Faqja 1 nga 6 123456 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 109

Forum: Letėrsia

Gjithcka mbi letėrsinė shqiptare dhe tė huaj, atė tė vjetėr dhe tė re. Bota e librit dhe autorit

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Moderatoret:

  1. Loyalty,
  2. jana80

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 38
  • Postime: 2,184
 2. Moderatoret:

  1. jana80,
  2. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 107
  • Postime: 523
 3. Konkursi i letėrsisė ju fton tė gjithėve ju anetarė tė Forumit Virtual tė merrni pjesė me krijimtarine tuaj nė fushėn e letėrsisė,lejohen tė gjitha krijimet personale qė i pėrshtaten temės qė do jetė ēdo muaj e ndryshme.

  Moderatoret:

  1. jana80,
  2. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 32
  • Postime: 759
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 17
   • Postime: 593
 4. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 14
  • Postime: 657
 5. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 18
  • Postime: 1,424
 6. Moderatoret:

  1. jana80,
  2. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 30
  • Postime: 1,959
 7. Moderatoret:

  1. jana80,
  2. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 67
  • Postime: 2,531
 8. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 106
  • Postime: 735
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Libri i fundit

  Started by Jeta‎, 19-07-2008
  21 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 21
  • Pergjigje: 628
  • Shikime: 44,410
  22 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Fragmente te perzgjedhura

  Started by Marla‎, 30-01-2014
  6 Faqet
  1 2 3 4 5 6
  • Pergjigje: 155
  • Shikime: 9,127
  26-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Teoria e letėrsisė-RAPORTET MIDIS ARTEVE

  Started by NeVertiti‎, 10-05-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 838
  11-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Fabulat

  Started by *Mia*‎, 19-07-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 54
  • Shikime: 16,043
  22-12-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 100 librat qė duhen lexuar

  Started by sweetzzinna‎, 22-12-2009
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 12,870
  07-09-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 23 prilli – Dita Boterore e Librit

  Started by Love‎, 23-04-2011
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,922
  23-04-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Historiku i Bibliotekės Kombėtare Shqiptare !

  Started by Iron_Leon‎, 16-02-2012
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,246
  16-02-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Para se te hapni nje teme te re...

  Started by Katia‎, 16-12-2011
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,380
  16-12-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Eseja dhe llojet e esesė

  Started by E3‎, 31-05-2010
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 11,200
  31-05-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Para se te hapni nje teme per ndihme...

  Started by Karamele Zana‎, 18-12-2009
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 3,594
  18-12-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 31
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Quiz rreth letersise..!!!

  Started by AnGeLiC‎, 17-06-2017
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 427
  14-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Cfare eshte per ju letersia?

  Started by bella‎, 11-07-2011
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 7,842
  13-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Si tė ndahesh nga njė grua

  Started by NeVertiti‎, 11-09-2017
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 71
  11-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Libri i fundit qe ke blere?

  Started by NeVertiti‎, 21-08-2017
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 74
  24-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 298
  21-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Cfare ju ben ta zgjidhni nje liber?

  Started by AnGeLiC‎, 16-06-2017
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 156
  21-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Me kalimin e kohes...

  Started by milva‎, 11-11-2009
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 83
  • Shikime: 7,793
  20-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Librat e Jetes

  Started by Soulmind‎, 22-07-2017
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 89
  22-07-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Si te shkruani njė Roman ?

  Started by Gjarperesha‎, 04-11-2008
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 5,449
  20-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Vargjet e Drejtorit.... :)

  Started by Drejtori‎, 17-05-2017
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 234
  19-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 101
  13-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 204
  12-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Ndoc Gjetja poeti i jehonave tė shpirtit

  Started by Lauri‎, 09-06-2016
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 327
  02-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. 21 marsi, dita botėrore e poezisė

  Started by NeVertiti‎, 21-03-2017
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 323
  22-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Quiz...nga kush eshte shkeputur?!

  Started by Nikita‎, 23-03-2015
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 30
  • Shikime: 2,486
  12-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 256
  12-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Myzeqarja qė dashuroi kosovarin

  Started by NeVertiti‎, 10-01-2017
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 162
  10-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Vdekja!

  Started by Devil‎, 20-04-2015
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 1,443
  09-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Si te frymezohem per nje shkrim..

  Started by Nikita‎, 16-02-2015
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 1,125
  22-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 6 123456 E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •