Faqja 5 nga 13 I parėI parė 12345678910111213 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 121 ne 150 nga 368

Teme: Cfare keni veshur ne kete cast!!

 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,926
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2577

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 2. #121
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  11,362
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8072
  Sot kshu...Si e Hene qe ishte, me e nis javen zjarr

  red-jpg
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath
  Likes Call, Monique, Abis, NeVertiti, ZoteriaJuaj and 2 others liked this post

 3. #122
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,926
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2577
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Bashkangjitje 30540

  Sot ........................................
  Oo mon duhet me ble hudra sot mas me t marr sysh (nice photo)
  Heren e fundit u redaktua nga Call; 13-06-2017 ne 10:27.
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.
  Thanks Monique thanked for this post

 4. #123
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,875
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1063
  image-jpg

  )))))

  JUST ME..!

 5. #124
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  32,334
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Arlea Shfaq Poten
  image-jpg

  )))))
  U paske thene kg ciao! )
  Bravo,te lumte,
  Likes Arlea liked this post

 6. #125
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,875
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1063
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  U paske thene kg ciao! )
  Bravo,te lumte,
  Hahaha Nev
  Avash avash po por akoma ka ngelur))

  JUST ME..!

 7. #126
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,503
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Bashkangjitje 30540

  Sot ........................................
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Sot kshu...Si e Hene qe ishte, me e nis javen zjarr

  red-jpg
  Selfiste VC-je

  Merrni shembull nga Arlea, selfie ne banjo, ne koridor, ne ashensor, here ne kembe, here ulur ne stol

  Bukur qe te treja

 8. #127
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  26,432
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Na shijon haleja se une psh e kam vendin e meditimit
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 9. #128
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,503
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Na shijon haleja se une psh e kam vendin e meditimit
  eshte e shendetshme te jesh ne paqe me veten kur ben "poop" hahahha


  Mire qe i beni keto selfie me pantallona mberthyer :p

  Ti e ke per meditim dhe selfie
  kjo selvia tjeter e ka per selfi, per karikues celulari, per pirjen e cajin, e ku di une tjeter cfare ben kjo. All inclusive

 10. #129
  sweet Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  28
  Postime
  10,249
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2905
  Monique si qenke bere si leng karrote


  Une kam vesh fustanelle
  Treat your self like a star!!!
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 11. #130
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  11,362
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8072
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  eshte e shendetshme te jesh ne paqe me veten kur ben "poop" hahahha


  Mire qe i beni keto selfie me pantallona mberthyer :p

  Ti e ke per meditim dhe selfie
  kjo selvia tjeter e ka per selfi, per karikues celulari, per pirjen e cajin, e ku di une tjeter cfare ben kjo. All inclusive
  Aty bejme takime ne gocat, pim kafe, ēaj, bejm thashetheme etj etj.
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 12. #131
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,503
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Me futen ne burg
  Attached Images Attached Images screenshot_2017-06-08-23-16-51-jpg 
  Likes Arlea, NeVertiti, Zana1 liked this post

 13. #132
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,875
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1063
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Me futen ne burg
  Hahahaha zhvishu se o vape:p merr shembull mga gocat:p
  I ziu ti paske nate te veshtire sonte:p

  JUST ME..!

 14. #133
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,503
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  me moren paret

 15. #134
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  13,462
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1963
  Per c'fare... per nje foto qe bere me to ? lool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 16. #135
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,503
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Per c'fare... per nje foto qe bere me to ? lool
  jo ato me paguan mua.

  dhe me miren prape

 17. #136
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  13,462
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1963
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  jo ato me paguan mua.

  dhe me miren prape
  Qetesohu pak e na shpjego taman ... sepse nuk po te kuptoj : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #137
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,503
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Si je veshur ti zana, apo si ne foto?

 19. #138
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  13,462
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1963
  Me hollshem se ne foto , sepse na ka mbajtur nxehte k'to dite .... :p

  Nuk po jap me tej detaje, sepse eshte Ceni akoma zgjuar : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 20. #139
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,503
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Cenin e ka ze gjumi, se cunat e morlashem nuk rrijne naten vone.

  Pa foto nuk te beson xhaxhi

 21. #140
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  13,462
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1963
  Me sollur foto ne k'te ore ... e ka vendin tek Erotizmi jo ktu

  Nuk e ka zene gjumi akoma jo, garant : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 22. #141
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,503
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  cfare te them une, hidhe te erotizimi atehere. Zana je bere frikacake

 23. #142
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  32,334
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Me futen ne burg
  4 boobsaa ahhahahaha .
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 24. #143
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,503
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  4 boobsaa ahhahahaha .
  boobsaaaa kudo :p hhahhaa

 25. #144
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  13,462
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1963
  Kshu sot me xhinse te shkurtera & kanotire ....e cila eshte e hapur goxha mbrapa,pavaresisht qe nuk e marr dot ne foto . E solla bardhe & zi sepse me pelqejne fotot bardhe & zi :p

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .
  Likes Abis, Arlea, NeVertiti, Jetesa liked this post

 26. #145
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,503
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Ku e ke ferexhen zana?
  Attached Images Attached Images c360_2017-07-10-11-06-56-593-jpg 
  Likes Zana1 liked this post

 27. #146
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  13,462
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1963
  I don't wear one & stop being stupid : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 28. #147
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,503
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Mire
  Por une jam veshur me bukur

 29. #148
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  13,462
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1963
  Ermmmm not really
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 30. #149
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,503
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Ti thjesht xhelozon

 31. #150
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  13,462
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1963
  Ke ? Rripin e sigurimit ... loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

Faqja 5 nga 13 I parėI parė 12345678910111213 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •