Faqja 16 nga 16 I parėI parė ... 678910111213141516
Duke shikuar rezultatet 451 ne 480 nga 480

Teme: Nje kenge per ty.

 1. #1
  drague Avatari i Sefer Daja
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Postime
  236
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  12

  Nje kenge per ty.


  Aleksande Gjoka - Pranvera me nje lule nuk vjen
  Per ty Bianca.mos e vrit menjen shume se thinjes shpejt
  [I][COLOR="#FF0000"]


 2. #451
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,333
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  VEten.

  Likes Monique liked this post

 3. #452
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,333
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  O ZoteriaJuaj, meqe chati ne nuk na punon, as sa per nje pershendetje asnjehere ahahhahahahaha.
  Po te le nje kenge ketu!
  Te uroj dite te mbare!


 4. #453
  Anėtar i Nderuar Avatari i xhulio30
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Postime
  2,229
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  437


  ........per Nevertiti....pac 1 dite te mbare ne vazhdim !!!!!!!!!
  Thanks NeVertiti thanked for this post
  Likes NeVertiti liked this post

 5. #454
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,333
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga xhulio30 Shfaq Poten


  ........per Nevertiti....pac 1 dite te mbare ne vazhdim !!!!!!!!!
  Flm shume Xhulio30!

  Per ju , jave te mbare!

  Thanks xhulio30 thanked for this post
  Likes xhulio30 liked this post

 6. #455
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  9,946
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2851


  Per te gjithe qe e kane qejf
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/QiQxIm2sWcs  🐾

 7. #456
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,333
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Veten!

  SEPTEMBER SONG 8. #457
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,534
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7816
  Veten.....


 9. #458
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,333
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Monin! Ke munguar e dashur!

  Likes Monique liked this post

 10. #459
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,534
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7816
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Monin! Ke munguar e dashur!

  ja me kete qe po degjoj....


  Likes NeVertiti liked this post

 11. #460
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,854
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507


  Too Much To Ask......edhe ajri rreth meje vdes dalengadale dhe dimeron!
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 12. #461
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,333
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Veten... 13. #462
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  6,311
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4789
  ca nota per passionin

  Bisogna avere in sé il caos per partorire una stella che danzi.
  Thanks Passion thanked for this post
  Likes Passion liked this post

 14. #463
  ђєค๔ђยภtєг Avatari i Hard Styler
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  вσяα вσяα
  Postime
  4,447
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1037


  Kenge per never surrounders
  Ļŀvē FяÉỂ...đįČ ρяǾŭĐ...HåVé ךּŨמ...ŽĹĄצּ ĺÕטŠ

  If your MIND isn't OPEN ,
  Keep Your MOUTH shut TOO.
  Sue Grafton

 15. #464
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,333
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  For my self...

  Likes Ketrush liked this post

 16. #465
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,534
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7816
  Gocat e mrekullueshme te ketij forumi....

  Niki,Didi,Nevi,Legally,Soli, Janushe,

  Jeni embelsia e ketij forumi  PS: Po kam harru ndonjeren e kam bo qellimisht
  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 1 Javė mė Parė ne 13:00. Arsyja: vendosa linkun.
  Thanks NeVertiti, jana80, Didi thanked for this post
  Likes Nikita, NeVertiti liked this post

 17. #466
  ђєค๔ђยภtєг Avatari i Hard Styler
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  вσяα вσяα
  Postime
  4,447
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1037
  Per atmosferen e veres qe po zhduket cdo sekond
  Ļŀvē FяÉỂ...đįČ ρяǾŭĐ...HåVé ךּŨמ...ŽĹĄצּ ĺÕטŠ

  If your MIND isn't OPEN ,
  Keep Your MOUTH shut TOO.
  Sue Grafton
  Likes jana80 liked this post

 18. #467
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,808
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11142

  Per Monin.
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Thanks Monique thanked for this post

 19. #468
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  6,311
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4789

  per monin edhe une
  Bisogna avere in sé il caos per partorire una stella che danzi.
  Thanks Monique thanked for this post

 20. #469
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,534
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7816
  Vetes....  .......

  por sot mė nuk je
  sepse njė humnerė e pushtoi qėnien tėnde
  dhe pėr mua s'ka mė vlerė
  tani mė nuk ka mė vlerė
  Likes Didi liked this post

 21. #470
  Anėtar i ri Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  238
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  33

 22. #471
  Moderatorė Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  7,031
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2105
  Citim Origjinale Postuar nga Aragon Shfaq Poten

  ... heren tjeter shkruaj dy fjalč kujtč ja detikon kčtč kčngč tč bukur .
  Likes Ketrush liked this post

 23. #472
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,534
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7816
  Vetvetes.......Time to move on!!!!!!!!!!!!!!!!! 24. #473
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,333
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Passion per ty!

  Thanks Passion, Ketrush thanked for this post
  Likes Passion liked this post

 25. #474
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,333
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Jana80 kjo per ty e dashur!

  Thanks Ketrush thanked for this post
  Likes Passion liked this post

 26. #475
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  8,604
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5065
  Me.

  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 27. #476
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,333
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Mon!


 28. #477
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,333
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Veten time dhe ngjyrat e vjeshtes.....


 29. #478
  Larguar...
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,453
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3660
  ...skifteres  Darius
  La vita č bella...

 30. #479
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,534
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7816
  E une ty......


 31. #480
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,808
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11142
  Rastesisht pashe nje grup dhe ndjeva nostalgji per Passionin e Loyalty
  Per ju !

  ............................ She's whiskey in α teαcup.

Faqja 16 nga 16 I parėI parė ... 678910111213141516

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •