Duke shikuar rezultatet 1 ne 8 nga 8

Teme: Vargjet e Drejtorit.... :)

 1. #1
  Anėtar i Nderuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,276
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  141

  Vargjet e Drejtorit.... :)

  Ulur ne stol nje gote po pi
  veshtrimin larg kaloj

  Ne kotesine qe na rrethon
  boshlleku perreth gogelon

  Shoh rruge te plurosura pa ngjyra
  shoh fytyra te lodhura te nxirra

  Shoh njerez qe shpresen ne rruge kerkojne
  njerez qe kerkojne te pamunduren ne trotuarin e kotesise.

  Shoh njerez qe ngushellimin e gjejne ne nje gote
  shoh njerez qe zemren e kane plot hidherim

  Dhe i flas me murmerima vetes sime


  Pse o dreq ja kerkove shefes ne zyren time....

  P.s ishte sa per nxemje sa te kap rimen.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)
  Thanks legjenda thanked for this post
  Likes NeVertiti liked this post

 2. #2
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  8,610
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5065
  Ndonje kritike e do apo pranon vec like ti?
  Apo te besh vetem chit chat č
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 3. #3
  Anėtar i Nderuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,276
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  141
  Ne forum lundroj per qejfin tim
  postime plot e pa mbarim

  fillon nicktjeter rromuze shume
  nuk le postim pa bere zullume

  Vjen Moni cupe me lezet
  direkt tek tema " ti shqye brekt"

  Pastaj nevi paska serioze
  vec me chit chate di te loze

  Danay kjo goce per shtepi
  me ca keshilla kerkon me te hedh ne sy hi.

  Ka te tjere por sdo flas sot
  nuk besoj se behet deti kos.

  Si perfundin hajde naten e mire
  kalohet bukur me njerez te mire.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 4. #4
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,881
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11142
  Uuu te te na rruac !! Sa malet!!
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes Marla liked this post

 5. #5
  Themelues i Forumit Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,304
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5729
  Spaske talent per letersi z. drejtor
  Keep your heels head, and standards high.

 6. #6
  Themelues i Forumit Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,304
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5729
  Kur te kete forumin e vet mund ti heqe postimet

  Tema eshte e lire per te komentuar te gjithe.
  Keep your heels head, and standards high.
  Likes ZoteriaJuaj liked this post
  Dislikes Drejtori disliked this post

 7. #7
  Anėtar i Nderuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,276
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  141
  Jeni komplet skofim truri.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 8. #8
  Anėtar i Nderuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,276
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  141
  Nje gote po pij dhe jashte shikoj
  Mendimet larg po i kaloj.

  Ne humbetiren e kujtimeve largohem
  ne kohe pas te drejtohem.

  Nuk eshte e thene te vazhdoj
  se Marla eshte gati te paragjykoj.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •