Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 6 nga 6

Teme: Vargjet e Drejtorit.... :)

 1. #1
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  3,245
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  312

  Vargjet e Drejtorit.... :)

  Ulur ne stol nje gote po pi
  veshtrimin larg kaloj

  Ne kotesine qe na rrethon
  boshlleku perreth gogelon

  Shoh rruge te plurosura pa ngjyra
  shoh fytyra te lodhura te nxirra

  Shoh njerez qe shpresen ne rruge kerkojne
  njerez qe kerkojne te pamunduren ne trotuarin e kotesise.

  Shoh njerez qe ngushellimin e gjejne ne nje gote
  shoh njerez qe zemren e kane plot hidherim

  Dhe i flas me murmerima vetes sime


  Pse o dreq ja kerkove shefes ne zyren time....

  P.s ishte sa per nxemje sa te kap rimen.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)
  Thanks legjenda thanked for this post
  Likes NeVertiti liked this post

 2. #2
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  3,245
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  312
  Ne forum lundroj per qejfin tim
  postime plot e pa mbarim

  fillon nicktjeter rromuze shume
  nuk le postim pa bere zullume

  Vjen Moni cupe me lezet
  direkt tek tema " ti shqye brekt"

  Pastaj nevi paska serioze
  vec me chit chate di te loze

  Danay kjo goce per shtepi
  me ca keshilla kerkon me te hedh ne sy hi.

  Ka te tjere por sdo flas sot
  nuk besoj se behet deti kos.

  Si perfundin hajde naten e mire
  kalohet bukur me njerez te mire.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)
  Thanks Jetesa thanked for this post

 3. #3
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  3,245
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  312
  Nje gote po pij dhe jashte shikoj
  Mendimet larg po i kaloj.

  Ne humbetiren e kujtimeve largohem
  ne kohe pas te drejtohem.

  Nuk eshte e thene te vazhdoj
  se Marla eshte gati te paragjykoj.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)
  Thanks Jetesa thanked for this post

 4. #4
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  3,245
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  312
  Pse dreqin duhet te te degjoj
  kur fjala jote nuk ka efekt,

  Pse dreqin duhet te te besoj
  kur ti s’ma jep kete ndjesi,

  Pse dreqin duhet te te shijoj
  kur shija jote le vec hidhesi,

  Pse dreqin duhet te te dashuroj
  kur kjo fjale s’ka kuptim tek ti,

  Fataliteti tek ne te dy
  e mori anen vetem tek ty,

  Asgje s’kam humbur une nga ty
  vec koha e humbur s’ka per tu kthy....
  Likes NeVertiti liked this post

 5. #5
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  3,245
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  312
  Dy fjale kam vetem per ty
  kanakarja e forumit
  perpiqesh te gjesh zbrazti
  tek antaret e forumit.

  Aq larg jo mos u mundo
  ti e di ku mund ta gjesh
  hyre thelle ne veten tende
  me bollek aty do e kesh.

  Ti vemendjen e kerkon
  me debate dhe shpoti
  e hedh veten pa siklet
  hu me hu e cep me cep.

  Po e mbyll jo se mbarova
  vec fillimi eshte ky
  Arrogante si puna jote
  kusur skam pa ja kthy.

  Mos mendo se lodha trurin
  per vargjet qe une te shkrova
  Tek pasqyra ti shikohu
  me veten derdellit
  me pas fillo mendohu.
  A I MERITOVA UNE KETO?

  😉😉😉😉😉😉
  Heren e fundit u redaktua nga Drejtori; 26-10-2017 ne 23:55.

 6. #6
  Braveheart Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  14,187
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2007
  Shih dreqi shih .... the black sheep .. u are funny 🤓
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •