Duke shikuar rezultatet 1 ne 2 nga 2

Lajme: Teza e matematikes, e zgjidhur ne “treg”

 1. Avatari i Karamele Zana
  Karamele Zana eshte jashte linje VIP Array
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,098
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  541

  Jump to Comments

  Teza e matematikes, e zgjidhur ne “treg”

  1 Comments by Karamele Zana Published on 19-06-09 16:56


  Nje dite para mbajtjes se provimit shteteror te lirimit, te ciklit nentevjecar, per lenden e matematikes, Top Channel ka ne zoterim tezen e plote, me pyetjet dhe pergjigjet.

  Cka mund te konsistoje ne nje skandal te vertete eshte se tezat teorikisht duhet te jene te sekretuara dhe dalja e tyre jo vetem eshte e ndaluar, por nxjerrja perben edhe shkelje penale.

  Por skandali i vertete eshte diskriminimi i nxenesve te cilet i drejtohen provimit, ne konkurence te pandershme me ata qe kane paguar per te pasur paraprakisht, tezen me zgjidhjet.

  23 pyetje te hartuara nga nje grup mesuesish duhet te mbaheshin sekret deri ne mengjesin e neserm, po ne fakt teza disponohet nga nje pjese e te interesuarve qe sot.

  Ne kopjen qe zoteron Top Channel duken qarte pyetjet dhe pergjigjet e detajuara.

  Top Channel komunikoi me Ministrine e Arsimit, dhe drejtuesit atje thane se kane nisur verifikimin e kesaj ceshtjeje.

  Edhe ne 2005, Top Channel zbuloi daljen e tezes se juridikut, pak ore para nisjes se provimit. Testi u anulua, kurse disa persona u ndoqen penalisht.

  Top Channel

  (Edhe keto gjera priten ne Shqiperi... :uffa


 2. Total Comments 1

  Comments

 3. #2
  in dolce attesa Avatari i ida angel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ^.^
  Mosha
  29
  Postime
  8,202
  Forca e Rrespektit
  2061

  Default

  He mo se gjynaf dhe nxenesit,nuk mesohet ne vap


  I love you daddy
  :flamuri:

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Similar Articles

 1. Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-06-10, 21:37
 2. Teza e provimit te lirimit e matematikes 2009
  Nga mela ylli ne forum Bota studentore
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-06-10, 14:00
 3. Detyre per experta te matematikes
  Nga ikud ne forum Matematikė & Gjeometri
  Pergjigje: 16
  Postimi i Fundit: 29-11-09, 19:09
 4. Pa e zgjidhur problemin me Kosovėn, s’ka BE pėr Serbinė
  Nga Loverboy ne forum Aktualiteti botėror
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-10-09, 15:31
 5. Jones: Pėr Washingtonin ēėshtja e Kosovės ėshtė zgjidhur
  Nga Ado ne forum Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-09-08, 19:43

Etiketa per kete Teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181