Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 64

Teme: Muhabet dhe Chit chat pa limite :P

 1. #1
  Anėtar i Respektuar Avatari i Kitty
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  ^^In my Dream World^^
  Postime
  1,295
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  191

  Muhabet dhe Chit chat pa limite :P

  Citim Origjinale Postuar nga Love Shfaq Poten

  Tė shikojmė meshkujt e Fv sa i kanė kėto cilėsi
  Jeni tė mirėpritur nė pėrgjigjet e vėrteta jo ato pėr tu dukur ..
  Ke kerkuar te pamunduren Love.. (Pergjigjen e vertet e jo sa per tu dukur.. )
  Now you are my , seeing from the heaven, but you will be forever alive in my memories and my heart !!

 2. #2
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,626
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1049
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Aha dmth. ketu paska pune me vu dy duart ne funksion e me tu pervesh deri ne menge
  Ec atyy plaku :
  Trego eksperiencen

  JUST ME..!

 3. #3
  Anėtar Aktiv
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  506
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  408
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten

  Booo ste ndoqa dot

  sa kode perdor per keto terma aman.

  Meqe do hiqen se do hiqen postimet po ajo vojaisur eshte ai termi ne gjuhen frenge apo as ate se gjeta
  Po ne gjuhen frenge

 4. #4
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  27,539
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Me mbyti Nicktjeter me dislike
  hahahahahahaha,kur dashuron ben keshtu kjo

  ja dhe mua me dashuron,shihe kur te me disliktoje tek ky postimi ..
  Te pakten 70% dislaikve nga kjo i kam me dashuri.
  Thanks ZoteriaJuaj thanked for this post
  Likes Nicktjeter, ZoteriaJuaj liked this post
  Dislikes Nicktjeter disliked this post

 5. #5
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,187
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108
  Se jane me kod keto , zbertheji o Nev te tuat
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 6. #6
  Anėtar Aktiv
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  506
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  408
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hahahahahahaha,kur dashuron ben keshtu kjo

  ja dhe mua me dashuron,shihe kur te me disliktoje tek ky postimi ..
  Te pakten 70% dislaikve nga kjo i kam me dashuri.
  Kur te me bej like do e shenoj ne kalendar :p
  Likes NeVertiti liked this post

 7. #7
  Anėtar Aktiv
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  506
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  408
  O njerez te mire na keni bere ti kerkojme me qiri keto lajkimet, sa here qe na jepni nga nje :p
  Thanks NeVertiti thanked for this post
  Likes NeVertiti liked this post

 8. #8
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  27,539
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  O njerez te mire na keni bere ti kerkojme me qiri keto lajkimet, sa here qe na jepni nga nje :p
  qe dy te nisa tashi,,,like & thanks
  I gezofsh,
  Tashi do vij AJOoo do na liketoj besoj .
  Likes ZoteriaJuaj liked this post
  Dislikes Nicktjeter disliked this post

 9. #9
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,187
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Kur te me bej like do e shenoj ne kalendar :p
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  O njerez te mire na keni bere ti kerkojme me qiri keto lajkimet, sa here qe na jepni nga nje :p
  Vuan nga autostima ti zogu vogel?
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 10. #10
  Anėtar i ri Avatari i Artini
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  273
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  227
  .................................................. .

 11. #11
  Anėtar Aktiv
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  506
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  408
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  qe dy te nisa tashi,,,like & thanks
  I gezofsh,
  Tashi do vij AJOoo do na liketoj besoj .
  I vura re por prape kisha 2 njoftime te reja, thash kur erdhen pa u ndjere fare. Kur shikoj ishin po te dyja njoftime qe me kishe dhene ti


  Ty liketim dhe mua disliketim :p per te barazuar veten e saj :p
  Likes NeVertiti liked this post
  Dislikes Nicktjeter disliked this post

 12. #12
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,187
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108
  Citim Origjinale Postuar nga LeVoyageur Shfaq Poten
  Chit chat, chit chat
  Ti kazem , une lopate,
  Chit chat, chit chat
  Ti bel e une shat
  Chit chat, chit chat
  Ti katun' e une fshat
  Chit chat, chit chat
  Ti gjun , une bej gallate
  Chit chat, chit chat
  Po e le me kaq
  Se shume u zgjat
  Pse sje bere mod?
  Do shpetoje forumin nga chit-chat.

  A do kishte forum pastaj? Bie llafi
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 13. #13
  RDM33 Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  6,416
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3144
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Pse sje bere mod?
  Do shpetoje forumin nga chit-chat.

  A do kishte forum pastaj? Bie llafi
  Nuk me ben njeri mod, une vdes te behem nje cik mod por s'me bejne.

  Imja nuk ishte as ankese as qortim.
  Thjeshte konstatim.
  Nje mendim imi.Kaq.
  Pastaj edhe nese ti e merr si ankese s'ka asnje problem.
  Problemi nuk jane ata qe bejne chit chat por une qe si kam qejf.
  Jam i vaksinuar mire, di ti zgjidh problemet e mia
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 14. #14
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,187
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108
  Citim Origjinale Postuar nga LeVoyageur Shfaq Poten
  Nuk me ben njeri mod, une vdes te behem nje cik mod por s'me bejne.

  Imja nuk ishte as ankese as qortim.
  Thjeshte konstatim.
  Nje mendim imi.Kaq.
  Pastaj edhe nese ti e merr si ankese s'ka asnje problem.
  Problemi nuk jane ata qe bejne chit chat por une qe si kam qejf.
  Jam i vaksinuar mire, di ti zgjidh problemet e mia
  Me siguri ti sje nje nga ata qe ankohen per chit-chat ne fv, as une sguxova ta thoja dicka te tille.
  Por nese si ke qejf une te pakten do mundohem ti heq.
  Se mbaj dot ne koshience dic te tille

  Heeee? I lumtur taniii?
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 15. #15
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  38
  Postime
  16,620
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8078
  Citim Origjinale Postuar nga Danay Shfaq Poten
  Pse me hapet chati edhe kur qendroj ofline?!

  Mund te behet dicka me kete jo se eshte dicka me rendesi por ju duket robve sikur duam te luajme,hyr dil cdo 5 min
  Te rri hapur po he moj se ta ta mbylle plaku, pa merak ta beje off, off
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 16. #16
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  7,839
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2835
  Citim Origjinale Postuar nga Arlea Shfaq Poten
  Duke rremuar ne inbox te email..gjeta kete sms: Eshte nje ndjenje shume e bukur kur e di qe dikujt i pelqen ti, dikush mendo per ty, dikujt i nevojitesh ti, dikush nuk mund te jetoj pa ty, dikush kujdeset per ty. Por eshte shume me mire dhe eshte shume e rendesishme kur ai “dikush” nuk e harro kurre ditelindjen tende. Shume Urime per Ty, te Deshiroj edhe 100 tjera te Lumtura.

  Qe kishte 5 vite qe nje person ma dergonte cdo vit per ditelindje
  e une se kisha lexuar asiher,asnje vit tani sot i lexova
  Sa keq..a nxorre naj pike lot kur i lexove,se te paska ik kot
  Nichts ist unmöglich

  https://youtu.be/E4w_5bY0tBY

 17. #17
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,626
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1049
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Sa keq..a nxorre naj pike lot kur i lexove,se te paska ik kot
  Ti ca dreqin ke iher se mor vesh??

  JUST ME..!

 18. #18
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  7,839
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2835
  ato dreqat si ty i du larg une.. kshu qe skam asnje dreq..po me erdhi keq per ty qe se paske vene re me kohe,e qenke vone sot..sa keq!
  Nichts ist unmöglich

  https://youtu.be/E4w_5bY0tBY

 19. #19
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,626
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1049
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  ato dreqat si ty i du larg une.. kshu qe skam asnje dreq..po me erdhi keq per ty qe se paske vene re me kohe,e qenke vone sot..sa keq!
  SHTTTT mbylle !!
  Ik merru me noj gje me te rendesishme se te me fshish lotet mua
  Hajt shnet!!

  JUST ME..!

 20. #20
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  7,839
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2835
  T'i fshi naj tjeter lotet ty po he,se kam merak kete pjese


  Ciao
  Nichts ist unmöglich

  https://youtu.be/E4w_5bY0tBY
  Dislikes Arlea disliked this post

 21. #21
  RDM33 Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  6,416
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3144
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Me siguri ti sje nje nga ata qe ankohen per chit-chat ne fv, as une sguxova ta thoja dicka te tille.
  Por nese si ke qejf une te pakten do mundohem ti heq.
  Se mbaj dot ne koshience dic te tille

  Heeee? I lumtur taniii?
  Ncuq,
  Po te mos beje chit chat ti sdo ishe TI
  Pastaj sdi pse i merr postimet e mia kaq personale.
  Ti gjithmone me ke pelqyer , me pelqen akoma, besoj se do vazhdosh te me pelqesh.
  Bej ate qe ke qejf te besh jo vetem ti por kushdo ne fv
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!
  Likes Nicktjeter liked this post

 22. #22
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,187
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108
  Citim Origjinale Postuar nga LeVoyageur Shfaq Poten
  Ncuq,
  Po te mos beje chit chat ti sdo ishe TI
  Pastaj sdi pse i merr postimet e mia kaq personale.
  Ti gjithmone me ke pelqyer , me pelqen akoma, besoj se do vazhdosh te me pelqesh.
  Bej ate qe ke qejf te besh jo vetem ti por kushdo ne fv
  Jo postimet e tua, si marr personale. Mora 1 meqe une po beja chit-chat nuk shoh gje te keqe nese te pergjigjem
  Ashtu sic nuk shoh gje te keqe ne ate qe thashe. Thjeshte mia sme rri byfa pa fol

  Edhe une te kam shume qejf
  :**
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes LeVoyageur liked this post

 23. #23
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,827
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5402


  Plakush kujdes kur te hapesh gojen vec se mos na e besh si ky ktu ahahaha

  Mirmjesi!
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes Marla liked this post

 24. #24
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  38
  Postime
  16,620
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8078
  Citim Origjinale Postuar nga Danay Shfaq Poten


  Plakush kujdes kur te hapesh gojen vec se mos na e besh si ky ktu ahahaha

  Mirmjesi!
  Paj, them se dhembet do mi ktheni edhe nese i harroje diku
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 25. #25
  Themelues i Forumit Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,233
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5728
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  He mo si u vendose ketej? Do hyjme me corape apo pa to
  Me corape po me kusht mos jene te grisme
  Keep your heels head, and standards high.
  Likes kitrra 123 liked this post

 26. #26
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,827
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5402
  Ruji mire se s'ka kthime mbrapsht ahahaha

  E ashtu s'do te hyne ne pune shume ato besoj per rastin konkret
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 27. #27
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  38
  Postime
  16,620
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8078
  Citim Origjinale Postuar nga Danay Shfaq Poten
  Ruji mire se s'ka kthime mbrapsht ahahaha

  E ashtu s'do te hyne ne pune shume ato besoj per rastin konkret
  Paj them se per ndonje cope mish o ndonje molle edhe duhen se kshu per nonje leng supe si perdore, jo
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 28. #28
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  38
  Postime
  16,620
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8078
  Citim Origjinale Postuar nga Marla Shfaq Poten
  Me corape po me kusht mos jene te grisme
  A lejohet me ju ardhe aroma corapeve?
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 29. #29
  Themelues i Forumit Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,233
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5728
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  A lejohet me ju ardhe aroma corapeve?
  Po ti thuj or shok te vijme me sapun per qoke here tjeter
  Keep your heels head, and standards high.

 30. #30
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  38
  Postime
  16,620
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8078
  Citim Origjinale Postuar nga Marla Shfaq Poten
  Po ti thuj or shok te vijme me sapun per qoke here tjeter
  Jo mi se u prish bojleri e s'ka uje te vaket
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •