Faqja 3 nga 5 I parėI parė 12345 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 61 ne 90 nga 129

Teme: Cfare keni veshur ne kete cast!!

 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,896
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2533

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 2. #61
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  19,036
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11114
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Ma le njehere qe ta tregoj. < po kete e dije ti?  Ishte njeri dhe kishte ngecur ne nje ishull me femren me seksi ne bote. Dhe keta fillojne ta bejne vazhdimisht, nate per nate, mbas nje far kohe ai i thote asaj neser vishur si burre. Edhe kjo e degjon dhe vishet si burre, kjo mendon se do provojne dicka te re. Vjen kjo dhe i thote, u vesha si me doje ti, mire i thote ky, ulur njehere ketu, ulet kjo. Ky i con nje dore mbi sup dhe i thote "Kam *** nje femer, po aq seksi ishte" :p

  E kuptove?
  Batuta antike....ngjallnin te qeshura ne kohen e Dracules.

  Oh zhgenjim per syte e mi!
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes Monique, ZoteriaJuaj liked this post

 3. #62
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  1,057
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  573
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Batuta antike....ngjallnin te qeshura ne kohen e Dracules.

  Oh zhgenjim per syte e mi!
  Dakor me ty per te qeshuren por mesazhi qe percjell eshte i njejte. Ti are shiko
  Dislikes Nicktjeter disliked this post

 4. #63
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  1,057
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  573
  Kush me ben dislike eshte i/e share :p
  Thanks NeVertiti thanked for this post
  Likes NeVertiti liked this post

 5. #64
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  28,568
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Kush me ben dislike eshte i/e share :p
  ahahahhahaha dhe prej meje
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 6. #65
  Anėtar Aktiv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  662
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  105
  kurgje, a vape.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 7. #66
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  1,057
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  573
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Tashi ti i shalla s"do ma ba i skuader futbolli femije

  E dyta merre njehere nusen nga ketu,po ste beri pune ,sille mu tek portali i forumit e na le ne dere perseri ahahahahahahahha.
  ..............:p
  Attached Images Attached Images screenshot_2017-04-07-23-54-01-jpg 
  Likes Nicktjeter, NeVertiti, Daisy liked this post

 8. #67
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  19,036
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11114
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  ..............:p
  Ullallah
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 9. #68
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  24,045
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  21
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Ullallah
  Mrneren ka qit ky mi?

  Une tashi po ngrehem e jam tu dal i per kafe....veehjen me siguri sport sot
  E kam zemren aq te mbushur me lot , sa s'qaj dot...!

  Faik Konica.

 10. #69
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  19,036
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11114
  Bythe te forta..supe te gjera
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 11. #70
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  1,057
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  573
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Bythe te forta..supe te gjera
  E kam kameren e forte, nga baby byth ma qet super bythe.

  Nese rri shtremt me drejton vete
  Likes Nicktjeter liked this post

 12. #71
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  1,057
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  573
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Mrneren ka qit ky mi?

  Une tashi po ngrehem e jam tu dal i per kafe....veehjen me siguri sport sot
  Mos bej sikur nuk te pelqen byca ime :p

 13. #72
  Themelues i Forumit Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,295
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5729
  Sportive adidas ene breket Lol
  Keep your heels head, and standards high.
  Likes ZoteriaJuaj, Call liked this post

 14. #73
  sweet Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  27
  Postime
  9,924
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2902
  nuk pershkruhet dot me fjale
  Treat your self like a star!!!

 15. #74
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,896
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2533
  image-jpg
  Kshu sot
  Attached Images Attached Images image-jpg 
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.
  Likes Nicktjeter, ZoteriaJuaj, NeVertiti, Daisy liked this post

 16. #75
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  19,036
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11114
  Call cicat!
  Cicat!
  Cicat e Callit mmm!
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes ZoteriaJuaj liked this post
  Dislikes Call disliked this post

 17. #76
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  28,568
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  ..............:p
  Perfundimisht je per dhenderr! tashi vetem nusia na duhet,qe e shikoj te veshtire me gjete ,me keto grifsha qe kemi ketu ,ahahhahaha.
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 18. #77
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  1,057
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  573
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Perfundimisht je per dhenderr! tashi vetem nusia na duhet,qe e shikoj te veshtire me gjete ,me keto grifsha qe kemi ketu ,ahahhahaha.
  Cila mendon se eshte per mua? :p

 19. #78
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  28,568
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Cila mendon se eshte per mua? :p
  Kete nick ta kisha dhene me dy duart,por na ka dal nga shinat krejt,,as degjon,as merr vesh ,...
  dikur ska qene keshtu ahhahahahahahaha.

 20. #79
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  1,057
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  573
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Kete nick ta kisha dhene me dy duart,por na ka dal nga shinat krejt,,as degjon,as merr vesh ,...
  dikur ska qene keshtu ahhahahahahahaha.
  Kjo nick i dashka dhenduret me letra. Sa e mori vesh qe une nuk jam nga ata me letra e terhoqi menjehere oferten  Pershendetje Nevi
  Likes NeVertiti liked this post

 21. #80
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  24,045
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  21
  Forca e Rrespektit
  10
  Xhinse, bluze, atlete
  E kam zemren aq te mbushur me lot , sa s'qaj dot...!

  Faik Konica.

 22. #81
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,896
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2533
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Call cicat!
  Cicat!
  Cicat e Callit mmm!
  Na marsh t'ligat
  Se jan muskuj
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 23. #82
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,896
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2533
  image-jpg
  Per inad te Nick
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.
  Likes Nicktjeter, NeVertiti, Daisy liked this post

 24. #83
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  19,036
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11114
  Citim Origjinale Postuar nga Call Shfaq Poten
  image-jpg
  Per inad te Nick
  Uuu
  Paskan ik thithkat.
  Ska me yam yam
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 25. #84
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  28,568
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  hahahahahaha,nick placcc,po lere moj djalin mos e bej me turp .

 26. #85
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  19,036
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11114
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hahahahahaha,nick placcc,po lere moj djalin mos e bej me turp .
  Shaka bej
  Calli eshte exitonjes
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes Call liked this post

 27. #86
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  24,045
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  21
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Mos bej sikur nuk te pelqen byca ime :p
  Nga zilia e thashe ...ja te pi nje luge uthull e te ftillohem

  Une me kemishe nate tashi
  E kam zemren aq te mbushur me lot , sa s'qaj dot...!

  Faik Konica.

 28. #87
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  8,542
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5064
  Se mo dukesh gje tek ajo foto, vec nje gje ne hije. Ah vec kemisha, tani e mund ta kishe bere me mire, me paster.


  O mon, ca kemishe ke? :p

  Te timen e do ta shofesh?  PS. fjalia e pare, per zoterin!
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 29. #88
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  24,045
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  21
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Se mo dukesh gje tek ajo foto, vec nje gje ne hije. Ah vec kemisha, tani e mund ta kishe bere me mire, me paster.


  O mon, ca kemishe ke? :p

  Te timen e do ta shofesh?  PS. fjalia e pare, per zoterin!
  Ehe du....
  Kemisha seksi vesh per gjume une
  E kam zemren aq te mbushur me lot , sa s'qaj dot...!

  Faik Konica.
  Likes Didi liked this post

 30. #89
  Anėtar Aktiv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  662
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  105
  Asgje, si per ters, apo nuk desha te qesh pak... Po edhe ketu zi qenka.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 31. #90
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,896
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2533
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Uuu
  Paskan ik thithkat.
  Ska me yam yam
  Kam ken tė kasapi veq muskuj tash
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

Faqja 3 nga 5 I parėI parė 12345 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •