Faqja 5 nga 5 I parėI parė 12345
Duke shikuar rezultatet 121 ne 142 nga 142

Teme: Cfare keni veshur ne kete cast!!

 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,912
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2534

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 2. #121
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  8,636
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2836
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Sa bukur

  Ndryshimi fillon nga vetja

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o
  Thanks Didi thanked for this post

 3. #122
  Anėtar Aktiv Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  656
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  393
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Kte fustanin

  Bashkangjitje 30471

  Po u dallua gje
  Cili fustan?
  Une shof nje femer hot
  Sa floke te bukur ke Monik
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 4. #123
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  1,285
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  574
  Citim Origjinale Postuar nga Daisy Shfaq Poten
  What?
  What's up BRO
  yo bro

  Thjesht po them edhe bluzja ime thot qe jam hot :p

  Me zevendesove nga vend i par
  Attached Images Attached Images c360_2017-05-25-09-10-22-198-jpg 
  Likes Daisy liked this post

 5. #124
  Anėtar Aktiv Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  656
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  393
  im_hot_youre_not_womens_t_shirt-r0cd3d519e2bb48e7bcc1715f53deced8_k2gl9_540-jpg .........
  Likes ZoteriaJuaj, Artini liked this post

 6. #125
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  8,522
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5064
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  yo bro

  Thjesht po them edhe bluzja ime thot qe jam hot :p

  Me zevendesove nga vend i par
  Sa tharanuk je, bej ēik palestėr :p


  Njė kshu.

  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 7. #126
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  1,285
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  574
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Sa tharanuk je, bej ēik palestėr :p


  Njė kshu.

  Te bej une palester rritet numri i ndarjeve :p  Bukur per nje infermiere :p

 8. #127
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  8,522
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5064
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Bukur per nje infermiere :p

  Doktoresh vlla, jo infermiere.


  - Leggins e njė bluze gurkali me meng te gjata.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 9. #128
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,573
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5498


  Ja kshu me burnuz derisa te vesh pixhamet..
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes Call, ZoteriaJuaj liked this post

 10. #129
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,713
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1049
  Tuta e bluze..

  JUST ME..!
  Likes Call liked this post

 11. #130
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  1,285
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  574
  Mund ti hap kembet edhe me shume
  Likes NeVertiti liked this post

 12. #131
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  24,994
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  21
  Forca e Rrespektit
  10
  2017-06-06-09-33-11-278-jpg

  Sot ........................................
  E kam zemren aq te mbushur me lot , sa s'qaj dot...!

  Faik Konica.
  Likes NeVertiti, Aver, Call, Abis liked this post

 13. #132
  Banned
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  31
  Postime
  1,322
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0
  Xhup
  kacup
  dhe pup
  se breket i kam hup

 14. #133
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  10,909
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8070
  Sot kshu...Si e Hene qe ishte, me e nis javen zjarr

  red-jpg
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath
  Likes Call, Monique, Abis, NeVertiti, ZoteriaJuaj liked this post

 15. #134
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,912
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2534
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  2017-06-06-09-33-11-278-jpg

  Sot ........................................
  Oo mon duhet me ble hudra sot mas me t marr sysh (nice photo)
  Heren e fundit u redaktua nga Call; 2 Jave Me Pare ne 09:27.
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.
  Thanks Monique thanked for this post

 16. #135
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,713
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1049
  image-jpg

  )))))

  JUST ME..!
  Likes NeVertiti, Monique, ZoteriaJuaj liked this post

 17. #136
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  29,104
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Arlea Shfaq Poten
  image-jpg

  )))))
  U paske thene kg ciao! )
  Bravo,te lumte,
  Likes Arlea liked this post

 18. #137
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,713
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1049
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  U paske thene kg ciao! )
  Bravo,te lumte,
  Hahaha Nev
  Avash avash po por akoma ka ngelur))

  JUST ME..!

 19. #138
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  1,285
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  574
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  2017-06-06-09-33-11-278-jpg

  Sot ........................................
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Sot kshu...Si e Hene qe ishte, me e nis javen zjarr

  red-jpg
  Selfiste VC-je

  Merrni shembull nga Arlea, selfie ne banjo, ne koridor, ne ashensor, here ne kembe, here ulur ne stol

  Bukur qe te treja

 20. #139
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  24,994
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  21
  Forca e Rrespektit
  10
  Na shijon haleja se une psh e kam vendin e meditimit
  E kam zemren aq te mbushur me lot , sa s'qaj dot...!

  Faik Konica.
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 21. #140
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  1,285
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  574
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Na shijon haleja se une psh e kam vendin e meditimit
  eshte e shendetshme te jesh ne paqe me veten kur ben "poop" hahahha


  Mire qe i beni keto selfie me pantallona mberthyer :p

  Ti e ke per meditim dhe selfie
  kjo selvia tjeter e ka per selfi, per karikues celulari, per pirjen e cajin, e ku di une tjeter cfare ben kjo. All inclusive

 22. #141
  sweet Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  27
  Postime
  10,045
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2904
  Monique si qenke bere si leng karrote


  Une kam vesh fustanelle
  Treat your self like a star!!!
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 23. #142
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  10,909
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8070
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  eshte e shendetshme te jesh ne paqe me veten kur ben "poop" hahahha


  Mire qe i beni keto selfie me pantallona mberthyer :p

  Ti e ke per meditim dhe selfie
  kjo selvia tjeter e ka per selfi, per karikues celulari, per pirjen e cajin, e ku di une tjeter cfare ben kjo. All inclusive
  Aty bejme takime ne gocat, pim kafe, ēaj, bejm thashetheme etj etj.
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

Faqja 5 nga 5 I parėI parė 12345

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •