Faqja 1 nga 4 1234 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 80

Forum: Matematikė dhe Gjeometri

Probleme, teorema dhe ndihmė nga anėtarėt.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Zgjedhje e detyrave matematikore!!! HAP PAS HAPI.

  Started by JetMir‎, 14-09-2008
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 68
  • Shikime: 67,493
  05-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Smile Teme NgjitėsE Ngjitėse: A jeni pėr kuiz? - Pak matematikė

  Started by Sweetie‎, 07-11-2013
  9 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9
  • Pergjigje: 242
  • Shikime: 14,378
  14-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Enigma , probleme praktike matematikore , te te shkoje mendja etj , sill dhe gjej.

  Started by Hartini‎, 12-12-2008
  19 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 19
  • Pergjigje: 543
  • Shikime: 50,296
  25-04-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Lightbulb 6:2(1+2)=x

  Started by ricky_ch‎, 10-07-2017
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 389
  11-07-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 778
  22-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Numri Zero - Njė numėr prej hiē-i

  Started by ida angel‎, 21-03-2012
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 3,164
  13-03-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 388
  18-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Post A ka drejtez

  Started by EGILJANA‎, 08-01-2013
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 1,076
  13-12-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Pėr njerėzit inteligjent

  Started by Arijona‎, 03-10-2015
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 1,329
  04-10-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Problem matematikor

  Started by alberto‎, 28-10-2013
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 1,496
  29-10-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Enigma e Anshtajnit

  Started by xhebrail1‎, 09-09-2013
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 1,303
  09-09-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,051
  31-05-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Njė detyrė e testit tė Maturės 2012

  Started by mehas‎, 28-05-2013
  • Pergjigje: 24
  • Shikime: 2,066
  31-05-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Matematika

  Started by Arfenilla‎, 26-04-2013
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,133
  26-04-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Pse 'X' pėrfaqėson tė panjohurėn

  Started by Loverboy‎, 10-04-2013
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 797
  10-04-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Sa majmun kishte tufa ?

  Started by Hartini‎, 02-04-2012
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 87
  • Shikime: 9,492
  27-03-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 831
  09-02-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Unhappy Te caktohet numri kompleks z?

  Started by qendros‎, 28-01-2013
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 784
  28-01-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Problem

  Started by grion‎, 04-12-2012
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 943
  29-12-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Problem matematikor

  Started by alberto‎, 19-08-2011
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 2,393
  18-07-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Ku shkoi $1?

  Started by Karamele Zana‎, 18-01-2012
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 1,596
  27-01-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Vertetoni

  Started by keis‎, 07-11-2011
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 1,897
  14-11-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 16. matematike probleme

  Started by ada al‎, 01-11-2011
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 2,269
  01-11-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 4 1234 E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •