Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Faqja 1 nga 5 12345 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 131

Teme: Karikaturistet e forumit Virtual

 1. #1
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,549
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9058

  Karikaturistet e forumit Virtual

  Atehere kjo teme funksjonon keshtu, Cdo anetar eshte i lire te krijoje vizatime, apo cfaredo cartoons per njeri tjetrin por duhet te jete ne menyre qesharake jo foto apo vizatime reale.
  Vizatimet mund te behen dhe me vizatim dore jo domosdoshmerisht ne kompjuter...


  P.s...Po shtoj edhe dicka tjeter per te gjith anataret e forumit qe sjellin karikatura ne forum, kte tem e kemi hap qe te sjellim karikatuara te idejuara nga anetaret e forumit dhe me emrat e antarve te forumistve dhe forumisteve..

  Te gjitha karikaturat qe skan lidhje me anetaret e forumit do te fshihen...E persris vetem KARIKATURAT QE KAN LIDHJE ME ANTARET E FORUMIT...
  Heren e fundit u redaktua nga E3; 18-08-2013 ne 19:20.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Likes Apsara, chika, Nicktjeter, SunLiGhT, Arfenilla and 9 others liked this post

 2. #2
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  38
  Postime
  16,620
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8078

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  miremengjesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

  bisede-jpg
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 3. #3
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ••Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Avatari i SunLiGhT
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  870
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1686

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Mua mu kujta kjo batut mes Nicktjeter dhe Flowmaster

  Likes Call, Apsara, Sunrise, Nicktjeter, Soulmind and 3 others liked this post

 4. #4
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ••Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Avatari i SunLiGhT
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  870
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1686

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Un dhe Orkidea
  te tema fotografi nga duart tona disa komente

  Heren e fundit u redaktua nga SunLiGhT; 06-02-2013 ne 14:52.
  Likes chika, Sunrise, cent, flowmaster, Soulmind and 4 others liked this post

 5. #5
  Anėtar i Respektuar Avatari i chika
  Antarėsuar nė
  Jan 2012
  Postime
  1,509
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1275

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Un me orkidean dhe SunLiGhT

  Likes PiNkY, Sunrise, cent liked this post

 6. #6
  Anėtar i Respektuar Avatari i chika
  Antarėsuar nė
  Jan 2012
  Postime
  1,509
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1275

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Un me orkidean bisedat e perditshme


  kjo celosjaaaa esht orkidea
  Likes PiNkY, orkidea, cent liked this post

 7. #7
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,549
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9058

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Poet c'projekt po ben?!
  Attached Images Attached Images 598647_385668951529043_491300081_n1_zps0d13af05-jpg 
  Heren e fundit u redaktua nga E3; 18-08-2013 ne 19:20.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 8. #8
  Anėtar i Nderuar
  Antarėsuar nė
  Feb 2010
  Postime
  4,466
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2774

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  1-jpg
  2-jpg
  3-jpg
  4-jpg

  Ok ja e fshijme ket te funit ...
  Heren e fundit u redaktua nga Dying_Poet; 07-02-2013 ne 11:12.
  " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

 9. #9
  angels walk among us Avatari i Yellow Redhead
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  5,537
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  3564

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  sec kam nje pershtypje qe kjo do behet hottest thread
  Likes PiNkY liked this post

 10. #10
  Hmm kureshtar-e? Avatari i Katia
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Kete moment?...Ne trurin tend me siguri ;)
  Postime
  3,310
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1266

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  :-)
  Une jam endrra ne sirtar, une jam fluturimi qe gjithnje ke deshiruar...
  Jam mendimi qe te ben te vuash. Une jam guri qe bie, veshtrimi i larget, jam zjarri, akulli, uji qe rrjedh, jam lufte, paqe dhe dhimbje...
  Jam mendafsh dhe gjemba trendafili, oaz dhe shkretetire. Une jam zemer, shpirt dhe tru. Jam fjale dhe heshtje, rruge, lum dhe mal.
  Jam poezi dhe dhimbje, mekatare dhe shenjtore. Jam perendimi dhe fundi. Une jam ajo qe ty te le pa gjume...
  Une jam femer!

 11. #11
  Banned
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Vendodhja
  Tiranė
  Postime
  6,315
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4846

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  1.  2.
  Mos qesh se u rrėzova, por qaj se po ngrihem
  Likes PiNkY, Nicktjeter, bella, TrueLovE, Soulmind and 1 others liked this post

 12. #12
  ... Avatari i AjSi
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  2,821
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2389

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Soulmind eshte e shqetesuar

  Happy stories are stories that havent finished yet.
  .

 13. #13
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,549
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9058

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  i Preva Floket Legally

  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Likes cent, Yellow Redhead, PiNkY, SunLiGhT, Didi liked this post

 14. #14
  мαи ωιтн α мιѕѕιои Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,384
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3185

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Nderroni pak karikaturat, me duket si film vizatimor, te njejtat gjithe :p
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 15. #15
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,062
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3107

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  1323939442_funny_cartoons_39-jpg


  Nicktjeter me Bombastik, gara nderkombetare e gjinive
  (Per te fituar garen, Nick u sakrifikua dhe beri nje operacion qe i siguron fitoren dhe vendin e pare e femrave ne bote- jo per gje, edhe po pati inat Bomba, prap ka me shume femra bota)
  Think Pink! Say NO to breast cancer!
  Likes Nicktjeter, cent, PiNkY liked this post

 16. #16
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,062
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3107

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Hard Styler, mbas disa vitesh (), me nje "dhurate" nga bakllavaja qe krijon "dhjam puro"


  includes_fast_food_slow_down_doc_344025-jpg
  Think Pink! Say NO to breast cancer!
  Likes chika, Hard Styler liked this post

 17. #17
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,062
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3107

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Takim i rendesishem midis Soulmind dhe Endrres, me ne fund e pine nje kafe ne DUBAI!

  1046439-royalty-free-rf-clip-art-illustration-cartoon-friends-talking-over-coffee-jpg
  Think Pink! Say NO to breast cancer!
  Likes Nicktjeter, Endrra, Soulmind liked this post

 18. #18
  sweet Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  27
  Postime
  9,840
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2848

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  ahhah sa teme e bukur ...me beri te buzeqesh
  Treat your self like a star!!!

 19. #19
  Stay Wild Moon Child 🌚 Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  27
  Postime
  7,136
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5695

  Pe: Karikaturistet e forumit Virtual

  ahhahahaa nga keto karikatura kuptova qe jeni te gjithe llupsa XD

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 20. #20
  ђєค๔ђยภtєг Avatari i Hard Styler
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  вσяα вσяα
  Postime
  4,400
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  915

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Hajde provoje po deshe

  Ļŀvē FяÉỂ...đįČ ρяǾŭĐ...HåVé ךּŨמ...ŽĹĄצּ ĺÕטŠ

  If your MIND isn't OPEN ,
  Keep Your MOUTH shut TOO.
  Sue Grafton
  Likes sweetzzinna, cent, Nicktjeter, ReNdEx liked this post

 21. #21
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,195
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Pas nje ore e 3 dite me rradhe nxora bitstrips-in tim
  Bellushja Losti dhe Sensuu
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes sweetzzinna liked this post

 22. #22
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,195
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Evi-Dm-Ado


  P.s nese te miat ju duken ofenduese mund ti fshini
  por jane biseda te verteta keto (pavarsisht se une i deformoj pak )
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 23. #23
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,195
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes SunLiGhT, cent, ShkodranNe liked this post

 24. #24
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,062
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3107

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Nevertiti, vjehrra liberale, dhe nusja e saj e ardhshme (goca eshte hapur konkurs per nje djal ultra!!!! Sillni CV tek adresa e Nevertit!
  Nicktjeter, ty ste lejohet, mos u mundo kot)

  article-2010980-0cdb259800000578-555_233x402-jpg
  Heren e fundit u redaktua nga sweetzzinna; 08-02-2013 ne 21:06.
  Think Pink! Say NO to breast cancer!
  Likes cent, ShkodranNe liked this post

 25. #25
  VIP Avatari i Endrra
  Antarėsuar nė
  Sep 2011
  Postime
  6,402
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  6050

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  ej ,,,ku i merrni kto programe se une do bej Manga me keto qe ti lexoni nga djathtas majtas

 26. #26
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,062
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3107

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Ado dhe Lover, kohen e fundit, ne Fv~
  ict-jpg
  Think Pink! Say NO to breast cancer!
  Likes cent, Nicktjeter, Apsara, Loverboy, Lauri and 2 others liked this post

 27. #27
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,062
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3107

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Evi me SHkodraNne, problemi i perhershem, takimi, kur do te jete takimi?!
  bd-where-jpg
  Think Pink! Say NO to breast cancer!
  Likes cent, Nicktjeter, Endrra, Arfenilla, Soulmind and 1 others liked this post

 28. #28
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,062
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3107

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Nje bashkebisedim miqesor, midis Poetit dhe LoSst ( i cili vazhdon te ruaj anonimatin nen gjyslyke e kasket)
  mm_mourabd2001-jpg
  Think Pink! Say NO to breast cancer!
  Likes Nicktjeter, LoSsT liked this post

 29. #29
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,195
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  E gjithe ne nje teme te supozuar 'Morali me se-ksin e jeten e perditshme'
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes sweetzzinna, cent, Ultraviolet, Quku, Soulmind liked this post

 30. #30
  Banned
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Vendodhja
  Tiranė
  Postime
  6,315
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4846

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Ilirjam duke luftuar me cdo kusht te hyj ne forum

  Mos qesh se u rrėzova, por qaj se po ngrihem

Faqja 1 nga 5 12345 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •