Duke shfaqur rezultatet 1 nga 17 e 17

Temė: Urinimi i Shpeshte!

 1. #1
  Moderator! Avatari i Alchohole
  Anėtarėsuar
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Kosova
  Mosha
  21
  Postime
  1,711
  Rrespekti
  75

  Gabim Urinimi i Shpeshte!

  -Pershendetje.Kam nje te afert qe urinon shume shpesh,nuk eshte puna se nuk mund ta mbaje urinen per shume kohe (ai mund ta mbaje urinen per shume kohe) mirepo urinon shume shpesh.A eshte rrezik kjo gje?Sepse degjova se urinimi i shpeshte eshte i rrezikshem?


 2. #2
  Carpe Diem Avatari i abstraction
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Diku .
  Postime
  1,726
  Rrespekti
  121

  Gabim Titulli: Urinimi i Shpeshte!

  Citim Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alchohole Shiko postimin
  -Pershendetje.Kam nje te afert qe urinon shume shpesh,nuk eshte puna se nuk mund ta mbaje urinen per shume kohe (ai mund ta mbaje urinen per shume kohe) mirepo urinon shume shpesh.A eshte rrezik kjo gje?Sepse degjova se urinimi i shpeshte eshte i rrezikshem?
  Sa shpesh? Dhe e ke pyetur shokun dhe sa shpesh pi ? Se po pive nga goja do dali diku tjeter. Nese pi shpesh, dhe do urinoj shpesh. Lol


 3. #3
  The Wisher . Avatari i CannibaL
  Anėtarėsuar
  Nov 2008
  Vendndodhja
  Pyet nese ke Guxim !
  Mosha
  25
  Postime
  1,160
  Rrespekti
  64

  Gabim Titulli: Urinimi i Shpeshte!

  Urinimi i shpesht Osht keq sepse duhet me shku tek Doktorri , Me mbajt shum nuk je mir nga veshket keshtu kom ndegju


 4. #4
  Moderator! Avatari i Alchohole
  Anėtarėsuar
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Kosova
  Mosha
  21
  Postime
  1,711
  Rrespekti
  75

  Gabim Titulli: Urinimi i Shpeshte!

  Ok flm per ndihmen nese ka mendime te tjera i mirepres!


 5. #5
  sweet Avatari i sensuu
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Mosha
  25
  Postime
  6,084
  Rrespekti
  1840

  Gabim Titulli: Urinimi i Shpeshte!

  kam degjuar se ka lidhje me tensionin .......s'e ka ne rregull tensionin

  Treat your self like a star!!!

 6. #6
  Avatari i dande
  Anėtarėsuar
  Apr 2009
  Postime
  6
  Rrespekti
  0

  Gabim Titulli: Urinimi i Shpeshte!

  Mund te jet DIABET...
  nqs ka

  POLIDIPSI ( apetit te ekzagjeruar)

  POLIFAGI ( etje te madhe)

  POLIURI ( urinim te shpesht)

  Eshte me siguri DIABET...keshtu qe rekomandohet te shkoj sa me shpejt tek doktori!


  Shendet!


 7. #7
  Moderator! Avatari i Alchohole
  Anėtarėsuar
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Kosova
  Mosha
  21
  Postime
  1,711
  Rrespekti
  75

  Gabim Titulli: Urinimi i Shpeshte!

  Citim Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dandeliona Shiko postimin
  Mund te jet DIABET...
  nqs ka

  POLIDIPSI ( apetit te ekzagjeruar)

  POLIFAGI ( etje te madhe)

  POLIURI ( urinim te shpesht)

  Eshte me siguri DIABET...keshtu qe rekomandohet te shkoj sa me shpejt tek doktori!


  Shendet!
  Nuk mendoj keshtu sepse sa per apetit nuk ka as te ekazgjeruar por normal si gjithe te tjeret.Flm per pergjigje~!


 8. #8

  Anėtarėsuar
  Apr 2009
  Postime
  3
  Rrespekti
  0

  Gabim Titulli: Urinimi i Shpeshte!

  Citim Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Loqkamani Shiko postimin
  Urinimi i shpesht Osht keq sepse duhet me shku tek Doktorri , Me mbajt shum nuk je mir nga veshket keshtu kom ndegju
  qashtu eshte bre ti djal valla nese e din, tungi


 9. #9
  ___________ Avatari i Зngjεll
  Anėtarėsuar
  Dec 2008
  Postime
  2,083
  Rrespekti
  104

  Gabim Titulli: Urinimi i Shpeshte!

  Ai do ketė probleme me veshkat asgjė tjetėr nga kėto qė janė thėnė i thuaj tė shkoj tė vizitohet nga veshkat se atje e ka problemin tė gjithė

  - Dyshimi ėshtė mjegull qė i mbulon shpesh pamjet e bukura - Ditrih
  - Bukuria e njeriut pėrbėhet nga bukuria e fjalės qė flet - Sami Frashėri
  - Tė kuptosh tė tjerėt ėshtė dituri, tė kuptosh veten tėnde ėshtė ndricim - Sokrates

 10. #10
  Themelues i Forumit Avatari i Angel_Devil
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  DurreS
  Mosha
  30
  Postime
  15,434
  Rrespekti
  25

  Gabim Titulli: Urinimi i Shpeshte!

  Nese shoku pin shume birra mind ta kete nga ajo ose pin shum uje sbesoj se eshte nga veshkat

  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

 11. #11
  neomamma Avatari i ida angel
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ^.^
  Mosha
  29
  Postime
  8,233
  Rrespekti
  2064

  Gabim Titulli: Urinimi i Shpeshte!

  I thuaj shokut te vizitohet nga veshkat .


 12. #12
  Moderator! Avatari i Alchohole
  Anėtarėsuar
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Kosova
  Mosha
  21
  Postime
  1,711
  Rrespekti
  75

  Gabim

  OK flm per gjitha sygjerimet.


 13. #13
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  18,949
  Blog Entries
  53
  Rrespekti
  25

  Gabim

  Akoma ska vajtur tek doktori?
  Ca i tha?

  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 14. #14
  VIP Avatari i fragolina
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Postime
  755
  Rrespekti
  72

  Gabim

  e para na thuaj sa vjec eshte ky njeriu qe urinoka shpesh.
  eshte mashkull apo femer.
  sa uje pi ne dite.
  eshte sa peshon dhe sa kile eshte.
  ca ngjyre ka urina qe urinon
  sa here ne dite urinon
  a urinon gjate nates dhe sa here  na thuaj keto qe te te japim nje pergjigje me te sakte


 15. #15
  VIP Avatari i fragolina
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Postime
  755
  Rrespekti
  72

  Gabim

  Citim Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dandeliona Shiko postimin
  Mund te jet DIABET...
  nqs ka

  POLIDIPSI ( apetit te ekzagjeruar)

  POLIFAGI ( etje te madhe)

  POLIURI ( urinim te shpesht)

  Eshte me siguri DIABET...keshtu qe rekomandohet te shkoj sa me shpejt tek doktori!


  Shendet!
  polidipsi eshte etje e madhe
  dhe polifagi eshte te hash shume))


 16. #16
  E3
  E3 nuk ėshtė nė linjė
  Anėtar i Nderuar
  Anėtarėsuar
  Feb 2009
  Postime
  8,808
  Rrespekti
  2584

  Gabim Pe: Urinimi i Shpeshte!

  Ca u be me kete mikun
  u sherua?


 17. #17
  Pa Diplome Avatari i LoSsT
  Anėtarėsuar
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ne Toke
  Postime
  3,688
  Rrespekti
  4081

  Gabim Titulli: Pe: Urinimi i Shpeshte!

  Citim Postimi origjinal ėshtė bėrė nga evi3 Shiko postimin
  Ca u be me kete mikun
  u sherua?
  Sa me stil kerkon ndihme, thuaje trroc se Cekja gjalle eshte akoma gjall me duket,

  Ps : Me c`kam degjuar probleme te tilla me shum i shkaktojne veshkat...


  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks

Rregullat E Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  
Regjistrohuni The Facebook Platform


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269