Faqja 1 nga 21 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 628

Teme: Nje kenge per ty.

 1. #1
  drague Avatari i Sefer Daja
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Postime
  236
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  12

  Nje kenge per ty.


  Aleksande Gjoka - Pranvera me nje lule nuk vjen
  Per ty Bianca.mos e vrit menjen shume se thinjes shpejt
  [I][COLOR="#FF0000"]


 2. #2
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,714
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Meqe mbylla dhe rihapa perseri temen;

  Per te gjithe!


 3. #3
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  7,395
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4317
  Neve e Mon  Ju pershendes
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B
  Thanks Monique thanked for this post
  Likes NeVertiti liked this post

 4. #4
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,840
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Nev....meqe zbrase temen....mos na kish pershendet nanji e s'pame gjo

  Likes NeVertiti liked this post

 5. #5
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,714
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  hahahaha Mon,jo s"pash gje,por gjithesesi e ke temen ne arkiv;

  Per ty!

  Thanks Monique thanked for this post

 6. #6
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,714
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  ...veten!

  Likes Passion liked this post

 7. #7
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,521
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3101


  Per njeren
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 8. #8
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,568
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11244
  Si cdo tradite..kenget e reja i ndaj me Legan
  Coldplay me ka vjedhur cdo here nje cope zemre
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes Abis liked this post

 9. #9
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509


  Nevi kenge e re
  Likes NeVertiti liked this post

 10. #10
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509


  Duke ditur qe pelqen muziken e zhurmshme per Mon kjo
  Thanks Monique thanked for this post

 11. #11
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,840
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Reaa.....

  Thanks AnGeLiC thanked for this post
  Likes Call liked this post

 12. #12
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,932
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2577
  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 03-03-2017 ne 10:56.
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 13. #13
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  7,094
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4939


  per veten!
  Likes Passion, dangerous liked this post

 14. #14
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,840
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Monique........


 15. #15
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,714
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Reaa Shfaq Poten


  Nevi kenge e re
  Flm! )

  Per ty!

  Thanks AnGeLiC thanked for this post

 16. #16
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,840
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Per M.....!  Promiss to be every day your shelter and more....

 17. #17
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  7,395
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4317


  Per te gjithe
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B
  Thanks Monique thanked for this post
  Likes Arlea, jana80 liked this post

 18. #18
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,840
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Arlea...me kete qe po degjoj dhe qe e like shume une

  Thanks Arlea thanked for this post

 19. #19
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,714
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Veten!! )


 20. #20
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,840
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Per qejfin tim


 21. #21
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509


  It's time...

  Epo e meritoj dhe une ta pershendes veten njehere

 22. #22
  Anėtar i ri
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  143
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  90
  Pershendes ket Moniken qe qenka bere testa Rosa

  Thanks Monique thanked for this post

 23. #23
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,840
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga User2017 Shfaq Poten
  Pershendes ket Moniken qe qenka bere testa Rosa


  Per ty

  Likes User2017 liked this post

 24. #24
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  7,094
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4939
  per reaa

  Thanks AnGeLiC thanked for this post
  Likes Abis liked this post

 25. #25
  Λάθε βιώσας.
  Antarėsuar nė
  Jan 2012
  Postime
  450
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  260
  ............a

 26. #26
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,714
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Per veten! 27. #27
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  7,395
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4317
  Jana!
  Einaudin t'ia ndiej vellai noten mi-sol-fa-re deri sa ti qetesohet trupi nga kjo lodhje qe me dridhen kembet .
  Ketu pershendesin veten
  Zemerngushtesi ne max.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B
  Likes jana80 liked this post

 28. #28
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  7,094
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4939
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Jana!
  Einaudin t'ia ndiej vellai noten mi-sol-fa-re deri sa ti qetesohet trupi nga kjo lodhje qe me dridhen kembet .
  Ketu pershendesin veten
  Zemerngushtesi ne max.
  nota te qarta ...

  Thanks Passion thanked for this post
  Likes Passion liked this post

 29. #29
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,714
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Averoo !! )

  Thanks Aver thanked for this post
  Likes jana80, Aver liked this post

 30. #30
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,840
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  To Monique....


Faqja 1 nga 21 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •