Faqja 1 nga 7 1234567 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 124

Forum: Moda dhe estetika

Kėtu mund tė gjeni, gjithcka pėr Bukurinė femėrore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet mė tė ndryshme e gjithcka qė ka tė bėjė me estetikėn e njėriut

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 191
  • Postime: 1,060
 2. Moda e fundit e sezonit, veshje, ngjyra, aksesorė, canta , kapele e syze etj...

  Moderatoret:

  1. Danay

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 356
  • Postime: 2,967
 3. Make-up dhe mirėmbajtja e lėkurės, maska, kremra...dhe solarium

  Moderatoret:

  1. Danay

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 247
  • Postime: 1,468
 4. Kujdesi flokėve, modele thonjėsh etj...

  Moderatoret:

  1. Danay

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 139
  • Postime: 1,064
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Started by Call‎, 09-03-2015
  8 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8
  • Pergjigje: 213
  • Shikime: 3,590
  5 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

  Started by Gjarperesha‎, 28-04-2009
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 34
  • Shikime: 4,903
  25-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Chit Chat Ladies!

  Started by Marla‎, 24-04-2015
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 103
  • Shikime: 6,506
  19-10-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 1,966
  05-02-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Question Teme NgjitėsE Ngjitėse: C'ėshtė bukuria pėr ju?

  Started by braziljania‎, 07-08-2009
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 34
  • Shikime: 6,452
  22-12-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Boteksina, gjilpėra e zbukurimit

  Started by braziljania‎, 16-11-2008
  • Pergjigje: 25
  • Shikime: 7,081
  26-04-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Sekrete tė vogla bukurie

  Started by *deliza*‎, 27-09-2008
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 79
  • Shikime: 69,204
  06-04-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Exclamation Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kur postoni teme te re !!!

  Started by braziljania‎, 03-02-2010
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,526
  03-02-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Estetika

  Started by sweetzzinna‎, 04-12-2008
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 3,649
  04-12-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 10 Gjėra qė Duhet ti Dini pėr Modėn

  Started by sweetzzinna‎, 27-08-2008
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,108
  27-08-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 56
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Levizur: Parfumi qė i shkon ēdo shenje tė horoskopit

  Started by Arfenilla‎, 11-02-2016
  •  
  •  
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 435
  26-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Wishlists

  Started by Legally_Sweet‎, 14-04-2016
  • Pergjigje: 29
  • Shikime: 1,583
  18-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 377
  17-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 669
  13-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. 9 veshje tė meshkujve qė femrat nuk i durojnė dot

  Started by NeVertiti‎, 05-02-2017
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 34
  • Shikime: 572
  11-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Sa minuta [ore:P] kaloni para pasqyres?

  Started by sweetzzinna‎, 26-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 38
  • Shikime: 4,068
  20-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Gati ēdo femėr ka 22 rroba qė nuk i vesh kurrė

  Started by Arfenilla‎, 03-01-2013
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 33
  • Shikime: 2,519
  20-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Streēet nuk janė pantallona

  Started by Delirium‎, 02-08-2016
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 884
  03-08-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 234
  14-07-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 597
  29-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 445
  09-02-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 28
  • Shikime: 9,109
  27-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Transformime !

  Started by inushja2‎, 12-08-2008
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 2,466
  08-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Dy Shqipe ne Miss Univers

  Started by sweetzzinna‎, 21-07-2008
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 3,453
  08-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Cfare thote ngjyra e syve...

  Started by Snow Hristina‎, 17-05-2011
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 55
  • Shikime: 14,246
  08-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 7 1234567 E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •