Faqja 14 nga 20 I parėI parė ... 4567891011121314151617181920 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 391 ne 420 nga 587

Teme: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

 1. #1
  Themelues i Forumit Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,305
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5729

  Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

  Tek kjo teme mund te shkruani verejtjet apo sugjerimet tuaja ne lidhje me temat e hapura ose mbarvajtjen moderimin dhe ecurine e ketij forumi!
  Keep your heels head, and standards high.
  Likes NeVertiti liked this post

 2. #391
  Banned
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Tiranė
  Postime
  281
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0
  Pershendetje!

  Sinqerisht dua te kerkoj ndjese per sjelljen time dhe aq me pak kundrejt Danay, uroj te fshihen postimet e mia pasi per arsyet e mia nuk mund te hyje me.
  Ndjese edhe nje here, ti'a kaloni sa me mire..

 3. #392
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  S'ka gje Respecto,pergjegjesine e marr une persiper...ti vetem hyr se ti kemi bere hallall t'gjitha ....Kena degju e me keq besom!

  Sa per postimet,s'perbejne ndonje problem besoj..!

 4. #393
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,957
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4182
  A i ndodh edhe dikuj te kete problem te temat e muzikes?

  Qe te hapen me veshtiresi dmth.
  I walk slowly, but I never walk backward

 5. #394
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  Mua...dy ore te me hapet tema te postoj nje video...por mesa di kjo ndodh ngaqe ngarkohet faqja me videot....
  Likes Aver liked this post

 6. #395
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,043
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8196
  Jo s'na ndodh...punon persmari.
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath
  Likes Aver liked this post

 7. #396
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,957
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4182
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Jo s'na ndodh...punon persmari.
  Harrova te them se me ndodh vetem kur jam me cel, jo edhe me laptop.
  I walk slowly, but I never walk backward

 8. #397
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Harrova te them se me ndodh vetem kur jam me cel, jo edhe me laptop.
  Me cel me punon per se mbari mua nga pc eshte problem...mezi hapet faqja,dhe bllokohet nganjehere...

  Ai problemi me ekranin qe zbardhet cu be valle apo ne vesh te shurdh kane shku fjalet?!

 9. #398
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,226
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8174
  a ju kaluan keto telashet me hapjen
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 10. #399
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  a ju kaluan keto telashet me hapjen
  Po c'ne,shpresa e fundit je ti kshu qe jep ndonje dore ndihme meqe erdhe ahahaah

 11. #400
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,226
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8174
  Citim Origjinale Postuar nga Danay Shfaq Poten
  Po c'ne,shpresa e fundit je ti kshu qe jep ndonje dore ndihme meqe erdhe ahahaah
  Veq me tregoni ku eshte problemi qe ta ve doren
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 12. #401
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  Une po ta dija e kisha ven doren vete ,po halli me solli ktu me ua lyp.......doren dmth

 13. #402
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,226
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8174
  Aha dmth. ketu paska pune me vu dy duart ne funksion e me tu pervesh deri ne menge
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!

  Likes AnGeLiC liked this post

 14. #403
  RDM33 Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,153
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3319
  Citim Origjinale Postuar nga ilirirda Shfaq Poten
  mire mbrema stafi une legjenda i kam ra pishman kam vendos mos ta shkeli regullore e forum
  Mire apo keq ti je pjese e FV.
  Pa ty fv-se do i mungonte dicka, nje vide psh apo ku ta di une.
  Natyrisht mendimi im eshte subjektiv sepse dihet qe mua me pelqen personazhi yt
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!
  Likes Nicktjeter liked this post

 15. #404
  Donatorė Avatari i Lauri
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  8,905
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  6068
  @Odeon, ti ke hyre ne forum si ferrari me 300km/h pa respektuar tabelat e qarkullimit.
  Me nje ane ofendimi yt me fjalen kopil (pavarsisht se kush ishte ai) nje antari te keti forumi qe ne postimin e prazantimit tend ketu, ti po shkel rregulloren N-5.1 te kte forumi.
  Bashkangjis kete pjese te rregullores me foto, per t'ua rifreskuar memorjen autorve kryesore te kesaj rregullore te cilet te kane dhene falenderimet e tyre per "vlerat e tua" ta larta te krijimtarise letrare.

  Askush nuk eshte me i skllaveruar se ai qe gabimisht mendon se eshte i lire.

 16. #405
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  Shume probleme sot me forumin,na kane marr msysh kta anetaret e rinj...

  Ish permiresuar disa dite ne fakt,sot s'eshte zgju mire...ka naze shume!

 17. #406
  Donatorė Avatari i Lauri
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  8,905
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  6068
  [QUOTE=Passion;913451]Ashpersia vazhdon!

  Autori Odeon!
  [/QUOTE]

  Passion, si e ka emrin real ky autori Odeon Friedrich Nietzsche?? Apo Taulant Hatia si perkthyes?  Gjithsesi ne te dy rastet duhet te shkruat emri poshte.
  Askush nuk eshte me i skllaveruar se ai qe gabimisht mendon se eshte i lire.

 18. #407
  RDM33 Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,153
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3319
  [QUOTE=Lauri;913627]
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Ashpersia vazhdon!

  Autori Odeon!
  [/QUOTE]

  Passion, si e ka emrin real ky autori Odeon Friedrich Nietzsche?? Apo Taulant Hatia si perkthyes?  Gjithsesi ne te dy rastet duhet te shkruat emri poshte.
  Ti nuk te le te shijosh asgje, i plas bombat keshtu si pa te keq, pastaj akuzon te tjeret per atentate me bombe

  Leru njerezit te shprehen lirshem e te thone mendimet e tyre deri ne fund, pastaj shprehu
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 19. #408
  . Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  31
  Postime
  3,872
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Laur te falenderoj, Ankesat duhet ti besh ne tema perkatese per te mos prishur temen. Ta siguroj qe Odeoni nuk iken nga ktu ashtu sic iku ne vende tjera. Nuk eshte ne interesin e as njerit sherret dhe provokimet. Odeon eshte i ri dhe akoma nuk eshte arzhonuar me rregulloren.
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 20. #409
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  7,350
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4317
  Lauri!

  Je nder te fundit ,sepse nder vite kam par mjaft akuza kundrejt antareve per plagjiature,por mos i hyj ketij debati,pasi e ke te humb ne lidhje me ashpersine.

  Passion
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 21. #410
  Donatorė Avatari i Lauri
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  8,905
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  6068
  Citim Origjinale Postuar nga WxP Shfaq Poten
  Laur te falenderoj, Ankesat duhet ti besh ne tema perkatese per te mos prishur temen. Ta siguroj qe Odeoni nuk iken nga ktu ashtu sic iku ne vende tjera. Nuk eshte ne interesin e as njerit sherret dhe provokimet. Odeon eshte i ri dhe akoma nuk eshte arzhonuar me rregulloren.
  Mbi te gjitha ketu kemi nevoje per njerez te sinqerte, te paster ne ndergjegje. Persona per postime copypaste na mjafton legjenda. Flm
  Wxp keshtu ti pret degen e pemes ku je ulur.
  Askush nuk eshte me i skllaveruar se ai qe gabimisht mendon se eshte i lire.

 22. #411
  . Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  31
  Postime
  3,872
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Laur te sinqertit maji per jeten reale se jan me efektiv se sa ne forum... dhe nuk mund te paragjykosh tjeret. Plot gabime ke bo edhe ti ca duhet te them une tani qe sje i sinqert?
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 23. #412
  Donatorė Avatari i Lauri
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  8,905
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  6068
  Citim Origjinale Postuar nga WxP Shfaq Poten
  Laur te sinqertit maji per jeten reale se jan me efektiv se sa ne forum... dhe nuk mund te paragjykosh tjeret. Plot gabime ke bo edhe ti ca duhet te them une tani qe sje i sinqert?
  Jo shoku, Gabime bejme se jemi njerez human, por per sinqeritetin tim nuk te leshoj pe, eshte jasht diskutimit. E veshtire te me kapesh qe kam shit ne forum drithin e te tjerve si drith i thesit tim.
  Ky paska mbush faqe te tera gjithandej, me psotime te coptuara enkas per te humb gjurme, dhe duke i shit si te vetat.

  Po c'rendesi ka kjo per ty, ne fund te fundit prodhon klikime.
  Askush nuk eshte me i skllaveruar se ai qe gabimisht mendon se eshte i lire.

 24. #413
  . Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  31
  Postime
  3,872
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Klikime ??? e ca po na duhen ? E verteta eshte se mjafton ta raportosh e ske pse perhap panik kot. Cdo gje shko ne vendin e vet. Por jo eshte e kundra ti po e perdor postimet e Odeon per inate personale gje qe jo vetem ty sta kam fal as i her po as njerit ktu. Pra kur flet per sinqeritetin sduhet kesh plan B.

  Tani po deshe te citosh e te flasesh per klikime e hamendsime ok ke drejten tende.
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 25. #414
  Donatorė Avatari i Lauri
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  8,905
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  6068
  Askush nuk eshte me i skllaveruar se ai qe gabimisht mendon se eshte i lire.
  Likes WxP, Soulmind liked this post

 26. #415
  Donatorė Avatari i Lauri
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  8,905
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  6068
  Citim Origjinale Postuar nga WxP Shfaq Poten
  Klikime ??? e ca po na duhen ? E verteta eshte se mjafton ta raportosh e ske pse perhap panik kot. Cdo gje shko ne vendin e vet. Por jo eshte e kundra ti po e perdor postimet e Odeon per inate personale gje qe jo vetem ty sta kam fal as i her po as njerit ktu. Pra kur flet per sinqeritetin sduhet kesh plan B.

  Tani po deshe te citosh e te flasesh per klikime e hamendsime ok ke drejten tende.
  Ok ok, kemi kendveshtrime te ndryshme.
  /respekte
  Askush nuk eshte me i skllaveruar se ai qe gabimisht mendon se eshte i lire.

 27. #416
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,629
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Temen e pastrova perseri!
  Jeni te lutur te qendroni brenda temes,dhe mos ta ktheni temen ne replika personale,akuza dhe kundra-akuza.
  Cdo antar/e qe do dali jashte teme,do kaloje ne ban nga tema.
  Kalofshi mire dhe flm per mirkuptimin tuaj!
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 28. #417
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,043
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8196
  Kjo faqja boshe, e bardhė, sa here klikon nje teme po behet vertete e bezdisshme!
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 29. #418
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  Pse me hapet chati edhe kur qendroj ofline?!

  Mund te behet dicka me kete jo se eshte dicka me rendesi por ju duket robve sikur duam te luajme,hyr dil cdo 5 min

 30. #419
  . Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  31
  Postime
  3,872
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Faqa e bardhe bosh eshte ne rregull tani ?
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 31. #420
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,629
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Per momentin gjate klikimeve te temave,apo faqeve,nuk shfaqet me.

Faqja 14 nga 20 I parėI parė ... 4567891011121314151617181920 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •