Faqja 14 nga 14 I parėI parė ... 4567891011121314
Duke shikuar rezultatet 391 ne 398 nga 398

Teme: Cfare keni veshur ne kete cast!!

 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,926
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2577

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 2. #391
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,314
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2901
  Sa lehte vishet Zana neper shpi  Si per dimer jam vesh.
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 3. #392
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  26,903
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  2017-12-04-09-59-54-254-jpg

  Xhinse , dhe pulover se si pak fresket sot....
  Likes NeVertiti liked this post

 4. #393
  Braveheart Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  14,187
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2007
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Sa lehte vishet Zana neper shpi  Si per dimer jam vesh.
  C'ke me mua ti ? Shtepiat i kemi te ngrohta k'tej .... edhe sikur te jete debora 2m perjashta. loool

  Si per dimer andej ... i bien me 2 batanije : D
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 5. #394
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,314
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2901
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  C'ke me mua ti ? Shtepiat i kemi te ngrohta k'tej .... edhe sikur te jete debora 2m perjashta. loool

  Si per dimer andej ... i bien me 2 batanije : D
  S'kam gje me ty une..vetem se u merakosa se mos u ftohje.tashi qe e mora vesh qe e ke shtepine e ngrohet,do rri i qete
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 6. #395
  Braveheart Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  14,187
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2007
  Uh pika mua... qenka bere merak per mua, djali : D
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 7. #396
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,314
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2901
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Uh pika mua... qenka bere merak per mua, djali : D
  Pse se sheh ti,sa shume t'du une ty?

  Po sot,ca ke vesh?
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 8. #397
  Braveheart Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  14,187
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2007
  Jam ne shtepi sot... kshuqe rehat si neper shtepi ,me te shkutera... gjersa kur te dal per ne palester : )

  Ps..Ti ?
  Heren e fundit u redaktua nga Zana1; 6 Dite me Pare ne 13:17.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 9. #398
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  3,245
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  312
  Corape leshi.....
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

Faqja 14 nga 14 I parėI parė ... 4567891011121314

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •