Faqja 5 nga 5 I parėI parė 12345
Duke shikuar rezultatet 121 ne 129 nga 129

Teme: Cfare keni veshur ne kete cast!!

 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,896
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2533

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 2. #121
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  8,244
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2836
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Sa bukur
  Nichts ist unmöglich

  https://youtu.be/kYd0d6nMtaw
  Thanks Didi thanked for this post

 3. #122
  Anėtar Aktiv Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  606
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  393
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Kte fustanin

  Bashkangjitje 30471

  Po u dallua gje
  Cili fustan?
  Une shof nje femer hot
  Sa floke te bukur ke Monik
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 4. #123
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  1,057
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  573
  Citim Origjinale Postuar nga Daisy Shfaq Poten
  What?
  What's up BRO
  yo bro

  Thjesht po them edhe bluzja ime thot qe jam hot :p

  Me zevendesove nga vend i par
  Attached Images Attached Images c360_2017-05-25-09-10-22-198-jpg 
  Likes Daisy liked this post

 5. #124
  Anėtar Aktiv Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  606
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  393
  im_hot_youre_not_womens_t_shirt-r0cd3d519e2bb48e7bcc1715f53deced8_k2gl9_540-jpg .........
  Likes ZoteriaJuaj, Artini liked this post

 6. #125
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  8,542
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5064
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  yo bro

  Thjesht po them edhe bluzja ime thot qe jam hot :p

  Me zevendesove nga vend i par
  Sa tharanuk je, bej ēik palestėr :p


  Njė kshu.

  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 7. #126
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  1,057
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  573
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Sa tharanuk je, bej ēik palestėr :p


  Njė kshu.

  Te bej une palester rritet numri i ndarjeve :p  Bukur per nje infermiere :p

 8. #127
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  8,542
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5064
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Bukur per nje infermiere :p

  Doktoresh vlla, jo infermiere.


  - Leggins e njė bluze gurkali me meng te gjata.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 9. #128
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,686
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5496


  Ja kshu me burnuz derisa te vesh pixhamet..
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes Call liked this post

 10. #129
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,665
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1049
  Tuta e bluze..

  JUST ME..!
  Likes Call liked this post

Faqja 5 nga 5 I parėI parė 12345

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •