Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123
Duke shikuar rezultatet 61 ne 88 nga 88

Teme: Muhabet dhe Chit chat pa limite :P

 1. #1
  Anėtar i Respektuar Avatari i Kitty
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  ^^In my Dream World^^
  Postime
  1,295
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  191

  Muhabet dhe Chit chat pa limite :P

  Citim Origjinale Postuar nga Love Shfaq Poten

  Tė shikojmė meshkujt e Fv sa i kanė kėto cilėsi
  Jeni tė mirėpritur nė pėrgjigjet e vėrteta jo ato pėr tu dukur ..
  Ke kerkuar te pamunduren Love.. (Pergjigjen e vertet e jo sa per tu dukur.. )
  Now you are my , seeing from the heaven, but you will be forever alive in my memories and my heart !!

 2. #61
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  8,272
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  4993
  Averi ja mbathi, pa leje, gota ime e veres ku shkoi?
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 3. #62
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,126
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3836
  Nuk ja mbatha, jo. Akoma ka burra ketu.

  Po i merrja birrat...

  Gezuar per kacurelat. I pacit me jete te gjate

  I walk slowly, but I never walk backward

 4. #63
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,126
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3836
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Edhe Averi ka fillu te te japi llogari ty?
  Jeni te lezecem ju dy, por mos e ngaterroni averin aman.

  S'di gjo une. Mu me shtyn.
  I walk slowly, but I never walk backward

 5. #64
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  8,272
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  4993
  Sa slave i mire je

  Nje dolli per ty. Cheers!


  Mon, tani jam ne rregull. Shifena
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 6. #65
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,126
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3836
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Ēa the, ēa the ti?! Thuaje edhe njehere se nuk me erdhi mire linja.

  Po te le pak avantazh, shpejto, gjej nje vend e fshihu. Op, se te ngordha
  Si nuk perton me e nxjerr luanin ncnc.

  Ndale doren moj. Monique don me na fut grindje. Mos e ha.
  I walk slowly, but I never walk backward
  Likes Didi liked this post

 7. #66
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,126
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3836
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Sa slave i mire je

  Nje dolli per ty. Cheers!


  Mon, tani jam ne rregull. Shifena
  Sa cfare jam une moj?

  Ma kthe birren per 1 minut.
  I walk slowly, but I never walk backward

 8. #67
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  8,272
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  4993
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Sa cfare jam une moj?

  Ma kthe birren per 1 minut.
  AHAHAAHHAHAHAHA

  Le nam le. Ska birre per ty, se te ben dem.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."
  Likes Aver liked this post

 9. #68
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,549
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9058
  Wee e pasket masakruar temen
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 10. #69
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,126
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3836
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Wee e pasket masakruar temen
  Ku eshte didi dhe monique aty eshte rremuja.

  Une jam totalisht i pafajshem.
  I walk slowly, but I never walk backward
  Likes Soulmind liked this post

 11. #70
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  8,272
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  4993
  O sol, mer ca kokoshka nga ato qe solli Moni e ulu.

  Aver vetem i pafajshem nuk eshte.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."
  Likes Soulmind liked this post

 12. #71
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,549
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9058
  S'di gje une. Nje koment Averi, 5 veta qenkan hedhur ne sulm
  Me epiku ishte pyetja e Abisit. Hahahaha

  Gallate
  Did ju befshin mire. Po iki te ha darke njeher une mos u dehni shume ju se rini e merrni kot
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Likes Didi liked this post

 13. #72
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,126
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3836
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  S'di gje une. Nje koment Averi, 5 veta qenkan hedhur ne sulm
  Me epiku ishte pyetja e Abisit. Hahahaha

  Gallate
  Did ju befshin mire. Po iki te ha darke njeher une mos u dehni shume ju se rini e merrni kot
  Une nje mire se ardhje e deshirova si nikoqir qe jam.

  Qe do behej popcorn party nuk e kisha menduar. Lol

  Jemi qe jemi a ta hapi edhe ty nje birre alkohol free?
  I walk slowly, but I never walk backward

 14. #73
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,626
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1049
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Une nje mire se ardhje e deshirova si nikoqir qe jam.

  Qe do behej popcorn party nuk e kisha menduar. Lol

  Jemi qe jemi a ta hapi edhe ty nje birre alkohol free?
  Per mua nje trileche te lutem

  JUST ME..!

 15. #74
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,126
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3836
  Citim Origjinale Postuar nga Arlea Shfaq Poten
  Per mua nje trileche te lutem
  Me duhet me e prit konfirmimin nga abisi. Lol

  Don me m'fut ne sherr me kolegun e stafit ti? Yyyt.
  I walk slowly, but I never walk backward

 16. #75
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,626
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1049
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Me duhet me e prit konfirmimin nga abisi. Lol

  Don me m'fut ne sherr me kolegun e stafit ti? Yyyt.
  Hahahahaah
  O sille trilechen ti se ate i rregulloj une punet

  JUST ME..!

 17. #76
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,126
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3836
  Citim Origjinale Postuar nga Arlea Shfaq Poten
  Hahahahaah
  O sille trilechen ti se ate i rregulloj une punet
  Ok ok ja ku e ke te befte mire. Pergjegjesine e mban ti

  I walk slowly, but I never walk backward
  Likes Arlea liked this post

 18. #77
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  22,563
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Leket hudhi ktej....pastaj kohen do kesh me ce vrasesh se do mendosh si te besh ca leke te tjera
  Mua me mjafton heshtja , nje dritare , vemendja jote...
  Se ta themi midis nesh ... ne kujtimet e mia ti je udhetimi nga i cili nuk jam kthyer kurre me ...!

 19. #78
  Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  66
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1
  propozim i drejtperdrejte por nuk me tregon prespektive per sot...

  Do ta mendonj njehere.

 20. #79
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  22,563
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  propozim i drejtperdrejte por nuk me tregon prespektive per sot...

  Do ta mendonj njehere.
  Ambig qenke e ti...aha ta hoqa vizen
  Mua me mjafton heshtja , nje dritare , vemendja jote...
  Se ta themi midis nesh ... ne kujtimet e mia ti je udhetimi nga i cili nuk jam kthyer kurre me ...!

 21. #80
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  22,563
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  propozim i drejtperdrejte por nuk me tregon prespektive per sot...

  Do ta mendonj njehere.
  Ambig qenke e ti...aha ta hoqa vizen
  Mua me mjafton heshtja , nje dritare , vemendja jote...
  Se ta themi midis nesh ... ne kujtimet e mia ti je udhetimi nga i cili nuk jam kthyer kurre me ...!

 22. #81
  Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  66
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ambig qenke e ti...aha ta hoqa vizen
  Epo nje me pak.

 23. #82
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  22,563
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Mos je gje fushor?
  Mua me mjafton heshtja , nje dritare , vemendja jote...
  Se ta themi midis nesh ... ne kujtimet e mia ti je udhetimi nga i cili nuk jam kthyer kurre me ...!

 24. #83
  Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  66
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1
  Gjeja me palidhje deri me tani... je me inteligjente se kjo pyetje ...

 25. #84
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  22,563
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  E o mire mo u merzit se te fus ne rend prape
  Mua me mjafton heshtja , nje dritare , vemendja jote...
  Se ta themi midis nesh ... ne kujtimet e mia ti je udhetimi nga i cili nuk jam kthyer kurre me ...!

 26. #85
  Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  66
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1
  jeta ime sapo ndryshoi me kete qe me the...

 27. #86
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  22,563
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Dhe prit se ske pare akoma asgje
  Mua me mjafton heshtja , nje dritare , vemendja jote...
  Se ta themi midis nesh ... ne kujtimet e mia ti je udhetimi nga i cili nuk jam kthyer kurre me ...!

 28. #87
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  22,563
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Po ndjek moniken neper tema
  Hije o hije
  Mua me mjafton heshtja , nje dritare , vemendja jote...
  Se ta themi midis nesh ... ne kujtimet e mia ti je udhetimi nga i cili nuk jam kthyer kurre me ...!
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 29. #88
  Anėtar Aktiv
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  511
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  408
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Te them e une cpo bej ....

  Po mendoj kush ishte ajo me barre qe me pa se po me plas syri nga byci
  Kur i bera like ketij postimi :O

Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •