Kompleksi - Ventus - Sport Center - Pishina
Duke shfaqur rezultatet 1 nga 3 e 3

Temė: Melcia e zeze

 1. #1

  Anėtarėsuar
  Dec 2012
  Postime
  2
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  0

  Melcia e zeze

  Pershendetje....do doja te dija kur nje person ka ber operacion dhe ka hequr temthin,kush e kryen e kryen funksionin e temthit pas heqjes se tija??........Si shpjegohet qe edhe pas kalimit te nje periudhe te gjat kohe rreth 2 vjet personi i ber operacion ndjen dhimbje ne vendin ku esht ber operacion ne menyr periodike??.....


 2. #2
  !!!!! Avatari i ina@ina@ina
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  tirane
  Mosha
  24
  Postime
  1,252
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  236

  Gabim Titulli: Melcia e zeze

  kerko ne google ka informacione sa te duash per kete...

  .."Per nje burre dashuria eshte nje pjese e jetes, per nje grua eshte gjithe ekzistenca"...

 3. #3
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  18,997
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  53
  Rrespekti
  25

  Gabim Titulli: Melcia e zeze

  Citim Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Myftar Shiko postimin
  Pershendetje....do doja te dija kur nje person ka ber operacion dhe ka hequr temthin,kush e kryen e kryen funksionin e temthit pas heqjes se tija??........Si shpjegohet qe edhe pas kalimit te nje periudhe te gjat kohe rreth 2 vjet personi i ber operacion ndjen dhimbje ne vendin ku esht ber operacion ne menyr periodike??.....
  Nqs di anglisht, ka me shume artikuj reth ketij problemi, qe quhet sindroma post kolecistektomi (mbas heqjes te temthit)- Postcholecystectomy Syndrome  Think Pink! Say NO to breast cancer!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Rregullat E Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •