Duke shikuar rezultatet 1 ne 3 nga 3

Teme: Melcia e zeze

 1. #1

  Antarėsuar nė
  Dec 2012
  Postime
  2
  Forca e Rrespektit
  0

  Melcia e zeze

  Pershendetje....do doja te dija kur nje person ka ber operacion dhe ka hequr temthin,kush e kryen e kryen funksionin e temthit pas heqjes se tija??........Si shpjegohet qe edhe pas kalimit te nje periudhe te gjat kohe rreth 2 vjet personi i ber operacion ndjen dhimbje ne vendin ku esht ber operacion ne menyr periodike??.....


 2. #2
  !!!!! Avatari i ina@ina@ina
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  tirane
  Mosha
  23
  Postime
  1,252
  Forca e Rrespektit
  241

  Default Titulli: Melcia e zeze

  kerko ne google ka informacione sa te duash per kete...

  .."Per nje burre dashuria eshte nje pjese e jetes, per nje grua eshte gjithe ekzistenca"...

 3. #3
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  18,860
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  25

  Default Titulli: Melcia e zeze

  Citim Origjinale Postuar nga Myftar Shfaq Poten
  Pershendetje....do doja te dija kur nje person ka ber operacion dhe ka hequr temthin,kush e kryen e kryen funksionin e temthit pas heqjes se tija??........Si shpjegohet qe edhe pas kalimit te nje periudhe te gjat kohe rreth 2 vjet personi i ber operacion ndjen dhimbje ne vendin ku esht ber operacion ne menyr periodike??.....
  Nqs di anglisht, ka me shume artikuj reth ketij problemi, qe quhet sindroma post kolecistektomi (mbas heqjes te temthit)- Postcholecystectomy Syndrome  Think Pink! Say NO to breast cancer!

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181