Kompleksi - Ventus - Sport Center - Pishina
Duke shfaqur rezultatet 1 nga 17 e 17

Temė: Urinimi i Shpeshte!

 1. #1
  Moderator! Avatari i Alchohole
  Anėtarėsuar
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Kosova
  Mosha
  21
  Postime
  1,711
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  67

  Gabim Urinimi i Shpeshte!

  -Pershendetje.Kam nje te afert qe urinon shume shpesh,nuk eshte puna se nuk mund ta mbaje urinen per shume kohe (ai mund ta mbaje urinen per shume kohe) mirepo urinon shume shpesh.A eshte rrezik kjo gje?Sepse degjova se urinimi i shpeshte eshte i rrezikshem?


 2. #2
  Carpe Diem Avatari i abstraction
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Diku .
  Postime
  1,726
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  112

  Gabim Titulli: Urinimi i Shpeshte!

  Citim Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alchohole Shiko postimin
  -Pershendetje.Kam nje te afert qe urinon shume shpesh,nuk eshte puna se nuk mund ta mbaje urinen per shume kohe (ai mund ta mbaje urinen per shume kohe) mirepo urinon shume shpesh.A eshte rrezik kjo gje?Sepse degjova se urinimi i shpeshte eshte i rrezikshem?
  Sa shpesh? Dhe e ke pyetur shokun dhe sa shpesh pi ? Se po pive nga goja do dali diku tjeter. Nese pi shpesh, dhe do urinoj shpesh. Lol


 3. #3
  The Wisher . Avatari i CannibaL
  Anėtarėsuar
  Nov 2008
  Vendndodhja
  Pyet nese ke Guxim !
  Mosha
  25
  Postime
  1,160
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  56

  Gabim Titulli: Urinimi i Shpeshte!

  Urinimi i shpesht Osht keq sepse duhet me shku tek Doktorri , Me mbajt shum nuk je mir nga veshket keshtu kom ndegju


 4. #4
  Moderator! Avatari i Alchohole
  Anėtarėsuar
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Kosova
  Mosha
  21
  Postime
  1,711
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  67

  Gabim Titulli: Urinimi i Shpeshte!

  Ok flm per ndihmen nese ka mendime te tjera i mirepres!


 5. #5
  sweet Avatari i sensuu
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Mosha
  25
  Postime
  6,121
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  1956

  Gabim Titulli: Urinimi i Shpeshte!

  kam degjuar se ka lidhje me tensionin .......s'e ka ne rregull tensionin

  Treat your self like a star!!!

 6. #6
  Avatari i dande
  Anėtarėsuar
  Apr 2009
  Postime
  6
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  0

  Gabim Titulli: Urinimi i Shpeshte!

  Mund te jet DIABET...
  nqs ka

  POLIDIPSI ( apetit te ekzagjeruar)

  POLIFAGI ( etje te madhe)

  POLIURI ( urinim te shpesht)

  Eshte me siguri DIABET...keshtu qe rekomandohet te shkoj sa me shpejt tek doktori!


  Shendet!


 7. #7
  Moderator! Avatari i Alchohole
  Anėtarėsuar
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Kosova
  Mosha
  21
  Postime
  1,711
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  67

  Gabim Titulli: Urinimi i Shpeshte!

  Citim Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dandeliona Shiko postimin
  Mund te jet DIABET...
  nqs ka

  POLIDIPSI ( apetit te ekzagjeruar)

  POLIFAGI ( etje te madhe)

  POLIURI ( urinim te shpesht)

  Eshte me siguri DIABET...keshtu qe rekomandohet te shkoj sa me shpejt tek doktori!


  Shendet!
  Nuk mendoj keshtu sepse sa per apetit nuk ka as te ekazgjeruar por normal si gjithe te tjeret.Flm per pergjigje~!


 8. #8

  Anėtarėsuar
  Apr 2009
  Postime
  3
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  0

  Gabim Titulli: Urinimi i Shpeshte!

  Citim Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Loqkamani Shiko postimin
  Urinimi i shpesht Osht keq sepse duhet me shku tek Doktorri , Me mbajt shum nuk je mir nga veshket keshtu kom ndegju
  qashtu eshte bre ti djal valla nese e din, tungi


 9. #9
  ___________ Avatari i Зngjεll
  Anėtarėsuar
  Dec 2008
  Postime
  2,083
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  95

  Gabim Titulli: Urinimi i Shpeshte!

  Ai do ketė probleme me veshkat asgjė tjetėr nga kėto qė janė thėnė i thuaj tė shkoj tė vizitohet nga veshkat se atje e ka problemin tė gjithė

  - Dyshimi ėshtė mjegull qė i mbulon shpesh pamjet e bukura - Ditrih
  - Bukuria e njeriut pėrbėhet nga bukuria e fjalės qė flet - Sami Frashėri
  - Tė kuptosh tė tjerėt ėshtė dituri, tė kuptosh veten tėnde ėshtė ndricim - Sokrates

 10. #10
  Themelues i Forumit Avatari i Angel_Devil
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  DurreS
  Mosha
  30
  Postime
  15,436
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  25

  Gabim Titulli: Urinimi i Shpeshte!

  Nese shoku pin shume birra mind ta kete nga ajo ose pin shum uje sbesoj se eshte nga veshkat

  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

 11. #11
  Kate 💖 Avatari i ida angel
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ^.^
  Mosha
  29
  Postime
  8,261
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  2055

  Gabim Titulli: Urinimi i Shpeshte!

  I thuaj shokut te vizitohet nga veshkat .


 12. #12
  Moderator! Avatari i Alchohole
  Anėtarėsuar
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Kosova
  Mosha
  21
  Postime
  1,711
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  67

  Gabim

  OK flm per gjitha sygjerimet.


 13. #13
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  18,997
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  53
  Rrespekti
  25

  Gabim

  Akoma ska vajtur tek doktori?
  Ca i tha?

  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 14. #14
  VIP Avatari i fragolina
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Postime
  755
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  63

  Gabim

  e para na thuaj sa vjec eshte ky njeriu qe urinoka shpesh.
  eshte mashkull apo femer.
  sa uje pi ne dite.
  eshte sa peshon dhe sa kile eshte.
  ca ngjyre ka urina qe urinon
  sa here ne dite urinon
  a urinon gjate nates dhe sa here  na thuaj keto qe te te japim nje pergjigje me te sakte


 15. #15
  VIP Avatari i fragolina
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Postime
  755
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  63

  Gabim

  Citim Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dandeliona Shiko postimin
  Mund te jet DIABET...
  nqs ka

  POLIDIPSI ( apetit te ekzagjeruar)

  POLIFAGI ( etje te madhe)

  POLIURI ( urinim te shpesht)

  Eshte me siguri DIABET...keshtu qe rekomandohet te shkoj sa me shpejt tek doktori!


  Shendet!
  polidipsi eshte etje e madhe
  dhe polifagi eshte te hash shume))


 16. #16
  Anėtar i Nderuar
  Anėtarėsuar
  Feb 2009
  Postime
  8,808
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  2576

  Gabim Pe: Urinimi i Shpeshte!

  Ca u be me kete mikun
  u sherua?


 17. #17
  Pa Diplome Avatari i LoSsT
  Anėtarėsuar
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ne Toke
  Postime
  3,691
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  4700

  Gabim Titulli: Pe: Urinimi i Shpeshte!

  Citim Postimi origjinal ėshtė bėrė nga evi3 Shiko postimin
  Ca u be me kete mikun
  u sherua?
  Sa me stil kerkon ndihme, thuaje trroc se Cekja gjalle eshte akoma gjall me duket,

  Ps : Me c`kam degjuar probleme te tilla me shum i shkaktojne veshkat...


  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks

Rregullat E Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •