Faqja 1 nga 6 123456 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 102

Forum: Letėrsia

Gjithcka mbi letėrsinė shqiptare dhe tė huaj, atė tė vjetėr dhe tė re. Bota e librit dhe autorit

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Moderatoret:

  1. Loyalty,
  2. jana80

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 38
  • Postime: 2,134
 2. Moderatoret:

  1. jana80,
  2. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 107
  • Postime: 514
 3. Konkursi i letėrsisė ju fton tė gjithėve ju anetarė tė Forumit Virtual tė merrni pjesė me krijimtarine tuaj nė fushėn e letėrsisė,lejohen tė gjitha krijimet personale qė i pėrshtaten temės qė do jetė ēdo muaj e ndryshme.

  Moderatoret:

  1. jana80,
  2. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 23
  • Postime: 561
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 8
   • Postime: 395
 4. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 14
  • Postime: 657
 5. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 18
  • Postime: 1,424
 6. Moderatoret:

  1. jana80,
  2. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 30
  • Postime: 1,906
 7. Moderatoret:

  1. jana80,
  2. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 66
  • Postime: 2,494
 8. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 104
  • Postime: 721
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Libri i fundit

  Started by Jeta‎, 19-07-2008
  21 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 21
  • Pergjigje: 616
  • Shikime: 42,813
  29-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Fragmente te perzgjedhura

  Started by Marla‎, 30-01-2014
  6 Faqet
  1 2 3 4 5 6
  • Pergjigje: 153
  • Shikime: 8,508
  25-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Teoria e letėrsisė-RAPORTET MIDIS ARTEVE

  Started by NeVertiti‎, 10-05-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 613
  11-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Fabulat

  Started by *Mia*‎, 19-07-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 54
  • Shikime: 15,746
  22-12-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 100 librat qė duhen lexuar

  Started by sweetzzinna‎, 22-12-2009
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 12,662
  07-09-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 23 prilli – Dita Boterore e Librit

  Started by Love‎, 23-04-2011
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,861
  23-04-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Historiku i Bibliotekės Kombėtare Shqiptare !

  Started by Iron_Leon‎, 16-02-2012
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,198
  16-02-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Para se te hapni nje teme te re...

  Started by Katia‎, 16-12-2011
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,320
  16-12-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Eseja dhe llojet e esesė

  Started by E3‎, 31-05-2010
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 11,110
  31-05-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Para se te hapni nje teme per ndihme...

  Started by Karamele Zana‎, 18-12-2009
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 3,539
  18-12-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Si te shkruani njė Roman ?

  Started by Gjarperesha‎, 04-11-2008
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 4,884
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Vargjet e Drejtorit.... :)

  Started by Drejtori‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 149
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 32
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 128
  12-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Ndoc Gjetja poeti i jehonave tė shpirtit

  Started by Lauri‎, 09-06-2016
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 249
  02-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. 21 marsi, dita botėrore e poezisė

  Started by NeVertiti‎, 21-03-2017
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 243
  22-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Quiz...nga kush eshte shkeputur?!

  Started by Nicktjeter‎, 23-03-2015
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 30
  • Shikime: 2,277
  12-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Me kalimin e kohes...

  Started by milva‎, 11-11-2009
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 79
  • Shikime: 7,391
  13-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 188
  12-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Myzeqarja qė dashuroi kosovarin

  Started by NeVertiti‎, 10-01-2017
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 91
  10-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Vdekja!

  Started by Devil‎, 20-04-2015
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 1,298
  09-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Si te frymezohem per nje shkrim..

  Started by Nicktjeter‎, 16-02-2015
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 1,015
  22-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Mė pyesni se si u ēmenda.

  Started by Lauri‎, 17-12-2015
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 387
  22-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Libri qe me ka ndryshuar jeten.

  Started by Nicktjeter‎, 17-05-2016
  • Pergjigje: 24
  • Shikime: 1,181
  31-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Cfare eshte per ju letersia?

  Started by bella‎, 11-07-2011
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 7,162
  20-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 276
  06-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Leter per.....ty!

  Started by Morena‎, 19-04-2011
  • Pergjigje: 16
  • Shikime: 3,373
  30-07-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Cilėt janė shkrimtarėt e tu tė preferuar?

  Started by Gjarperesha‎, 21-10-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 46
  • Shikime: 7,278
  10-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 6 123456 E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •