Forum: Multimedia

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Diskutime mbi programet televizive dhe emisioneve tė ndryshme qė karakterizojnė Shoqerinė Shqiptare.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 189
  • Postime: 1,496

  Postimi i Fundit:

  Private
  1. Diskutim mbi filmat dhe aktorėt tuaj tė preferuar. Historia e kinematografisė, festivalet e filmit dhe cdo gjė qė ka tė bėjė me kinematografinė. Televizionet dhe Radiot shqipėtare.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 186
   • Postime: 1,456

   Postimi i Fundit:

   Private
 2. Magjia e tingujve tė preferuara,albume tė reja, tekste dhe shkėmbim informacioni mbi muzikantėt shqiptarė e tė huaj.

  Moderatoret:

  1. dangerous

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 230
  • Postime: 6,811
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 9
   • Postime: 257
  2. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 6
   • Postime: 229
 3. Kėtu do tė vini tė gjitha videot e muzikės, sportit, humorit etj.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 668
  • Postime: 4,785
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 120
   • Postime: 1,161
  2. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 14
   • Postime: 98
  3. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 176
   • Postime: 904