Faqja 14 nga 14 I parėI parė ... 4567891011121314
Duke shikuar rezultatet 391 ne 400 nga 400

Teme: Nje kenge per ty.

 1. #1
  drague Avatari i Sefer Daja
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Postime
  236
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11

  Nje kenge per ty.


  Aleksande Gjoka - Pranvera me nje lule nuk vjen
  Per ty Bianca.mos e vrit menjen shume se thinjes shpejt
  [I][COLOR="#FF0000"]


 2. #391
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,128
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4224
  Per ty !

  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*

 3. #392
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,128
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4224
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*
  Likes jana80 liked this post

 4. #393
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  6,008
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4786

  passion per ty
  Thanks Passion thanked for this post
  Likes Passion liked this post

 5. #394
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  6,008
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4786

  Nevertiti per ty
  Thanks NeVertiti thanked for this post

 6. #395
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  29,343
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Daisyn..


 7. #396
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  29,343
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Jana80,per ty e dashur.

  Thanks jana80 thanked for this post
  Likes jana80 liked this post

 8. #397
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,128
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4224  Neve !

  Per ty Neve
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*
  Thanks NeVertiti thanked for this post
  Likes NeVertiti liked this post

 9. #398
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  29,343
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Flm Passion!
  PEr ju.  Thanks Passion thanked for this post

 10. #399
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,429
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1267

  per ty Musaaa vella


  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur dhe jo duke pritur..… 11. #400
  Moderatorė Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  6,722
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1983
  ...per qefin tim _, _, _, E kujtdo qź i plq..

Faqja 14 nga 14 I parėI parė ... 4567891011121314

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •