Faqja 1 nga 26 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 504

Forum: Mjekėsia

Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve tė ndryshme.

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 363
  • Postime: 1,345
 2. Dhėmbet, qė nga femijėria deri nė pleqėri...si ti kujdesim dhe ti mbajmė sa mė tė shėndetshėm.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 42
  • Postime: 149
 3. Njė organisėm i shėndetshėm mirėmbahet me dietė dhe sport. Nė kėtė nėnforum do gjeni dietat mė tė mira, ushqimet e rekomanduara pėr njė stil jete tė shėndetshėm.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 245
  • Postime: 1,302
 4. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 395
  • Postime: 1,691
 5. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 300
  • Postime: 1,170
 6. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 13
  • Postime: 23
 7. Trupi i njeriut preket cdo dite nga baktere te demshme per organizmin, te cilat mund te shkaktojne semundje. Semundja ne teresi ėshtė ērregullim i funksioneve trupore, kongenitive, sociale ose shpirtėrore, i cili e pengon subjektiv kondicionin dhe mirėqenien dhe ndikon negativ nė qenie tė gjallė. Sėmundja mund tė shikohet si gjendje me procese tė ērregulluara biologjike, tė cilat dėrgojnė te ērregullimet e funksionit dhe tė ndėrtimit tė organizmit. C'rregullimi i shendetit shkaktohet nga nje sere semundjesh ne terresi

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 51
  • Postime: 354
 8. Jane semundje ngjitese qe mund te ndodh nga nje teshtim, nga nje shtrengim duarsh, nga nje puthje apo thjesht nga nje prekje e tavolines me nje pacient te infektuar.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 4
  • Postime: 11
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Cfare eshte HIV / AIDS ... ?

  Started by CoNNecT‎, 21-07-2008
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 12,435
  19-02-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 13 pyetje pėr celulitin

  Started by sweetzzinna‎, 17-08-2008
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 69
  • Shikime: 22,714
  09-02-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kėshilla pėr vajza gjatė menstruacioneve

  Started by sweetzzinna‎, 12-09-2008
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 93
  • Shikime: 43,570
  01-02-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Me optimizėm kundėr sėmundjeve

  Started by sweetzzinna‎, 30-08-2008
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 3,825
  20-09-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Sėmundjet ngjitėse s eksuale!!

  Started by sweetzzinna‎, 19-10-2008
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 11,890
  03-03-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Pyet mjekun

  Started by dr.Dugi‎, 06-07-2012
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 2,693
  12-12-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Vajza kujdes nga Kanceri i gjirit

  Started by sweetzzinna‎, 22-07-2008
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 71
  • Shikime: 23,203
  29-07-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Si eshte i ndertuar Trupi i njeriut.

  Started by Ervin Doda‎, 26-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 59
  • Shikime: 36,757
  21-03-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Femrat, si te monitorojme shendetin

  Started by sweetzzinna‎, 18-07-2011
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 2,492
  03-12-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 10 arsye PĖR dhe KUNDĖR pilulės

  Started by sweetzzinna‎, 07-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 32
  • Shikime: 15,066
  15-10-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Jeto pa kancer!

  Started by sweetzzinna‎, 22-11-2008
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 4,012
  09-07-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Vlersoni cdo shenje! Mund tju shpetoj jeten...

  Started by sweetzzinna‎, 30-12-2009
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 5,281
  06-04-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Post Teme NgjitėsE Ngjitėse: Fjalor biologjie dhe mjeksie.

  Started by baby-angel‎, 30-09-2008
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 3,382
  30-09-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Nėse jeni nė pubertet...

  Started by sweetzzinna‎, 05-09-2008
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,139
  05-09-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 691
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Keni dhimbje shpine? Ja kurat natyrale!

  Started by Danay‎, 2 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 188
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Ja sa kushtojne organet tona!

  Started by Quku‎, 19-08-2013
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 3,285
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Shkenca e lotėve: Pėrse njerėzit qajnė?

  Started by NeVertiti‎, 4 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 321
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 21
  • Shikime: 2,017
  18-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 144
  24-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,353
  21-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 549
  11-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 128
  03-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 148
  17-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Sėmundja mė e rrallė nė botė

  Started by LeVoyageur‎, 07-09-2016
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 228
  08-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 571
  11-08-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Te dhurosh jete!

  Started by jana80‎, 05-07-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 273
  05-07-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Semundjet e veshit

  Started by sensuu‎, 06-06-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 306
  06-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 200
  29-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 314
  18-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Herpes Gjenital

  Started by sensuu‎, 17-05-2016
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 286
  17-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 257
  16-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Synaesthesia

  Started by Aki‎, 14-04-2016
  • Pergjigje: 17
  • Shikime: 759
  10-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 26 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •