Faqja 22 nga 22 I parėI parė ... 1213141516171819202122
Duke shikuar rezultatet 631 ne 632 nga 632

Teme: Cfare keni veshur ne kete cast!!

 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,822
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2429

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.
  Likes NeVertiti, Sunrise, Zana1 liked this post

 2. #631
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,626
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1049
  image-jpgimage-jpg
  Keshtuu)

  JUST ME..!
  Likes NeVertiti, Daisy liked this post

 3. #632
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  38
  Postime
  16,620
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8078
  Citim Origjinale Postuar nga Arlea Shfaq Poten
  image-jpgimage-jpg
  Keshtuu)
  Paske pak Ėnjtje andej nga kembet
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!

  Likes Arlea liked this post

Faqja 22 nga 22 I parėI parė ... 1213141516171819202122

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •