Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 51

Forum: Letėrsia shqiptare

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 9
  • Postime: 39
 2. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 4
  • Postime: 6
 3. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 18
  • Postime: 89
 4. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 10
  • Postime: 132
 5. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 46
  • Postime: 906
 6. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 9
  • Postime: 41
 1. Mimoza Ahmeti, kandidate pėr ēmimin “Kadare”

  Started by NeVertiti‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 23
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Post trajtat e mbinjeriut - Migjeni

  Started by anabela5‎, 01-04-2017
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 256
  12-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. 50 fakte pėr dritėroin

  Started by NeVertiti‎, 04-03-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 402
  04-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 602
  05-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Ismail Kadare

  Started by *Mia*‎, 20-07-2008
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 79
  • Shikime: 38,166
  30-07-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 514
  01-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 582
  28-12-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Letersia Shqiptare

  Started by *Mia*‎, 19-07-2008
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 5,183
  23-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Migjeni

  Started by CoNNecT‎, 20-07-2008
  • Pergjigje: 29
  • Shikime: 18,517
  23-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Libra tė rinj

  Started by Arfenilla‎, 03-06-2014
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 609
  03-06-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 597
  14-02-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Sfidat me librin nė Shqipėri!

  Started by Didi‎, 13-11-2013
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 709
  13-11-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. I gjeni njė qytet Migjenit

  Started by Love‎, 15-10-2013
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 608
  15-10-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 720
  13-10-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Shqiptarėt dhe Nobeli pėr letėrsi

  Started by xhebrail1‎, 29-09-2013
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 657
  29-09-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 643
  08-08-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •