Faqja 9 nga 9 I parėI parė 123456789
Duke shikuar rezultatet 241 ne 252 nga 252

Teme: Nje kenge per ty.

 1. #1
  drague Avatari i Sefer Daja
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Postime
  236
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11

  Nje kenge per ty.


  Aleksande Gjoka - Pranvera me nje lule nuk vjen
  Per ty Bianca.mos e vrit menjen shume se thinjes shpejt
  [I][COLOR="#FF0000"]


 2. #241
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  5,745
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4657

  vellai per ty ...
  Likes Passion liked this post

 3. #242
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  5,745
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4657

  danay per ty

 4. #243
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,272
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1265


  per Jetmira .....beso mos beso


  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur dhe jo duke pritur..… 5. #244
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  27,511
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Jana80! )

  Thanks jana80 thanked for this post
  Likes jana80 liked this post

 6. #245
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  27,511
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Pasion!

  Thanks Passion thanked for this post
  Likes Passion liked this post

 7. #246
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  8,244
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  4993
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 8. #247
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  22,474
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Ate qe i ka humbur vula .... LoSst-o  Une gjej kenge jo ti....
  Gjeni gjithmone kohen dhe guximin per te folur. Sepse heshtja peshon si guri, dhe guret krijojne mure! E muret ndajne...Perfundimisht!
  Likes LoSsT liked this post

 9. #248
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  7,830
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2835


  Per Monique meqe eshte on
  Nichts ist unmöglich

  https://youtu.be/E4w_5bY0tBY
  Thanks Monique thanked for this post

 10. #249
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  22,474
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Ja per ty Abis....se me pelqen shume kjo kenga


  Gjeni gjithmone kohen dhe guximin per te folur. Sepse heshtja peshon si guri, dhe guret krijojne mure! E muret ndajne...Perfundimisht!
  Likes Abis liked this post

 11. #250
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  7,830
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2835

  kjo per njeren
  Nichts ist unmöglich

  https://youtu.be/E4w_5bY0tBY
  Thanks Arlea thanked for this post

 12. #251
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  27,511
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Kete kenge te bukur e kam per veten time.


 13. #252
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  27,511
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Bizhoo )

  Likes Passion liked this post

Faqja 9 nga 9 I parėI parė 123456789

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •