Faqja 21 nga 21 I parėI parė ... 1112131415161718192021
Duke shikuar rezultatet 601 ne 624 nga 624

Teme: Cfare keni veshur ne kete cast!!

 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,822
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2429

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.
  Likes NeVertiti, Sunrise, Zana1 liked this post

 2. #601
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  10,676
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8067
  Per momentin kam vesh jorganin
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 3. #602
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  22,474
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  2017-04-20-08-32-08-461-jpg

  Si per dite te ftohte dhe per rruge me qene komode
  Gjeni gjithmone kohen dhe guximin per te folur. Sepse heshtja peshon si guri, dhe guret krijojne mure! E muret ndajne...Perfundimisht!
  Likes Abis, Artini, Arlea, Soulmind, Legally_Sweet and 2 others liked this post

 4. #603
  Anėtar i ri Avatari i Artini
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  263
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  226
  ................
  Heren e fundit u redaktua nga Artini; 1 Javė mė Parė ne 11:25.
  Likes Arlea liked this post

 5. #604
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,164
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108
  Citim Origjinale Postuar nga Artini Shfaq Poten
  ................
  Allah , Allah.
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 6. #605
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  7,830
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2835
  Citim Origjinale Postuar nga Artini Shfaq Poten
  ................
  Ka foto ketu apo ska?
  Une nuk shoh gje!
  Nichts ist unmöglich

  https://youtu.be/E4w_5bY0tBY

 7. #606
  Anėtar i ri Avatari i Artini
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  263
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  226
  Fotoja ishte aty nja dy-tri orė, por veshja nuk u pėlqye, kėshtu qė e hoqa.

 8. #607
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,164
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108
  Citim Origjinale Postuar nga Artini Shfaq Poten
  Fotoja ishte aty nja dy-tri orė, por veshja nuk u pėlqye, kėshtu qė e hoqa.
  Skane gusto robt ne fv jooo.
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes Artini liked this post

 9. #608
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  10,676
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8067
  Citim Origjinale Postuar nga Artini Shfaq Poten
  Fotoja ishte aty nja dy-tri orė, por veshja nuk u pėlqye, kėshtu qė e hoqa.
  Nxirr krahun, se e pėlqejmė direkt haha.
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath
  Likes NeVertiti liked this post

 10. #609
  Anėtar i ri Avatari i Artini
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  263
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  226
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Nxirr krahun, se e pėlqejmė direkt haha.
  I nxora tė dy, por kot..
  Mė duket se kam bėrė mjaft armiq nė forum, nė kaq pak ditė sa jam kėtu...

 11. #610
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  27,511
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Nxirr krahun, se e pėlqejmė direkt haha.
  hahahahahahahahah me lot

  O lega sill ndonje foto te bukur ajtt,se duam foto te fresketa per dite

 12. #611
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  27,511
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Artin une nuk shoh foto tenden?
  Pse postimi bosh?

 13. #612
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  10,676
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8067
  Citim Origjinale Postuar nga Artini Shfaq Poten
  I nxora tė dy, por kot..
  Mė duket se kam bėrė mjaft armiq nė forum, nė kaq pak ditė sa jam kėtu...
  Haha jo se ne ketu shperndajme vetem dashuri, s'jemi armiqesor. Po ti se ke lene foton aty per nje kohe te gjate, qe te kishim mundesi dhe ne qe s'ishim ketu ti benim like.
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 14. #613
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  10,676
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8067
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hahahahahahahahah me lot

  O lega sill ndonje foto te bukur ajtt,se duam foto te fresketa per dite
  Jo jo nuk sjell foto te bukura shpesh se magjepseni pas meje pastaj
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath
  Likes NeVertiti liked this post

 15. #614
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,804
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5402
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Nxirr krahun, se e pėlqejmė direkt haha.
  Fol per veten ti

  Artin se mos na re ne depresion aman

  Shaka
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 16. #615
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,164
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108
  Citim Origjinale Postuar nga Artini Shfaq Poten
  I nxora tė dy, por kot..
  Mė duket se kam bėrė mjaft armiq nė forum, nė kaq pak ditė sa jam kėtu...
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Nxirr krahun, se e pėlqejmė direkt haha.
  Ai krahu muskoloz ? Yam yam?
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes kitrra 123, Legally_Sweet, Artini liked this post

 17. #616
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  8,244
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  4993
  Lega bej ca kohe grev, se ua bere syte xixa xixa.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."
  Likes Legally_Sweet liked this post

 18. #617
  Themelues i Forumit Avatari i Angel_Devil
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Braila Romania
  Mosha
  33
  Postime
  15,436
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  943
  Vetem breket qe trri lirshem.
  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

 19. #618
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,611
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1048
  image-jpg
  )))

  JUST ME..!

 20. #619
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  10,676
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8067
  Sot kshu...tani me pizhame

  today-jpg
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath
  Likes NeVertiti, Abis, ZoteriaJuaj, Monique, Daisy liked this post

 21. #620
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,164
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108
  Edhe ti Lega me eksiton me ato shale.
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 22. #621
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  10,676
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8067
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Edhe ti Lega me eksiton me ato shale.
  Haha jam e shkurter moj, ēa shalesh
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 23. #622
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,164
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108
  Pulpat. Pulpat sensuale te bejne shalegjate
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Thanks Legally_Sweet thanked for this post

 24. #623
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  5,644
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4219
  ______________

  Jom vesh me kostum sot :p
  Burrash nuk genjej
  Attached Images Attached Images 1492854938216-2076067441-jpg 
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*
  Likes Arlea, Monique, Daisy, NeVertiti, Nicktjeter liked this post

 25. #624
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,611
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1048
  image-jpg
  Ja keshtuu

  JUST ME..!
  Likes Monique liked this post

Faqja 21 nga 21 I parėI parė ... 1112131415161718192021

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •