Faqja 1 nga 6 123456 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 104

Forum: Letėrsia

Gjithcka mbi letėrsinė shqiptare dhe tė huaj, atė tė vjetėr dhe tė re. Bota e librit dhe autorit

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Moderatoret:

  1. Loyalty,
  2. jana80

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 38
  • Postime: 2,157
 2. Moderatoret:

  1. jana80,
  2. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 107
  • Postime: 514
 3. Konkursi i letėrsisė ju fton tė gjithėve ju anetarė tė Forumit Virtual tė merrni pjesė me krijimtarine tuaj nė fushėn e letėrsisė,lejohen tė gjitha krijimet personale qė i pėrshtaten temės qė do jetė ēdo muaj e ndryshme.

  Moderatoret:

  1. jana80,
  2. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 27
  • Postime: 689
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 12
   • Postime: 523
 4. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 14
  • Postime: 657
 5. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 18
  • Postime: 1,424
 6. Moderatoret:

  1. jana80,
  2. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 30
  • Postime: 1,925
 7. Moderatoret:

  1. jana80,
  2. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 67
  • Postime: 2,508
 8. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 105
  • Postime: 727
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Libri i fundit

  Started by Jeta‎, 19-07-2008
  21 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 21
  • Pergjigje: 616
  • Shikime: 43,417
  29-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Fragmente te perzgjedhura

  Started by Marla‎, 30-01-2014
  6 Faqet
  1 2 3 4 5 6
  • Pergjigje: 153
  • Shikime: 8,726
  25-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Teoria e letėrsisė-RAPORTET MIDIS ARTEVE

  Started by NeVertiti‎, 10-05-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 667
  11-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Fabulat

  Started by *Mia*‎, 19-07-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 54
  • Shikime: 15,858
  22-12-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 100 librat qė duhen lexuar

  Started by sweetzzinna‎, 22-12-2009
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 12,751
  07-09-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 23 prilli – Dita Boterore e Librit

  Started by Love‎, 23-04-2011
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,880
  23-04-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Historiku i Bibliotekės Kombėtare Shqiptare !

  Started by Iron_Leon‎, 16-02-2012
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,211
  16-02-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Para se te hapni nje teme te re...

  Started by Katia‎, 16-12-2011
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,335
  16-12-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Eseja dhe llojet e esesė

  Started by E3‎, 31-05-2010
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 11,140
  31-05-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Para se te hapni nje teme per ndihme...

  Started by Karamele Zana‎, 18-12-2009
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 3,553
  18-12-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Quiz rreth letersise..!!!

  Started by Danay‎, 17-06-2017
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 205
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Cfare ju ben ta zgjidhni nje liber?

  Started by Danay‎, 16-06-2017
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 21
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Si te shkruani njė Roman ?

  Started by Gjarperesha‎, 04-11-2008
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 5,056
  20-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Vargjet e Drejtorit.... :)

  Started by Drejtori‎, 17-05-2017
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 174
  19-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 55
  13-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 156
  12-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Ndoc Gjetja poeti i jehonave tė shpirtit

  Started by Lauri‎, 09-06-2016
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 274
  02-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. 21 marsi, dita botėrore e poezisė

  Started by NeVertiti‎, 21-03-2017
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 268
  22-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Quiz...nga kush eshte shkeputur?!

  Started by Nicktjeter‎, 23-03-2015
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 30
  • Shikime: 2,369
  12-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Me kalimin e kohes...

  Started by milva‎, 11-11-2009
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 79
  • Shikime: 7,510
  13-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 210
  12-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Myzeqarja qė dashuroi kosovarin

  Started by NeVertiti‎, 10-01-2017
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 112
  10-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Vdekja!

  Started by Devil‎, 20-04-2015
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 1,359
  09-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Si te frymezohem per nje shkrim..

  Started by Nicktjeter‎, 16-02-2015
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 1,050
  22-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Mė pyesni se si u ēmenda.

  Started by Lauri‎, 17-12-2015
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 413
  22-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Libri qe me ka ndryshuar jeten.

  Started by Nicktjeter‎, 17-05-2016
  • Pergjigje: 24
  • Shikime: 1,246
  31-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Cfare eshte per ju letersia?

  Started by bella‎, 11-07-2011
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 7,298
  20-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 302
  06-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 6 123456 E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •