Faqja 18 nga 18 I parėI parė ... 89101112131415161718
Duke shikuar rezultatet 511 ne 514 nga 514

Teme: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

 1. #1
  Themelues i Forumit Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,302
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5729

  Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

  Tek kjo teme mund te shkruani verejtjet apo sugjerimet tuaja ne lidhje me temat e hapura ose mbarvajtjen moderimin dhe ecurine e ketij forumi!
  Keep your heels head, and standards high.
  Likes NeVertiti liked this post

 2. #511
  . Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  31
  Postime
  3,816
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Ke drejte se nuk din as gje! Por ktu rrespekto rregulloren e fv qe e din sh mir qe slejohet.
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 3. #512
  Away
  Antarėsuar nė
  May 2012
  Mosha
  27
  Postime
  445
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  256
  Ok kapo edhe pse ska asnje perfitim apo interes per reklama ketu.

  Me vjen mire qe tu kujtua chati, po sjane fjale te thena nga une..

 4. #513
  . Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  31
  Postime
  3,816
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Epra fjal lart e posht por qe ta dish Fajtori u prish vetem se javat moren virus dhe njerzit qe kishim ne si admina futen spy ne servera
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 5. #514
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,854
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  S'di nese ka dikush tjeter te njejtin problem,por mua me nxjerr jashte forumi vazhdimisht.

  Kjo ka disa dite qe ndodh por tani edhe me shpesh...
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

Faqja 18 nga 18 I parėI parė ... 89101112131415161718

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •