Faqja 1 nga 6 123456 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 115

Forum: Letėrsia

Gjithcka mbi letėrsinė shqiptare dhe tė huaj, atė tė vjetėr dhe tė re. Bota e librit dhe autorit

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Moderatoret:

  1. Loyalty,
  2. jana80,
  3. ZoteriaJuaj

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 37
  • Postime: 2,154
 2. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 107
  • Postime: 523
 3. Konkursi i letėrsisė ju fton tė gjithėve ju anetarė tė Forumit Virtual tė merrni pjesė me krijimtarine tuaj nė fushėn e letėrsisė,lejohen tė gjitha krijimet personale qė i pėrshtaten temės qė do jetė ēdo muaj e ndryshme.

  Moderatoret:

  1. jana80,
  2. ZoteriaJuaj,
  3. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 40
  • Postime: 997
 4. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 30
  • Postime: 2,025
 5. Moderatoret:

  1. jana80,
  2. ZoteriaJuaj,
  3. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 67
  • Postime: 2,555
 6. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 108
  • Postime: 755
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Libri i fundit

  Started by Jeta‎, 19-07-2008
  22 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 22
  • Pergjigje: 646
  • Shikime: 46,236
  12 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Fragmente te perzgjedhura

  Started by Marla‎, 30-01-2014
  6 Faqet
  1 2 3 4 5 6
  • Pergjigje: 156
  • Shikime: 9,600
  01-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Teoria e letėrsisė-RAPORTET MIDIS ARTEVE

  Started by NeVertiti‎, 10-05-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 1,010
  11-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Fabulat

  Started by *Mia*‎, 19-07-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 54
  • Shikime: 16,355
  22-12-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 100 librat qė duhen lexuar

  Started by sweetzzinna‎, 22-12-2009
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 13,056
  07-09-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 23 prilli – Dita Boterore e Librit

  Started by Love‎, 23-04-2011
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,974
  23-04-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Historiku i Bibliotekės Kombėtare Shqiptare !

  Started by Iron_Leon‎, 16-02-2012
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,287
  16-02-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Para se te hapni nje teme te re...

  Started by Katia‎, 16-12-2011
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,416
  16-12-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Eseja dhe llojet e esesė

  Started by E3‎, 31-05-2010
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 11,325
  31-05-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Para se te hapni nje teme per ndihme...

  Started by Karamele Zana‎, 18-12-2009
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 3,640
  18-12-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Libri i fundit qe ke blere?

  Started by NeVertiti‎, 21-08-2017
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 157
  12 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Konkursi i Javes (2)

  Started by ZoteriaJuaj‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 16
  • Shikime: 502
  2 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Njofime per konkursin e letersise 2018

  Started by jana80‎, 2 Jave Me Pare
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 41
  • Shikime: 781
  4 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Konkurs Nje Javor

  Started by ZoteriaJuaj‎, 4 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 29
  • Shikime: 323
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Fitues I konkurist njejavor - Nicktjeter

  Started by ZoteriaJuaj‎, 3 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 108
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Si te shkruani njė Roman ?

  Started by Gjarperesha‎, 04-11-2008
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 6,037
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Cfare eshte per ju letersia?

  Started by bella‎, 12-07-2011
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 30
  • Shikime: 8,844
  02-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Vargjet e Drejtorit.... :)

  Started by Drejtori‎, 17-05-2017
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 453
  26-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Quiz rreth letersise..!!!

  Started by AnGeLiC‎, 17-06-2017
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 577
  24-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Nėse lexon je mė i lumtur. Ja prova

  Started by NeVertiti‎, 24-10-2017
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 86
  24-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 66
  05-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Si tė ndahesh nga njė grua

  Started by NeVertiti‎, 11-09-2017
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 107
  11-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 340
  21-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Cfare ju ben ta zgjidhni nje liber?

  Started by AnGeLiC‎, 17-06-2017
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 232
  21-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Me kalimin e kohes...

  Started by milva‎, 11-11-2009
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 83
  • Shikime: 8,082
  20-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Librat e Jetes

  Started by Soulmind‎, 22-07-2017
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 130
  22-07-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 150
  13-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 242
  12-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Ndoc Gjetja poeti i jehonave tė shpirtit

  Started by Lauri‎, 09-06-2016
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 379
  02-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 6 123456 E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •