Faqja 17 nga 17 I parėI parė ... 7891011121314151617
Duke shikuar rezultatet 481 ne 494 nga 494

Teme: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

 1. #1
  Themelues i Forumit Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,298
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5729

  Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

  Tek kjo teme mund te shkruani verejtjet apo sugjerimet tuaja ne lidhje me temat e hapura ose mbarvajtjen moderimin dhe ecurine e ketij forumi!
  Keep your heels head, and standards high.
  Likes NeVertiti liked this post

 2. #481
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,873
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9106
  Mua me eshte hequr chati u be nja 3 jave ne versionin e pc. Pra kur e hap me laptop sme del ikona chatit fare. Si mund ta rregullojme kete pune?
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 3. #482
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  29,360
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Mua me eshte hequr chati u be nja 3 jave ne versionin e pc. Pra kur e hap me laptop sme del ikona chatit fare. Si mund ta rregullojme kete pune?
  U eshte hequr te gjitheve ahhaahha .
  Por presim ta rregulloje Wxp.

  Meqe jemi,pse me celular del chati?

 4. #483
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,873
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9106
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  U eshte hequr te gjitheve ahhaahha .
  Por presim ta rregulloje Wxp.

  Meqe jemi,pse me celular del chati?
  Aaa thash se vec mua

  Mendoj se po. S'jam shume e sigurt. Por ketu ne laptop bie shume ne sy qe skam askend online haha
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Likes NeVertiti liked this post

 5. #484
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,137
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  U eshte hequr te gjitheve ahhaahha .
  Por presim ta rregulloje Wxp.

  Meqe jemi,pse me celular del chati?
  jo as me cel....mire e ka bere qe e ka hequr se mbetem si skutha rrenzve hahahahahha
  E kam zemren aq te mbushur me lot , sa s'qaj dot...!

  Faik Konica.
  Likes NeVertiti liked this post

 6. #485
  Moderatorė
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,734
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5499
  jpg

  Nuk e di por me ndodh shpesh dmth ne forum,psh ja si rasti tani qe e solla me foto per tu bere me e kuptueshme...

  Nderkohe qe tek tema "Kafe muhabet" ka postuar per here te fundit Poeti qe e tregon poshte tek postimet e fundit nderkohe siper tregon emrin tim si anetarja e fundit qe ka postuar aty,edhe tek tema "what is your mind" e njejta gje ...Jo per gje por ndonjehere na shkruajne robte ndonje gje dhe une me idene se s'eshte postuar gje aty duke pare emrin tim apo te fundit qe kish postu nuk hy ne teme..e u ngelet hatri pastaj
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 7. #486
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  38
  Postime
  16,958
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8080
  Tani dynjaja n'zgjedhje e na hala me qeveri aklamacioni

  O shpallni zgjedhjet o doni me me shty me ja nise me ua rrzu sheficat e s'di qa beni pastaj
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 8. #487
  Moderatorė
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,734
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5499
  Aman se na cmenden me keto zgjedhjet,na u be truri dhall duke degju Rama,Luli apo Likja ahahah...te imagjinosh u kam mesuar e emrat permendesh tani qe kurr s'ua dija

  Me ne o me ne kur do merret seriozisht ky shefi yne
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 9. #488
  . Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  31
  Postime
  3,812
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Erdhaaaaa serjozisht nga neser filloj pushimet :p
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 10. #489
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,137
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga WxP Shfaq Poten
  Erdhaaaaa serjozisht nga neser filloj pushimet :p
  He ta lumsha se te ra brektu tu punu
  E kam zemren aq te mbushur me lot , sa s'qaj dot...!

  Faik Konica.

 11. #490
  Moderatorė
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,734
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5499
  Citim Origjinale Postuar nga WxP Shfaq Poten
  Erdhaaaaa serjozisht nga neser filloj pushimet :p
  Me fitoren besoj,perndryshe te shkojme pushime dhe ne, deri ne 2021-in rishihena
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 12. #491
  . Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  31
  Postime
  3,812
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Me fitore pa kualicion, Basha ja shiti Rames por ishte edhe pak deshir e imja opozita Chatin po e blej e do ta vendos
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 13. #492
  Moderatorė
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,734
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5499
  Une chat s'kerkova njehere ...jo thjeshte per sqarim mos aludojne shume posht e nalt ,pa ti si te duash bej...

  Besa qe kemi gjet rehat,ce do aman...ne ne distance e s'po duhemi pa mendo me afer,u paranjohem si shume loool
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 14. #493
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  38
  Postime
  16,958
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8080
  hej burra e gra, yrysh, yrysh se ka ardhe rryma n'chat

  hmmmm chati me banjo e me zhele
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 15. #494
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,661
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4058
  Qenka bo synet WXP se s'ka mundesi gjithe ky investim.
  I walk slowly, but I never walk backward

Faqja 17 nga 17 I parėI parė ... 7891011121314151617

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •