Faqja 8 nga 9 I parėI parė 123456789 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 211 ne 240 nga 252

Teme: Nje kenge per ty.

 1. #1
  drague Avatari i Sefer Daja
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Postime
  236
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11

  Nje kenge per ty.


  Aleksande Gjoka - Pranvera me nje lule nuk vjen
  Per ty Bianca.mos e vrit menjen shume se thinjes shpejt
  [I][COLOR="#FF0000"]


 2. #211
  Anėtar i Nderuar Avatari i xhulio30
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Postime
  2,134
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  435


  ....never.....pac nje dite te mbare ne vazhdim....!!!!!!!
  Thanks NeVertiti thanked for this post
  Likes NeVertiti liked this post

 3. #212
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  22,474
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  LoSst...

  Gjeni gjithmone kohen dhe guximin per te folur. Sepse heshtja peshon si guri, dhe guret krijojne mure! E muret ndajne...Perfundimisht!
  Likes LoSsT liked this post

 4. #213
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  22,474
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Didushe...

  Gjeni gjithmone kohen dhe guximin per te folur. Sepse heshtja peshon si guri, dhe guret krijojne mure! E muret ndajne...Perfundimisht!

 5. #214
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,805
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5402


  Ja po e pershendes e une njehere veten se kohe u be dyqysh pa e pershendet edhe pse po e shoh cdo dite ne pasqyre me duket se po me mban inat dicka
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 6. #215
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  27,511
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Veten!

  Likes jana80 liked this post

 7. #216
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  5,745
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4657

  passion djali pak b.mars nga nje kinez i afte
  Thanks Passion thanked for this post
  Likes Passion liked this post

 8. #217
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  22,474
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  veten...
  I don't want to play this game no more
  I don't wanna play it
  I don't want to stay 'round here no more
  I don't wanna stay here
  Gjeni gjithmone kohen dhe guximin per te folur. Sepse heshtja peshon si guri, dhe guret krijojne mure! E muret ndajne...Perfundimisht!

 9. #218
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,541
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9058
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Thanks Monique thanked for this post

 10. #219
  Moderatorė Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  6,470
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1983


  ... Passion , per pak relaks .
  Thanks Passion thanked for this post
  Likes Passion liked this post

 11. #220
  Moderatorė Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  6,470
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1983


  ... Jana 80
  Thanks jana80 thanked for this post
  Likes jana80 liked this post

 12. #221
  Moderatorė Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  6,470
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1983


  ... Dana y
  Thanks Danay thanked for this post
  Likes Danay liked this post

 13. #222
  Moderatorė Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  6,470
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1983


  .. pUr vete e kujt ti plq.
  Likes Passion, jana80 liked this post

 14. #223
  wish me well... Avatari i ZHIGO
  Antarėsuar nė
  Oct 2011
  Vendodhja
  Afrike
  Postime
  1,548
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  19
  Forca e Rrespektit
  1096


  Pėr Italianet e forumit ,

  Ėsht gjigand perfundimisht, degjojeni tektsin, I papare. ( "Fuxhi vija da me Dajana")
  Likes jana80 liked this post

 15. #224
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  27,511
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga xhulio30 Shfaq Poten


  ....never.....pac nje dite te mbare ne vazhdim....!!!!!!!
  Flm shume Xhulio30!! Per ty!

  Thanks xhulio30 thanked for this post
  Likes xhulio30 liked this post

 16. #225
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  27,511
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Pasion!


 17. #226
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  27,511
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Jana80!

  Thanks jana80 thanked for this post
  Likes jana80 liked this post

 18. #227
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  27,511
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Per qejfin tim!


 19. #228
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  5,644
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4219


  Neve!
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*
  Thanks NeVertiti thanked for this post
  Likes NeVertiti liked this post

 20. #229
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  5,644
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4219


  Dangerous do vish per kafer or ti.
  Thirr Janen
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*

 21. #230
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  27,511
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten


  Neve!
  Pasion!

  Likes Passion liked this post

 22. #231
  Anėtar i Nderuar Avatari i xhulio30
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Postime
  2,134
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  435


  .........jave te mbare per te gjithe !!!!!!!! ....
  Likes NeVertiti, jana80 liked this post

 23. #232
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  27,511
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Veten,..


 24. #233
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  5,644
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4219


  Nick!
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*
  Thanks Nicktjeter thanked for this post
  Likes Nicktjeter liked this post

 25. #234
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  10,678
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8067
  Pėr sy gėshtenjat...
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 26. #235
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  22,474
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Monique and my self

  Gjeni gjithmone kohen dhe guximin per te folur. Sepse heshtja peshon si guri, dhe guret krijojne mure! E muret ndajne...Perfundimisht!

 27. #236
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  7,830
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2835  Nickun!
  Nichts ist unmöglich

  https://youtu.be/E4w_5bY0tBY
  Likes Nicktjeter liked this post

 28. #237
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  27,511
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Kitrren! 29. #238
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  7,830
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2835
  Nichts ist unmöglich

  https://youtu.be/E4w_5bY0tBY

 30. #239
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  5,745
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4657

  dangerous per ty .

 31. #240
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  5,745
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4657

  nevertiti pak nota te g . enescu per ty...
  Thanks NeVertiti thanked for this post
  Likes NeVertiti liked this post

Faqja 8 nga 9 I parėI parė 123456789 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •