Kompleksi - Ventus - Sport Center - Pishina
Duke shfaqur rezultatet 1 nga 2 e 2

Lajme: Teza e matematikes, e zgjidhur ne “treg”

 1. Postime
  4,098
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Rrespekti
  536

  Teza e matematikes, e zgjidhur ne “treg”

  1 Pergjigje by Karamele Zana Published on 19-06-09 16:56


  Nje dite para mbajtjes se provimit shteteror te lirimit, te ciklit nentevjecar, per lenden e matematikes, Top Channel ka ne zoterim tezen e plote, me pyetjet dhe pergjigjet.

  Cka mund te konsistoje ne nje skandal te vertete eshte se tezat teorikisht duhet te jene te sekretuara dhe dalja e tyre jo vetem eshte e ndaluar, por nxjerrja perben edhe shkelje penale.

  Por skandali i vertete eshte diskriminimi i nxenesve te cilet i drejtohen provimit, ne konkurence te pandershme me ata qe kane paguar per te pasur paraprakisht, tezen me zgjidhjet.

  23 pyetje te hartuara nga nje grup mesuesish duhet te mbaheshin sekret deri ne mengjesin e neserm, po ne fakt teza disponohet nga nje pjese e te interesuarve qe sot.

  Ne kopjen qe zoteron Top Channel duken qarte pyetjet dhe pergjigjet e detajuara.

  Top Channel komunikoi me Ministrine e Arsimit, dhe drejtuesit atje thane se kane nisur verifikimin e kesaj ceshtjeje.

  Edhe ne 2005, Top Channel zbuloi daljen e tezes se juridikut, pak ore para nisjes se provimit. Testi u anulua, kurse disa persona u ndoqen penalisht.

  Top Channel

  (Edhe keto gjera priten ne Shqiperi... :uffa


 2. Pergjigje Gjithsej 1

  Pergjigje

 3. #2
  Kate 💖 Avatari i ida angel
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ^.^
  Mosha
  29
  Postime
  8,261
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  2055

  Gabim

  He mo se gjynaf dhe nxenesit,nuk mesohet ne vap


  I love you daddy
  :flamuri:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks

Rregullat E Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •