Faqja 2 nga 12 I parėI parė 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 31 ne 60 nga 340

Teme: Cfare keni veshur ne kete cast!!

 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,924
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2577

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 2. #31
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,510
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  si nuk me dha njeri nje like :


  Kesaj tuman kafes me larte e mbyten me lajkime
  hahahahaha te dha like shokuu jottt

  Jane njerez inatxhinjeeee shumeee ahhahahaha.


  Per temen;
  xhingse,bluze,atlete.
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 3. #32
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,604
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4254
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hahahahaha te dha like shokuu jottt

  Jane njerez inatxhinjeeee shumeee ahhahahaha.


  Per temen;
  xhingse,bluze,atlete.
  Foto ka ?

  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*

 4. #33
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,414
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hahahahaha te dha like shokuu jottt

  Jane njerez inatxhinjeeee shumeee ahhahahaha.


  Per temen;
  xhingse,bluze,atlete.
  bukur dhe rehatshem


  Une tani me te shkurtra dhe nje bluze te bardhe

  me vone do vishem si Zoteri :p
  Likes NeVertiti liked this post

 5. #34
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,510
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Foto ka ?

  Ncuq,jam ba e mire,skam ndermend me marre msysh tu sjell foto ketu ahahahahhahahaha.

  e mos me me liketu,sic nuk laiketojne Zotrine..

 6. #35
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,604
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4254
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Ncuq,jam ba e mire,skam ndermend me marre msysh tu sjell foto ketu ahahahahhahahaha.

  e mos me me liketu,sic nuk laiketojne Zotrine..
  Thash se do e shohim Neven,kjo me e mistershme behet

  Hurdhra s'ka kopeshti yt ?
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*

 7. #36
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,510
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  bukur dhe rehatshem


  Une tani me te shkurtra dhe nje bluze te bardhe

  me vone do vishem si Zoteri :p
  po u veshe si zotri darke, na sill foto,ku i dihet ,fati ne anen tende,e te gjejme dhe nuse
  Se kena goca te mira ktu forum.. I kiinaaa per shpi e per taxhii kuj i thone nje fjale.
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 8. #37
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,414
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  po u veshe si zotri darke, na sill foto,ku i dihet ,fati ne anen tende,e te gjejme dhe nuse
  Se kena goca te mira ktu forum.. I kiinaaa per shpi e per taxhii kuj i thone nje fjale.
  Te mira per forum po a jane te mira per shtepi :p e per femi
  Likes NeVertiti liked this post

 9. #38
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,985
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11142
  Eshte mesuar Zotnia me disliket e mia...si femra shqiptare me dajakun, i here ta provoje aheee nuk heq me dore.
  Ik i thote mos me jep mua perkedhelje se po me tradheton e ben per sy e faqe
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 10. #39
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,510
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Te mira per forum po a jane te mira per shtepi :p e per femi
  Tashi ti i shalla s"do ma ba i skuader futbolli femije

  E dyta merre njehere nusen nga ketu,po ste beri pune ,sille mu tek portali i forumit e na le ne dere perseri ahahahahahahahha.
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 11. #40
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,414
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Eshte mesuar Zotnia me disliket e mia...si femra shqiptare me dajakun, i here ta provoje aheee nuk heq me dore.
  Ik i thote mos me jep mua perkedhelje se po me tradheton e ben per sy e faqe
  je me fat qe nuk moderoj atje ku poston ti :p

 12. #41
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,510
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Thash se do e shohim Neven,kjo me e mistershme behet

  Hurdhra s'ka kopeshti yt ?
  qepe kamm

 13. #42
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,414
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Tashi ti i shalla s"do ma ba i skuader futbolli femije

  E dyta merre njehere nusen nga ketu,po ste beri pune ,sille mu tek portali i forumit e na le ne dere perseri ahahahahahahahha.
  ti thua ta marr per prove


  ok
  Likes NeVertiti liked this post

 14. #43
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  11,190
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8072
  Xhinse, bluze bojeqielli, kepuce te sheshta, xhup lekure, ēante dore ne njerin krahe, ēante palestre ne tjetrin...kaq.
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath
  Likes Passion liked this post

 15. #44
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,985
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11142
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  je me fat qe nuk moderoj atje ku poston ti :p
  Po hoqe perlat e mia sdo hyje as ti me ne forum
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 16. #45
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,985
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11142
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  ti thua ta marr per prove


  ok
  Merrme mua, merrme mua. Ti merr nuse per prove, premtoj do laj hekuros e gatuaj
  Do marr edhe pluhurat ndonjehere, seks me bollek. Ti me bej letrat ne kembim
  Te dy te fituar
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 17. #46
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,414
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Merrme mua, merrme mua. Ti merr nuse per prove, premtoj do laj hekuros e gatuaj
  Do marr edhe pluhurat ndonjehere, seks me bollek. Ti me bej letrat ne kembim
  Te dy te fituar
  Dakort per te gjitha, po per cfare letrash e ke fjalen?

 18. #47
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,985
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11142
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Dakort per te gjitha, po per cfare letrash e ke fjalen?
  Pse ne Shqiperi rri ti? Nese rri ne Shqiperi e terheq oferten kaloj te pako tjeter
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 19. #48
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,414
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Pse ne Shqiperi rri ti? Nese rri ne Shqiperi e terheq oferten kaloj te pako tjeter


  Materialiste, ste merr njeri me dashuri

 20. #49
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,985
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11142
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten


  Materialiste, ste merr njeri me dashuri
  Ce do dashurine, sa ke seksin?
  Dashuria thjeshte komplikon
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 21. #50
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  8,611
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5065
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  si nuk me dha njeri nje like :


  Kesaj tuman kafes me larte e mbyten me lajkime  Nuk postoj me

  Beje nje foto te sakt ti e mbase te vin ndonje like ose dislike e
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 22. #51
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,414
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Ce do dashurine, sa ke seksin?
  Dashuria thjeshte komplikon
  me dashuri ke me shume variante :p


  e di ate barcalent me njerin dhe njeren ne nje ishull?
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten


  Nuk postoj me

  Beje nje foto te sakt ti e mbase te vin ndonje like ose dislike e
  Jo mos ndalo, vazhdo te postosh. Edhe une do tregoj me shume

 23. #52
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,985
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11142
  Jo nuk e di. Tregoma?
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 24. #53
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,414
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Jo nuk e di. Tregoma?
  Ma le njehere qe ta tregoj. < po kete e dije ti?  Ishte njeri dhe kishte ngecur ne nje ishull me femren me seksi ne bote. Dhe keta fillojne ta bejne vazhdimisht, nate per nate, mbas nje far kohe ai i thote asaj neser vishur si burre. Edhe kjo e degjon dhe vishet si burre, kjo mendon se do provojne dicka te re. Vjen kjo dhe i thote, u vesha si me doje ti, mire i thote ky, ulur njehere ketu, ulet kjo. Ky i con nje dore mbi sup dhe i thote "Kam *** nje femer, po aq seksi ishte" :p

  E kuptove?
  Heren e fundit u redaktua nga ZoteriaJuaj; 19-05-2017 ne 20:10.

 25. #54
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,732
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7822
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Ma le njehere qe ta tregoj. < po kete e dije ti?  Ishte njeri dhe kishte ngecur ne nje ishull me femren me seksi ne bote. Dhe keta fillojne ta bejne vazhdimisht, nate per nate, mbas nje far kohe ai i thote asaj neser vishur si burre. Edhe kjo e degjon dhe vishet si burre, kjo mendon se do provojne dicka te re. Vjen kjo dhe i thote, u vesha si me doje ti, mire i thote ky, ulur njehere ketu, ulet kjo. Ky i con nje dore mbi sup dhe i thote "Kam *** nje femer, po aq seksi ishte" :p

  E kuptove?
  Shqiptare ishin kta...se shqiptarve i ze goja merimanga po su hapen cik neper shoqni

 26. #55
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,985
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11142
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Ma le njehere qe ta tregoj. < po kete e dije ti?  Ishte njeri dhe kishte ngecur ne nje ishull me femren me seksi ne bote. Dhe keta fillojne ta bejne vazhdimisht, nate per nate, mbas nje far kohe ai i thote asaj neser vishur si burre. Edhe kjo e degjon dhe vishet si burre, kjo mendon se do provojne dicka te re. Vjen kjo dhe i thote, u vesha si me doje ti, mire i thote ky, ulur njehere ketu, ulet kjo. Ky i con nje dore mbi sup dhe i thote "Kam *** nje femer, po aq seksi ishte" :p

  E kuptove?
  Batuta antike....ngjallnin te qeshura ne kohen e Dracules.

  Oh zhgenjim per syte e mi!
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes Monique, ZoteriaJuaj liked this post

 27. #56
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,414
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Batuta antike....ngjallnin te qeshura ne kohen e Dracules.

  Oh zhgenjim per syte e mi!
  Dakor me ty per te qeshuren por mesazhi qe percjell eshte i njejte. Ti are shiko
  Dislikes Nikita disliked this post

 28. #57
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,414
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Kush me ben dislike eshte i/e share :p
  Thanks NeVertiti thanked for this post
  Likes NeVertiti liked this post

 29. #58
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,510
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Kush me ben dislike eshte i/e share :p
  ahahahhahaha dhe prej meje
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 30. #59
  Anėtar i Nderuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,386
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  141
  kurgje, a vape.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 31. #60
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,414
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Tashi ti i shalla s"do ma ba i skuader futbolli femije

  E dyta merre njehere nusen nga ketu,po ste beri pune ,sille mu tek portali i forumit e na le ne dere perseri ahahahahahahahha.
  ..............:p
  Attached Images Attached Images screenshot_2017-04-07-23-54-01-jpg 
  Likes Nikita, NeVertiti, Daisy liked this post

Faqja 2 nga 12 I parėI parė 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •