Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 4 nga 4

Teme: Bashkpunoni me ne!

 1. #1
  Rjeti Social Nderkombetar
  Antarėsuar nė
  May 2012
  Vendodhja
  Sarande
  Mosha
  27
  Postime
  431
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  256

  Bashkpunoni me ne!

  Pershendetje, ne radhe te pare.

  Ju njoftojme se jemi ne ngritje te nje serveri dhe kerkojme "te vjeterit" e fajtorit, pse jo ta ringrejme perseri.
  Ky eshte thjeshte nje bashkpunim qe ne kerkojme nga c`do kush qoft,per te miren ton,per te miren e rritjes se userave ne kanal.

  Fajtori ka qene dhe eshte serveri me i madh shqiptar me mbi 500 usera ne kanalet e tij si #shqiperia etj.

  Momentalisht kemi keto website.
  Code:
  chat.shoqeria.net
  www.tiranalive.al
  chat.argetohu.com
  Ju mirepresim, nese dikujt nuk i ka ikur akoma nostalgjia dhe deshira per bashkpunim.
  I lutem atyre qė kanė shumė fytyra, jepjani ndonjė fytyrė atyre qė s'kanė fare !
  Thanks legjenda thanked for this post

 2. #2
  Anėtar i Nderuar Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,234
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  86

  Titulli: Bashkpunoni me ne!

  Citim Origjinale Postuar nga SaranDioTi Shfaq Poten
  Pershendetje, ne radhe te pare.

  Ju njoftojme se jemi ne ngritje te nje serveri dhe kerkojme "te vjeterit" e fajtorit, pse jo ta ringrejme perseri.
  Ky eshte thjeshte nje bashkpunim qe ne kerkojme nga c`do kush qoft,per te miren ton,per te miren e rritjes se userave ne kanal.

  Fajtori ka qene dhe eshte serveri me i madh shqiptar me mbi 500 usera ne kanalet e tij si #shqiperia etj.

  Momentalisht kemi keto website.
  Code:
  chat.shoqeria.net
  www.tiranalive.al
  chat.argetohu.com
  Ju mirepresim, nese dikujt nuk i ka ikur akoma nostalgjia dhe deshira per bashkpunim.
  bashkpuniim esht mundesia e duhur
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 3. #3
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  8,938
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2849

  Titulli: Bashkpunoni me ne!

  Ca eshte o legjende se,nuk marrim vesh ne ketej ?
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/QiQxIm2sWcs

 4. #4
  Anėtar i Nderuar Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,234
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  86

  Titulli: Bashkpunoni me ne!

  nuk e di qka me drejtohesh mua nuk jam shef apo informator
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •