Duke Lexuar Temat 1 ne 7 nga 7

Forum: Organizatat, Kombėtare dhe Ndėrkombėtare

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. BE

  Moderatoret:

  1. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 14
  • Postime: 38
 2. Moderatoret:

  1. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 8
  • Postime: 18
 3. Moderatoret:

  1. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 3
  • Postime: 9
 4. Moderatoret:

  1. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 1
  • Postime: 1
 5. Moderatoret:

  1. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 18
  • Postime: 39
 6. Moderatoret:

  1. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 1
  • Postime: 9
 1. Rrugėtimi i Kosovės drejt BE-sė

  Started by Aver‎, 30-04-2015
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 1,691
  02-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 677
  04-10-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Ndihme!!!

  Started by kushtrimv‎, 23-01-2013
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 4,527
  26-10-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 980
  30-11-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Ndihme SOS

  Started by Royal‎, 02-03-2009
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,481
  04-03-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •