Dislikes Dislikes:  0
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 38 nga 38

Teme: Muzike Relaksuese,Melodike,Erotike,Sentimentale,Instrumen tale...

 1. #1
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  29,104
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10

  Muzike Relaksuese,Melodike,Erotike,Sentimentale,Instrumen tale...

  Po e hape kete teme per te gjithe te aposionuarit e tingujve te qete,,.romantike dhe melodive mbreslense,..!

 2. #31
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,573
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5498


  Bobo ky cuni te merka me qafe

  Kjo duhet te jete dashuri me shikim te pare
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes NeVertiti, Passion liked this post

 3. #32
  Moderatorė Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  6,642
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1983

 4. #33
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,573
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5498
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes NeVertiti, dangerous liked this post

 5. #34
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  29,104
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10

 6. #35
  Shkodran Me Zemer Avatari i PaTo_MiLaN
  Antarėsuar nė
  May 2013
  Postime
  401
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  476

 7. #36
  Moderatorė Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  6,642
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1983

 8. #37
  Anėtar i Nderuar Avatari i xhulio30
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Postime
  2,185
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  435


  .......................

 9. #38
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,573
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5498
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •