Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 11 nga 11

Teme: Oriz me fileto pule

 1. #1
  Anėtar i ri Avatari i netflix
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Mosha
  27
  Postime
  176
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  90

  Oriz me fileto pule

  Thanks Arfenilla thanked for this post

 2. #2
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,009
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5508
  Je qe je sille ndonje pjate ketej tani,se kam tre dite qe porosis nga jashte...i bera paret tasqebap
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 3. #3
  Anėtar i ri Avatari i netflix
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Mosha
  27
  Postime
  176
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  90
  hahah

  me qe ra fjala tek porosia, porosit ndonje here edhe nga une se do kesh zbritje :p

 4. #4
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,143
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4270
  Do e pregadis ket ushqim patjeter...flm shum netflix
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 5. #5
  Anėtar i ri Avatari i netflix
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Mosha
  27
  Postime
  176
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  90
  Arfenilla shpresoj tet pelqej
  Likes Arfenilla liked this post

 6. #6
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,834
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1348
  netfix faleminderit, por ket recept e di vet .........por ti me trego keto puēurkat? Une e di qe skan vitamine fare.... edhe nuk di pse kuzhina nuk i menjanon prej perdorimi? Ke pergjigjje ti? Cfare mendon per to?

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 7. #7
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,009
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5508
  Citim Origjinale Postuar nga netflix Shfaq Poten
  hahah

  me qe ra fjala tek porosia, porosit ndonje here edhe nga une se do kesh zbritje :p
  S'dua t'ju rendoj se e di qe po e porosita nga ju,do ma ofroni badiava e s'do pranoni asnje lek,per shkak te njohjes personale nga ky forum
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 8. #8
  Anėtar i ri Avatari i netflix
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Mosha
  27
  Postime
  176
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  90
  Citim Origjinale Postuar nga Jetesa Shfaq Poten
  netfix faleminderit, por ket recept e di vet .........por ti me trego keto puēurkat? Une e di qe skan vitamine fare.... edhe nuk di pse kuzhina nuk i menjanon prej perdorimi? Ke pergjigjje ti? Cfare mendon per to?
  Me thene te drejten une i pelqej shume kam nje deshire te vecant per konsumin e tyre ndersa per vitamine, nese nuk gabohem permbajn vitamin B,C. gjithashtu hekur dhe proteina

 9. #9
  Anėtar i ri Avatari i netflix
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Mosha
  27
  Postime
  176
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  90
  Citim Origjinale Postuar nga AnGeLiC Shfaq Poten
  S'dua t'ju rendoj se e di qe po e porosita nga ju,do ma ofroni badiava e s'do pranoni asnje lek,per shkak te njohjes personale nga ky forum
  Ai momenti kur altruizmi vjen ne shprehje. hahaha

 10. #10
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,834
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1348
  netflix,

  e di qe ka shum pak kalorien dhe shum pak vitamin D -ka puēurka... ska tjeter gje ne te... prandaj te pyeta.


  Te pershendes

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 11. #11
  Anėtar i ri Avatari i netflix
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Mosha
  27
  Postime
  176
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  90
  gjithsesi mua me pelqejn shume
  Thanks Jetesa thanked for this post
  Likes Jetesa liked this post

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •