  630
  Pershendetje

 14. #373
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,436
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1267
  good night......

  good-night-jpg

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur dhe jo duke pritur..… 15. #374
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,789
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1049
  Mirmengjes )))))

  JUST ME..!
  Likes Jetesa, NeVertiti liked this post

 16. #375
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,436
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1267

  have a nice evening....

  bye-jpg

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur dhe jo duke pritur..…Faqja 13 nga 13 I parėI parė ... 345678910111213

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •