Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Faqja 9 nga 9 I parėI parė 123456789
Duke shikuar rezultatet 241 ne 244 nga 244

Teme: Cfare kenge jeni duke degjuar ?

 1. #1
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ••Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Avatari i SunLiGhT
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  872
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1686

  Cfare kenge jeni duke degjuar ?


 2. #241
  Larguar...
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,362
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3660


  Darius
  La vita č bella...

 3. #242
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  30,592
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10

 4. #243
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  9,675
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2851
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/QiQxIm2sWcs


  🐾

 5. #244
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  11,032
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8071
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

Faqja 9 nga 9 I parėI parė 123456789

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 2 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 2 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •