Duke Lexuar Temat 1 ne 8 nga 8

Forum: Nato

 1. Cfare eshte NATO?

  Started by Loyalty‎, 16-10-2008
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 6,138
  01-05-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Sulmi i NATO-s, Gjermania nis hetimet

  Started by redi-‎, 17-12-2009
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,636
  17-12-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Integrimi i Shqiperise ne NATO

  Started by Loyalty‎, 16-10-2008
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 4,199
  16-10-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Plani i veprimit per anetaresim ne NATO

  Started by Loyalty‎, 16-10-2008
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,049
  16-10-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Shtetet anetare te NATO-s

  Started by Loyalty‎, 16-10-2008
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 13,560
  16-10-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Kriteret per te hyre ne NATO

  Started by Loyalty‎, 16-10-2008
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,387
  16-10-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •