Faqja 10 nga 10 I parėI parė 12345678910
Duke shikuar rezultatet 271 ne 299 nga 299

Teme: Cfare keni veshur ne kete cast!!

 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,922
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2577

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 2. #271
  Moderatorė Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  6,917
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2052
  Citim Origjinale Postuar nga AnGeLiC Shfaq Poten
  Ah,Dange per pak desh pesova zemer lool
  Hapu dhe ....

  Hoqe dorč nga meshkujt po gjuan femra tani ... larg meje.
  Thanks Jetesa thanked for this post
  Likes Jetesa liked this post

 3. #272
  Anėtar i Respektuar Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,114
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  553
  Tema thote cfare keni veshur, jo si jeni zhveshur:p

  Nejse ti Abis paske nje fije sigurese ne qafe, nuk quhesh totalisht i zhveshur

 4. #273
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,372
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11131
  Citim Origjinale Postuar nga Daisy Shfaq Poten
  Tema thote cfare keni veshur, jo si jeni zhveshur:p

  Nejse ti Abis paske nje fije sigurese ne qafe, nuk quhesh totalisht i zhveshur
  Duam cicat e Abisit.
  Cicat!
  Cicat jashte!
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes Daisy, ZoteriaJuaj, Call liked this post

 5. #274
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  9,698
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2851
  Nga brezi e posht jam i veshur
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/QiQxIm2sWcs


  🐾

 6. #275
  Anėtar i Respektuar Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,114
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  553
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Nga brezi e posht jam i veshur
  E mire se na zuri meraku se mos ftohesh
  Thanks Jetesa thanked for this post

 7. #276
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,697
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1347
  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  Hapu dhe ....

  Hoqe dorč nga meshkujt po gjuan femra tani ... larg meje.

  .... ahahaa sa kam qesh me ket fjalė


  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..…


  Likes AnGeLiC liked this post

 8. #277
  Moderatorė Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,526
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  Hapu dhe ....

  Hoqe dorč nga meshkujt po gjuan femra tani ... larg meje.
  Nuk po me duan meshkujt ,thash te hedh grepat njehere per prove e une

  @Jetesa tu shtofte jeta moj bije
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Thanks Jetesa thanked for this post
  Likes Jetesa liked this post

 9. #278
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,201
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  697
  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  Sapo dola nga dushi ... asgja.��
  Edhe une sa dola nga dushi
  Por me sa nuk po shoh, nuk jemi veshur njesoj

 10. #279
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,603
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4254
  -----------------
  Attached Images Attached Images img_20170422_130712-1-jpg 
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*
  Likes Daisy, Call, Nikita, NeVertiti liked this post

 11. #280
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,922
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2577
  image-jpg

  Sot erdh dimni
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 12. #281
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,201
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  697
  Kam gjet dashnore
  Attached Images Attached Images c360_2017-08-24-14-50-58-830-jpg 
  Likes NeVertiti liked this post

 13. #282
  Moderatorė Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,169
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1254
  Me lottttttttt!!!! :-D

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 14. #283
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,372
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11131
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Kam gjet dashnore
  Leje dashnoren. Na nxirr cicat.
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 15. #284
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,201
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  697
  Citim Origjinale Postuar nga Nikita Shfaq Poten
  Leje dashnoren. Na nxirr cicat.
  To e di qe une e bej

 16. #285
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,372
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11131
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  To e di qe une e bej
  Cicat me lesh!
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 17. #286
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,201
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  697
  Citim Origjinale Postuar nga Nikita Shfaq Poten
  Cicat me lesh!
  I kam me 3 qime

  Me lesh mos i ke vete

 18. #287
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,372
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11131
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  I kam me 3 qime

  Me lesh mos i ke vete
  Me lesh jo. Ama me maja te zeza si negrot po. Negrita Nikita.
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 19. #288
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,201
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  697
  Citim Origjinale Postuar nga Nikita Shfaq Poten
  Me lesh jo. Ama me maja te zeza si negrot po. Negrita Nikita.
  Pa ti pare nuk i beaoj


  Si jeni veshur ju gocat e forumit?

 20. #289
  Moderatorė Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,169
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1254
  Ralph Lauren Siper! :-)
  S'po e ve foton se s'dua te kuptoni numrin e recipetave.

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 21. #290
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,201
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  697
  Citim Origjinale Postuar nga Loyalty Shfaq Poten
  Ralph Lauren Siper! :-)
  S'po e ve foton se s'dua te kuptoni numrin e recipetave.
  Pa foto do hamendesojme qe e ke numrin e madh


  Po ti lere numrin dhe ve foton

 22. #291
  Moderatorė Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,169
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1254
  Ti mendo cfare te duash, se ne Shqiperi me shtrydhen boll sa per mos t'a vene numrin e recipetave. Keshtuqe behuni gati dhe shumezoni numrin e lopeve se na duhet qumesht i mire per te ardhmen. :-)
  Me ate rast edhe mbase bejme nje xhiro maje kalit me Ralph Lauren dhe u a fal kalamajve se i mbaj rrobat mire. :-)

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 23. #292
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,372
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11131
  A gu-gu
  a ga-ga
  blu bluu
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 24. #293
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,201
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  697
  Citim Origjinale Postuar nga Loyalty Shfaq Poten
  Ti mendo cfare te duash, se ne Shqiperi me shtrydhen boll sa per mos t'a vene numrin e recipetave. Keshtuqe behuni gati dhe shumezoni numrin e lopeve se na duhet qumesht i mire per te ardhmen. :-)
  Me ate rast edhe mbase bejme nje xhiro maje kalit me Ralph Lauren dhe u a fal kalamajve se i mbaj rrobat mire. :-)
  u be qumeshti kos duke prit  ----------------------

  Sa te lodhta, te prapambetura dhe te ndronjtura gocat e forumit

  Asnje nuk hedh foto

 25. #294
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,372
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11131
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  u be qumeshti kos duke prit  ----------------------

  Sa te lodhta, te prapambetura dhe te ndronjtura gocat e forumit

  Asnje nuk hedh foto
  Ne jemi si bijat e luleve.
  Bijat e diellit. Rrime gjithe diten nudo.
  Por jo per forumin pike.
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 26. #295
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,201
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  697
  Citim Origjinale Postuar nga Nikita Shfaq Poten
  Ne jemi si bijat e luleve.
  Bijat e diellit. Rrime gjithe diten nudo.
  Por jo per forumin pike.


  edhe une nudo rri
  Heren e fundit u redaktua nga ZoteriaJuaj; 2 Jave Me Pare ne 20:30.

 27. #296
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,372
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11131
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten


  edhe une nudo rri
  Ti sna vure cicat. Tu skuqen faqet kur ta kerkova.
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 28. #297
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,201
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  697
  Citim Origjinale Postuar nga Nikita Shfaq Poten
  Ti sna vure cicat. Tu skuqen faqet kur ta kerkova.
  Jo vetem faqet por mu skuqen edhe cicat
  Likes Nikita liked this post

 29. #298
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,603
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4254
  Kena ron n'dashni me ngjyrat e ndezura
  Attached Images Attached Images 20170909_103805-jpg 
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*
  Likes Nikita, NeVertiti liked this post

 30. #299
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  30,707
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  img_20170925_135733-jpg.............
  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 4 Ore me Pare ne 12:02.
  Likes Passion, Monique, ZoteriaJuaj liked this post

Faqja 10 nga 10 I parėI parė 12345678910

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •