Faqja 15 nga 15 I parėI parė ... 56789101112131415
Duke shikuar rezultatet 421 ne 427 nga 427

Teme: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

 1. #1
  Themelues i Forumit Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,233
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5728

  Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

  Tek kjo teme mund te shkruani verejtjet apo sugjerimet tuaja ne lidhje me temat e hapura ose mbarvajtjen moderimin dhe ecurine e ketij forumi!
  Keep your heels head, and standards high.
  Likes NeVertiti liked this post

 2. #421
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,827
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5402
  Une sapo hyra tani dhe me nxorri dy here faqen e bardhe ...
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 3. #422
  . Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  30
  Postime
  3,774
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  perdorni ccleaner per browserin tuaj.
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 4. #423
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  38
  Postime
  16,620
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8078
  Citim Origjinale Postuar nga Danay Shfaq Poten
  Une sapo hyra tani dhe me nxorri dy here faqen e bardhe ...
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Aktiviteti nuk me hapet mua!
  Reaa, kush ta nxiu ty moj?

  O Abis, po si ta nxjerre ty aktivitetin kur ti je pasiv
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 5. #424
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  38
  Postime
  16,620
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8078
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Aktiviteti larte,nuk me hapet ( The website is temporarily unable to service your request as it exceeded resource limit. Please try again late) kete me thote.

  Pjesa tjeter eshte ok!
  Pa merak o Abis, halle halle dynjaja dikush ka halle me aktivitetin poshte
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!

  Likes Abis, Danay liked this post

 6. #425
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,626
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1049
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Pa merak o Abis, halle halle dynjaja dikush ka halle me aktivitetin poshte
  HAHAHAAHAHAHAHAHA..O Kitrraa!!

  JUST ME..!
  Likes kitrra 123 liked this post

 7. #426
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,827
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5402
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Reaa, kush ta nxiu ty moj?

  Faqe bardhe po them faqe bardhe po na nxjerr forumi... na ka nderu krejt shqiptareve Lol

  Meqe ra fjala tani me duket u permiresu ...

  Ahahah Abis
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes Abis liked this post

 8. #427
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,827
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5402
  Brenda ketij afati kohor qe nga momenti qe shkruajta me siper e deri tani me nxorri prap dy here rradhazi...
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

Faqja 15 nga 15 I parėI parė ... 56789101112131415

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •