Faqja 8 nga 8 I parėI parė 12345678
Duke shikuar rezultatet 211 ne 214 nga 214

Teme: Cfare keni veshur ne kete cast!!

 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,913
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2535

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 2. #211
  Anėtar i Respektuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  1,166
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  119
  Rrobabanjo😎😎😎

 3. #212
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  19,430
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11128
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Rrobabanjo������
  Srri gjithmone lakuriq ti?
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 4. #213
  Anėtar i Respektuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  1,166
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  119
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Srri gjithmone lakuriq ti?
  Kur kam afer ndonje sexy si ty po...😉
  Dislikes Nicktjeter disliked this post

 5. #214
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  1,690
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  630
  O goca ku veshjet? Skeni turp ju? Po ua kolojme ne meshkujt
  Attached Images Attached Images c360_2017-07-19-15-54-11-742-jpg 
  Likes Passion, Daisy, Arlea liked this post

Faqja 8 nga 8 I parėI parė 12345678

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •