Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 26 nga 26

Teme: Cili shtet do te kete me shum medalje

 1. #1
  Anėtar i Nderuar Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  3,853
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2168

  Cili shtet do te kete me shum medalje

  Cili shtet mendoni se do te kete me shume medalje ne LO 2008 SHBA KINA RUSIA APO GJERMANIA mendimi im personal eshte se SHBA
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 2. #2
  Homo Homini Lupus Avatari i Cyber_Spartacus
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Atje ku fluturojne shqiponjat
  Postime
  9,851
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  717
  1.USA
  2.China
  3.Russia
  4.Australia
  5.Japan
  6.Germany
  7.France
  8.Italy
  9.South Korea
  10.Great Britain
  Njeriu eshte me pak vetevetja kur flet per veten e tij.... Jepi nje maske dhe do mesosh te verteten .... Oskar Uaild

 3. #3
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,107
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3109
  1 china
  2 usa
  3 rusia
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 4. #4
  Anėtar i Nderuar Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,587
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  114
  1.USA
  2.kina

 5. #5
  Anėtar i Nderuar Avatari i bledikorcari
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ndodhem ne Korce....
  Postime
  2,316
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  43
  edhe une me sweet-in jam dakord,keto te treja shtete do mbledhin shumicen e medaljeve.

 6. #6
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,107
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3109
  une me bledin patem te drejt


  1. Kina (51 tё arta, 21 tё argjendta, 28 tё bronzta)

  2. SHBA (36, 38, 36)

  3. Rusia (23, 28, 21)

  4. Britania e Madhe (19, 13, 15)

  5. Gjermania (16, 10, 15).
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 7. #7
  Antar Internacional Avatari i Gjermoni
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Ku te me zej nata
  Mosha
  31
  Postime
  2,543
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  24
  Mendova se USA po ja futi kina :S

 8. #8
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,107
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3109
  ishte e qart qe do e merte Kina... se sben kot ter ate spektakol ata
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 9. #9
  Antar Internacional Avatari i Gjermoni
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Ku te me zej nata
  Mosha
  31
  Postime
  2,543
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  24
  Po Po po ene America mir doli jo keq sidomos sot qe fitoi dhe Kombetarja Basketbollit.

 10. #10
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,107
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3109
  patjeter kan dal sh mire qe te 3 dhe china usa rusi
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 11. #11
  Antar Internacional Avatari i Gjermoni
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Ku te me zej nata
  Mosha
  31
  Postime
  2,543
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  24
  Ehhh kur u ban edhe Kinezet

 12. #12
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,107
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3109
  gjithe aji popull qe jan ata/....ke nge te zgjedhesh talente
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 13. #13
  Antar Internacional Avatari i Gjermoni
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Ku te me zej nata
  Mosha
  31
  Postime
  2,543
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  24
  Ato jan si distrrofik moj te gjith i format jan edhe te gjith na 10 kile jan

 14. #14
  Anėtar i Respektuar Avatari i Gjarperesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  3,822
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  47
  china mendoj
  Mė vėshtirė pėr mua Eshte shėrimi i sinqeritetit...

 15. #15
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,107
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3109
  Citim Origjinale Postuar nga Gjermoni Shfaq Poten
  Ato jan si distrrofik moj te gjith i format jan edhe te gjith na 10 kile jan
  :kercim::kercim:ashu sic jan ....moren ter medaljet e mudnura :bum:bum:bum
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 16. #16
  Anėtar i Respektuar Avatari i Gjarperesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  3,822
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  47
  10 kile???????????? nuk ma merr mendja se ka njerez me kete peshe!!! se aq (10 kg) nuk i bejne as kockat.
  Mė vėshtirė pėr mua Eshte shėrimi i sinqeritetit...

 17. #17
  Antar Internacional Avatari i Gjermoni
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Ku te me zej nata
  Mosha
  31
  Postime
  2,543
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  24
  ahahahahha i moren qe mos i gzofshin e mos ja pafshin hajrin ishalla o zot sa i urrej
  Po mir ato po ne qe dolem si mos ma keq ne olimpiad pa se ato e kan dyst

 18. #18
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,107
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3109
  po cke qe i urren kaq kinot?


  gjarpersha ishte nje lloj te shprehuri...skan 10 kg
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 19. #19
  Anėtar i Respektuar Avatari i Gjarperesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  3,822
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  47
  nuk mendoj se duhet me i pas inat apo te shkojme deri ne ate pike saqe ti urrejme kjo eshte merita e tyre mendoj e qe duhet vlersuar deri diku pero.
  Mė vėshtirė pėr mua Eshte shėrimi i sinqeritetit...

 20. #20
  Antar Internacional Avatari i Gjermoni
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Ku te me zej nata
  Mosha
  31
  Postime
  2,543
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  24
  Se di goca qe mu me pelqen te ironizoj ose te flas me terma qesharak po aq dhe diskriminues . Gjithesesi me erdhi icik keq qe sdoli e para U.S.A

 21. #21
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,107
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3109
  eh lere se ka akoma edicione te dali Usa
  bene dhe Kinezet qej ne shtepine e tyre
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 22. #22
  Anėtar i Respektuar Avatari i Gjarperesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  3,822
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  47
  Ne deshira kemi shume por meritat i meritojne ata qe trregohen me te zotet ne kete profesjon po thme. une do kisha deshire qe te fitonte shqiperia.
  Mė vėshtirė pėr mua Eshte shėrimi i sinqeritetit...

 23. #23
  Antar Internacional Avatari i Gjermoni
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Ku te me zej nata
  Mosha
  31
  Postime
  2,543
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  24
  Edhe un qef kisha te fitonte Pakistani po ce do sfitoi

 24. #24
  Anėtar i Respektuar Avatari i Gjarperesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  3,822
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  47
  po kjo "cedo" nuk po na le reahate ne fansat.
  Mė vėshtirė pėr mua Eshte shėrimi i sinqeritetit...

 25. #25
  loniks
  Antarėsuar nė
  Dec 2009
  Vendodhja
  poduejv
  Postime
  3
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: Cili shtet do te kete me shum medalje

  Adin kush kome fitu KINAhttp://images.google.com/images?hl=en&source=hp&q=flamuri%20i%20kinies&rlz= 1R2ADSA_enRS350&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi

 26. #26
  Banned Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,346
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: Cili shtet do te kete me shum medalje

  amerika per atletike gjithmon e para ka qen

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Ne kete shtet, viti 2011 do te kete 1 dite me pak
  Nga ida angel ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-05-2011, 15:52
 2. Shum urime per ty shum urime per ty shum urime per ^WeeZ^
  Nga Opium ne forum Ditėlindjet e anėtarėve
  Pergjigje: 23
  Postimi i Fundit: 26-11-2009, 19:55

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •