Faqja 1 nga 9 123456789 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 245

Teme: Nje kenge per ty.

 1. #1
  drague Avatari i Sefer Daja
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Postime
  236
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11

  Nje kenge per ty.


  Aleksande Gjoka - Pranvera me nje lule nuk vjen
  Per ty Bianca.mos e vrit menjen shume se thinjes shpejt
  [I][COLOR="#FF0000"]


 2. #2
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  27,438
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Meqe mbylla dhe rihapa perseri temen;

  Per te gjithe!


 3. #3
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  5,621
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4219
  Neve e Mon  Ju pershendes
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*
  Thanks Monique thanked for this post
  Likes NeVertiti liked this post

 4. #4
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  22,391
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Nev....meqe zbrase temen....mos na kish pershendet nanji e s'pame gjo

  Gjeni gjithmone kohen dhe guximin per te folur. Sepse heshtja peshon si guri, dhe guret krijojne mure! E muret ndajne...Perfundimisht!
  Likes NeVertiti liked this post

 5. #5
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  27,438
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  hahahaha Mon,jo s"pash gje,por gjithesesi e ke temen ne arkiv;

  Per ty!

  Thanks Monique thanked for this post

 6. #6
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  27,438
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  ...veten!

  Likes Passion liked this post

 7. #7
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  7,803
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2834


  Per njeren
  Nichts ist unmöglich

  https://youtu.be/E4w_5bY0tBY

 8. #8
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,121
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108
  Si cdo tradite..kenget e reja i ndaj me Legan
  Coldplay me ka vjedhur cdo here nje cope zemre
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes Abis liked this post

 9. #9
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,751
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5402


  Nevi kenge e re
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes NeVertiti liked this post

 10. #10
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,751
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5402


  Duke ditur qe pelqen muziken e zhurmshme per Mon kjo
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Thanks Monique thanked for this post

 11. #11
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  22,391
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Reaa.....

  Gjeni gjithmone kohen dhe guximin per te folur. Sepse heshtja peshon si guri, dhe guret krijojne mure! E muret ndajne...Perfundimisht!
  Thanks Danay thanked for this post
  Likes Call liked this post

 12. #12
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,822
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2429
  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 03-03-2017 ne 09:56.
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 13. #13
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  5,741
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4657


  per veten!
  Likes Passion liked this post

 14. #14
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  22,391
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Monique........

  Gjeni gjithmone kohen dhe guximin per te folur. Sepse heshtja peshon si guri, dhe guret krijojne mure! E muret ndajne...Perfundimisht!

 15. #15
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  27,438
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Reaa Shfaq Poten


  Nevi kenge e re
  Flm! )

  Per ty!

  Thanks Danay thanked for this post

 16. #16
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  22,391
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Per M.....!  Promiss to be every day your shelter and more....
  Gjeni gjithmone kohen dhe guximin per te folur. Sepse heshtja peshon si guri, dhe guret krijojne mure! E muret ndajne...Perfundimisht!

 17. #17
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  5,621
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4219


  Per te gjithe
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*
  Thanks Monique thanked for this post
  Likes Arlea, jana80 liked this post

 18. #18
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  22,391
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Arlea...me kete qe po degjoj dhe qe e like shume une

  Gjeni gjithmone kohen dhe guximin per te folur. Sepse heshtja peshon si guri, dhe guret krijojne mure! E muret ndajne...Perfundimisht!
  Thanks Arlea thanked for this post

 19. #19
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  27,438
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Veten!! )


 20. #20
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  22,391
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Per qejfin tim

  Gjeni gjithmone kohen dhe guximin per te folur. Sepse heshtja peshon si guri, dhe guret krijojne mure! E muret ndajne...Perfundimisht!

 21. #21
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,751
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5402


  It's time...

  Epo e meritoj dhe une ta pershendes veten njehere
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 22. #22
  Anėtar i ri
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  143
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  90
  Pershendes ket Moniken qe qenka bere testa Rosa

  Thanks Monique thanked for this post

 23. #23
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  22,391
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga User2017 Shfaq Poten
  Pershendes ket Moniken qe qenka bere testa Rosa


  Per ty

  Gjeni gjithmone kohen dhe guximin per te folur. Sepse heshtja peshon si guri, dhe guret krijojne mure! E muret ndajne...Perfundimisht!
  Likes User2017 liked this post

 24. #24
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  5,741
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4657
  per reaa

  Thanks Danay thanked for this post
  Likes Abis liked this post

 25. #25
  Λάθε βιώσας.
  Antarėsuar nė
  Jan 2012
  Postime
  448
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  259
  ............a

 26. #26
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  27,438
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Per veten! 27. #27
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  5,621
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4219
  Jana!
  Einaudin t'ia ndiej vellai noten mi-sol-fa-re deri sa ti qetesohet trupi nga kjo lodhje qe me dridhen kembet .
  Ketu pershendesin veten
  Zemerngushtesi ne max.
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*
  Likes jana80 liked this post

 28. #28
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  5,741
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4657
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Jana!
  Einaudin t'ia ndiej vellai noten mi-sol-fa-re deri sa ti qetesohet trupi nga kjo lodhje qe me dridhen kembet .
  Ketu pershendesin veten
  Zemerngushtesi ne max.
  nota te qarta ...

  Thanks Passion thanked for this post
  Likes Passion liked this post

 29. #29
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  27,438
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Averoo !! )

  Thanks Aver thanked for this post
  Likes jana80, Aver liked this post

 30. #30
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  22,391
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  To Monique....

  Gjeni gjithmone kohen dhe guximin per te folur. Sepse heshtja peshon si guri, dhe guret krijojne mure! E muret ndajne...Perfundimisht!

Faqja 1 nga 9 123456789 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •