Faqja 15 nga 15 I parėI parė ... 56789101112131415
Duke shikuar rezultatet 421 ne 441 nga 441

Teme: Cfare keni veshur ne kete cast!!

 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,932
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2577

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 2. #421
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  11,997
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8195
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Ku eshte shala e skuqur?

  Haha nuk shkoj me shale jashte ne pune moj.
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 3. #422
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,475
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11244
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Haha nuk shkoj me shale jashte ne pune moj.
  Skuptoj pse u ktheve
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 4. #423
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  11,997
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8195
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Skuptoj pse u ktheve
  Haha sme grabiti noi brazilian andej, tme kishte mbajt aty.
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath
  Likes Nicktjeter liked this post

 5. #424
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  3,610
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  326
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Ku I ke rrobabanjot ti dreq...

 6. #425
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  11,997
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8195
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Ku I ke rrobabanjot ti dreq...
  Rrobebanjot si kam per publikun e gjere
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 7. #426
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  3,610
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  326
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Rrobebanjot si kam per publikun e gjere
  Sa keq qe jam publik I gjere...

 8. #427
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,956
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4182
  Kur shikova nga dritarja dukej si ndonje film horror. U vesha me trash, por nderkohe u kalla... mot i bute.
  Nuk u mbet mi besu syrit.
  I walk slowly, but I never walk backward

 9. #428
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  9,114
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5111
  Batanie, quhet?!
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 10. #429
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,956
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4182
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Batanie, quhet?!
  Ve bast 50 euro se je duke pi caj. Lol
  I walk slowly, but I never walk backward

 11. #430
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  9,114
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5111
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Ve bast 50 euro se je duke pi caj. Lol
  Tani qe humbe, vendos si do mi dergosh me post apo direkt tek karta?!


  Veshje sportive kam bashke me batanien.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 12. #431
  Anėtar i Nderuar Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Lyon , Rhōne-Alpes
  Postime
  3,513
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1213
  24ae2d16fc2fc39b4967241f939d44ed-dandy-jpg


  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 13. #432
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,956
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4182
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Tani qe humbe, vendos si do mi dergosh me post apo direkt tek karta?!


  Veshje sportive kam bashke me batanien.
  Sa shpejt e hodhe cajin nga dora moj
  Jam i bindur se e kishe ne dore

  A pranon bitcoin? Lol
  I walk slowly, but I never walk backward

 14. #433
  Anėtar i ri Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  448
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  72
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Tani qe humbe, vendos si do mi dergosh me post apo direkt tek karta?!


  Veshje sportive kam bashke me batanien.
  Obobobobobooo shtėpiake e dėshpėruar , vjen dhe ndėrhyn duke komentuar vend e pa vend.

 15. #434
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  9,114
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5111
  Citim Origjinale Postuar nga Rildi.s Shfaq Poten
  Obobobobobooo shtėpiake e dėshpėruar , vjen dhe ndėrhyn duke komentuar vend e pa vend.
  I kam cu kalamajt ne cerdhe + shkolle e po kaloj kohen.
  Kerko mire fjalet ne fjalor, se mer 5.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 16. #435
  Anėtar i ri Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  448
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  72
  Se i ke ēuar kalamajt nė ēerdhe e kopėsht kjo nuk zhbėn tė qenit shtėpiake,e dėshpėruar.
  Po unė dua notėn 4
  Xhinse,bluze tė zezė,xhup, pa batanie.
  Thanks Didi thanked for this post

 17. #436
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,831
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Sterce te zeza, bluze bojeqielli me nje figure femre ne te ... dhe cizme

 18. #437
  Anėtar i ri Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  448
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  72
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Sterce te zeza, bluze bojeqielli me nje figure femre ne te ... dhe cizme
  Nuk tė shkojnė fare me kaēurrelat.Tė ishin streēe leopardi dhe ndoshta.Lol

 19. #438
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,831
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Rildi.s Shfaq Poten
  Nuk tė shkojnė fare me kaēurrelat.Tė ishin streēe leopardi dhe ndoshta.Lol
  jo se kam hall se me ngaterrojne me luanin dhe me fusin te kafazi i kopshtit zoologjik
  me shkojne me shkojne ....rri i qete

 20. #439
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Kshu per momentin ....rehat si neper shtepi , me pjs.

  Zana
  Dukesh sikur je shtatzane

 21. #440
  Gjumash Avatari i Bukowski
  Antarėsuar nė
  Jan 2017
  Vendodhja
  Asgardia
  Postime
  257
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  54
  nuk kam celular te bej foto se mu prish sot
  "Kush je ne te vertet kur asnje nuk te shikon?"
  "Tu pensaci a migliorare il resto arriva da sč."

 22. #441
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  3,610
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  326
  xhinkse dhe kemishe
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

Faqja 15 nga 15 I parėI parė ... 56789101112131415

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 2 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 2 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •