Faqja 7 nga 15 I parėI parė 123456789101112131415 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 181 ne 210 nga 441

Teme: Cfare keni veshur ne kete cast!!

 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,932
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2577

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 2. #181
  Banned
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,348
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Nuk e dorezon, nuk mund te garosh me mua


  Cfare po tregon, veshjen, bythen se asnjera nuk po duket

  Apo dritaten
  Te treja bashke ... looool

  B*tha vjen me veshjen e veshja me b*then ... ndersa dritarja ishte momenti. looool

  Nuk duken, sepse ke prb me syte ti
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 3. #182
  Banned
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,348
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Daisy. Si je veshur ti?
  Me te zeza.. loool

 4. #183
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Citim Origjinale Postuar nga Daisy Shfaq Poten
  Soft drink
  Soft drink alkolike apo jo alkolie

  Une tani po pi leng portokalli me leng boronice, dhe club soda per ty do i shtoja vodka dhe peach snchnapps :

 5. #184
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Te treja bashke ... looool

  B*tha vjen me veshjen e veshja me b*then ... ndersa dritarja ishte momenti. looool

  Nuk duken, sepse ke prb me syte ti
  Zana trwgoje tyten e kameres mire qe te dali mire

  +1 per guximin

 6. #185
  Anėtar i Respektuar Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,193
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  553
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Soft drink alkolike apo jo alkolie

  Une tani po pi leng portokalli me leng boronice, dhe club soda per ty do i shtoja vodka dhe peach snchnapps :
  Po cte duash ti po he

  Ps. Te Befte mire
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 7. #186
  Banned
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,348
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0
  Per c'fare guximi ? loool

  Nuk i dhashe shume rendesi se qysh do dali, solla veshjen e momentit . : )
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 8. #187
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Citim Origjinale Postuar nga Daisy Shfaq Poten
  Po cte duash ti po he

  Ps. Te Befte mire
  Nje sex on the beach meqe eshte vere eshte pije e mire

 9. #188
  Anėtar i Respektuar Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,193
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  553
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Nje sex on the beach meqe eshte vere eshte pije e mire
  E di qe eshte e mire
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 10. #189
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Per c'fare guximi ? loool

  Nuk i dhashe shume rendesi se qysh do dali, solla veshjen e momentit . : )
  Guximin per pozen

 11. #190
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Daisy
  Me tha njera per ty
  Do macja uthull

 12. #191
  Anėtar i Respektuar Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,193
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  553
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Daisy
  Me tha njera per ty
  Do macja uthull
  Ngelen duke me ardhur pas by....
  Une as nuk I expozoj dreqin

 13. #192
  Banned
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,348
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Guximin per pozen
  I don't get it ... but ok .loool

 14. #193
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  7,301
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4317
  O Daisy !
  Aman mos posto mo ketu se ngela duke hap temen ,thash mos po del kurora.
  Apo s'kam e linjė cop cop
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B
  Likes Daisy liked this post

 15. #194
  Anėtar i Respektuar Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,193
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  553
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  O Daisy !
  Aman mos posto mo ketu se ngela duke hap temen ,thash mos po del kurora.
  Apo s'kam e linjė cop cop
  Hahaha

  Si urdhero
  Te lajmeroj kur te postoj ndonje kurore
  Likes Passion liked this post

 16. #195
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  7,301
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4317
  Citim Origjinale Postuar nga Daisy Shfaq Poten
  Hahaha

  Si urdhero
  Te lajmeroj kur te postoj ndonje kurore
  Mos tani se ka shumė nė linjė
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 17. #196
  Anėtar i Respektuar Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,193
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  553
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Mos tani se ka shumė nė linjė
  Jo jo se nuk Dua te lenduar, ne ndergjegjen time
  Likes Passion liked this post

 18. #197
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  7,301
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4317
  Citim Origjinale Postuar nga Daisy Shfaq Poten
  Jo jo se nuk Dua te lenduar, ne ndergjegjen time  Je paqėsore .
  E di
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B
  Likes Daisy liked this post

 19. #198
  Anėtar i Respektuar Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,193
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  553
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten  Je paqėsore .
  E di
  Gjithmone
  Likes Passion liked this post

 20. #199
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Citim Origjinale Postuar nga Daisy Shfaq Poten
  E di qe eshte e mire
  Pijanece
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Me te zeza.. loool
  Shume bukur eshte veshur. : )


  Mos u bej goc e keqe tani. Sillu mire se jeni te dyja Shqiptare.

 21. #200
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  I don't get it ... but ok .loool
  po se jemi forum normal dhe pozat nuk i bejme si e bere ti
  dhe per kete ngaqe bere dicka ndryshe po them qe ke guxim
  Citim Origjinale Postuar nga Daisy Shfaq Poten
  Ngelen duke me ardhur pas by....
  Une as nuk I expozoj dreqin
  haha te kuptoj por mos u be goce e keqe :p "do macja uthull" nuk e tha njeriu fjal per fjal. nuk besoj qe njeriu qe me tha per pijen alkolike e tha ne menyre te keqe. nejse...sduhej te kisha thene gje.

 22. #201
  RDM33 Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,153
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3319
  Short dhe bluze edhe pse eshte pak fresk sot
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 23. #202
  Banned
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,348
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  po se jemi forum normal dhe pozat nuk i bejme si e bere ti
  dhe per kete ngaqe bere dicka ndryshe po them qe ke guxim
  E c'fare ka poza e ime mo shoku... se na cudite ? ti ke dalur nga para une nga pas ..

  You chat some stupid fanatic shit , but on the other side you chat to married woman non stop, flirting with them & encouraging them ....and u consider this normal. loool

  Typical Albo

 24. #203
  Anėtar i Respektuar Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,193
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  553
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  po se jemi forum normal dhe pozat nuk i bejme si e bere ti
  dhe per kete ngaqe bere dicka ndryshe po them qe ke guxim


  haha te kuptoj por mos u be goce e keqe :p "do macja uthull" nuk e tha njeriu fjal per fjal. nuk besoj qe njeriu qe me tha per pijen alkolike e tha ne menyre te keqe. nejse...sduhej te kisha thene gje.
  Une e paskam thene? Paskam qene e pire

 25. #204
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Citim Origjinale Postuar nga Daisy Shfaq Poten
  Une e paskam thene? Paskam qene e pire
  Ti pin e pastaj nuk di cfare flet e cfare ben :p


  :S

 26. #205
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  3,614
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  326
  Rrobabanjo😎😎😎

 27. #206
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,479
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11244
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Rrobabanjo������
  Srri gjithmone lakuriq ti?
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 28. #207
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  3,614
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  326
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Srri gjithmone lakuriq ti?
  Kur kam afer ndonje sexy si ty po...😉
  Dislikes Nicktjeter disliked this post

 29. #208
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  O goca ku veshjet? Skeni turp ju? Po ua kolojme ne meshkujt
  Attached Images Attached Images c360_2017-07-19-15-54-11-742-jpg 
  Thanks Jetmira thanked for this post
  Likes Passion, Daisy, Arlea, Zana1, NeVertiti liked this post

 30. #209
  Banned
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,348
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0
  Kshu sot ....

  Thanks Jetmira thanked for this post
  Likes NeVertiti, Abis, CliveOwen liked this post

 31. #210
  Anėtar i ri Avatari i Edisongen
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  461
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  245
  Kto kemishat me vija jan stress fare.
  Dislikes Arfenilla disliked this post

Faqja 7 nga 15 I parėI parė 123456789101112131415 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •