Faqja 1 nga 11 12345678910 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 208

Forum: Muzika shqiptare dhe e huaj

Magjia e tingujve tė preferuara,albume tė reja, tekste dhe shkėmbim informacioni mbi muzikantėt shqiptarė e tė huaj.

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 9
  • Postime: 268
 2. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 6
  • Postime: 231
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Cfare kenge jeni duke degjuar ?

  Started by SunLiGhT‎, 26-10-2012
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 80
  • Shikime: 473
  4 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: VeTem TinGuj Shqip..!!

  Started by NeVertiti‎, 07-11-2014
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 77
  • Shikime: 339
  6 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Muzike Relaksuese,Melodike,Erotike,Sentimentale,Instrumen tale...

  Started by NeVertiti‎, 17-07-2011
  7 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7
  • Pergjigje: 181
  • Shikime: 1,660
  7 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Degjoje kengen time :)

  Started by Passion‎, 01-04-2016
  16 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 16
  • Pergjigje: 459
  • Shikime: 4,293
  11 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Ndjenja e momentit ne tinguj muzikore.

  Started by Marla‎, 06-03-2014
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 72
  • Shikime: 468
  18 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: New- Tė rejat e fundit (muzike)

  Started by Levina‎, 10-02-2017
  6 Faqet
  1 2 3 4 5 6
  • Pergjigje: 159
  • Shikime: 1,961
  1 Ditė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Nje kenge per ty.

  Started by Sefer Daja‎, 12-01-2009
  17 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 17
  • Pergjigje: 507
  • Shikime: 7,539
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kenget me te bukura!!!

  Started by T-Ghost‎, 27-07-2008
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 69
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Nostalgji ne tinguj..

  Started by Hostel‎, 02-11-2008
  15 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 15
  • Pergjigje: 420
  • Shikime: 7,575
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Baladat me te bukura te kohes...........

  Started by Schila‎, 19-07-2008
  5 Faqet
  1 2 3 4 5
  • Pergjigje: 138
  • Shikime: 29,093
  23-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Teme NgjitėsE Ngjitėse: I love folk music....

  Started by Bellatrix‎, 02-05-2011
  7 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7
  • Pergjigje: 186
  • Shikime: 10,995
  20-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Disa nga efektet e muzikės tek shėndeti juaj

  Started by NeVertiti‎, 16-03-2015
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 590
  08-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kenget qe i kendohen femijeve ( Ninulle )

  Started by WxP‎, 12-08-2008
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 9,555
  11-09-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Trance/Psy(chedelic) trance

  Started by Yellow Redhead‎, 12-01-2010
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 2,383
  08-06-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Muzike Italiane

  Started by Abis‎, 01-05-2016
  16 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 16
  • Pergjigje: 467
  • Shikime: 5,861
  2 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Greek Music..!!

  Started by NeVertiti‎, 15-01-2016
  • Pergjigje: 16
  • Shikime: 97
  3 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Gianni Morandi, 40 albume dhe shumė miq

  Started by NeVertiti‎, 5 Dite me Pare
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 20
  5 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Vetem muzike Turke...

  Started by AnGeLiC‎, 03-09-2017
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 145
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Deep~ House and Remix.

  Started by NeVertiti‎, 30-05-2017
  • Pergjigje: 16
  • Shikime: 158
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Thumbs up Shqip ...Ndėr vite

  Started by Levina‎, 3 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 73
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Adriano Celentano Fans - Playlist

  Started by Levina‎, 17-10-2015
  • Pergjigje: 16
  • Shikime: 945
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Blues & Jazz

  Started by Nikita‎, 22-11-2016
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 53
  • Shikime: 649
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 176
  26-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. -Kenget me prekese-

  Started by *Linda*‎, 21-09-2008
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 105
  • Shikime: 8,266
  18-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 124
  13-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Just dance..!!

  Started by NeVertiti‎, 15-11-2013
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 40
  • Shikime: 2,209
  18-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Argjentina Ramosaj

  Started by BzzzEnt‎, 12-04-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 96
  12-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Enigma

  Started by ReSpEcT‎, 13-03-2017
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 185
  05-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Soundtrack Music!

  Started by Marla‎, 09-04-2014
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 105
  • Shikime: 5,473
  27-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Linda shkon nė “Eurovision”

  Started by NeVertiti‎, 23-03-2017
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 354
  24-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 97
  20-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Acoustic Covers!

  Started by Marla‎, 30-11-2014
  • Pergjigje: 25
  • Shikime: 1,857
  28-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 11 12345678910 ... E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •